Skoči na vsebino

TAXIST KRETEN


marem

Priporočene objave

Pozabi,važno ,da si bogatejši za še eno izkušnjo.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji vozijo zato in zgolj zato, da se kam pride in to čim lažje in brez nepotrebne gnjavaže in to je to.

a je kdo kdaj vidu lažjo prometno u Trstu. Enkat se zravn nas 2 uno pa še en rukneta (mal pleh kriv,ena luč je šla pa en odbijač je mal obliko zamenu), voznika sta se spogledal zamenala par besed in to je blo to :unsure: :o Kaj pa kuponi, europoročilo,.....NEMA :o Pr nas bi zihr policaji prletel, k bi moral enga šoferja vn iz gruzga vlečt, mislim da so Italjani kjub svoji vročekrvnosti naprem našm šoferđijam PUSICE (male mace)

CIAO RAGAZZI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Italiji vozijo zato in zgolj zato, da se kam pride in to čim lažje in brez nepotrebne gnjavaže in to je to.

a je kdo kdaj vidu lažjo prometno u Trstu. Enkat se zravn nas 2 uno pa še en rukneta (mal pleh kriv,ena luč je šla pa en odbijač je mal obliko zamenu), voznika sta se spogledal zamenala par besed in to je blo to :unsure: :o Kaj pa kuponi, europoročilo,.....NEMA :o Pr nas bi zihr policaji prletel, k bi moral enga šoferja vn iz gruzga vlečt, mislim da so Italjani kjub svoji vročekrvnosti naprem našm šoferđijam PUSICE (male mace)

CIAO RAGAZZI

to je res

tam na prvi pogled zgleda NORIIŠNICAAA

posebej Milano & Rim

najprej sem se zgrozil

potem pa ni bilo druge, kot da se vljučim v norišnico

maatr je to doživetje

šlo je k hudič - brez praske

B)

razlika ki jo takoj opaziš

nihče trobljenja ne jemlje za "osebno žalitve svoje vrhunske oblike ega" - ampak le kot "pazi tukaj sem" - čemur je troblja avta namenjena

obzirnost pa je zakon "numero uno"

nedaj bože da v Lj komu potrobiš - tip čeprav si ga hotel le opozoriti, ti je sposoben pregrizniti vrat

:(

hebiha - taki smo in tu moramo hočešnočešživeti

balaknpočinjepodalpamapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce off topic pa vseeno;

@ marem: ti si še nedavno nazaj spraševal ali čakati ali kupiti (motor namreč)? Očitno si se potem odločil za drugo možnost :) Kter motor si potem vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VOŽNJA ČEZ POLNO ČRTO JE PREPOVEDANA. Meni se ne smiliš, tudi ti se ne smili samemu sebi. Upoštevaj prometne predpise pa boš bolj mirno živel.

Samo ne se preveč razkomotit, tudi če upoštevaš vse predpise. Še vedno jih vsaj polovica drugih ne bo upoštevala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne seri prekršek, zdej boš pa reku da se ti kot motorist držiš vseh pravil in predpisov....VEDNO?!? Bi te prosu,.................

Kdor krši zakone, naj ne pričakuje kakršnekoli potuhe s strani teh istih zakonov...

Ko jih jaz kršim, sem PRIPRAVLJEN NA VSE. Tudi na taksiste, ki bi mi padli z neba 2 metra pred motor in me odfukali v jarek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal si preber svoje besede. Lej sej jest nč ne rečem kriv sem jest v vsakem primeru, hotu sem sam rečt da se to NE DELA. :angry:

Marsikaj se ne dela, pa je tega kljub temu vsepolno naokoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!