Skoči na vsebino

Motor v ognenih plamenih !


šoško

Priporočene objave

Kaj pa piratstvo in uboj :angry:

Za prvo dobil 4 leta + ogromna denarna kazen + vse zarubljeno za uboj pa 2 leti + nekaj malega pogojne :angry:

Kje je tukaj v SLO logika.

A to si ti dobil?? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa piratstvo in uboj :angry:

Za prvo dobil 4 leta + ogromna denarna kazen + vse zarubljeno za uboj pa 2 leti + nekaj malega pogojne :angry:

Kje je tukaj v SLO logika.

A to si ti dobil?? :o

Ne :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam raj da ga ukradejo kot zažgejo, ker:

-majo dečki vsaj kej od tega k se okol vozjo:D (sam ne pozabt ketne mazat)

-možnost da dobim motor nazaj še obstaja

-lahko se jih najde drugač pa noben ne ve kdoje požigalec

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam raj da ga ukradejo kot zažgejo, ker:

-majo dečki vsaj kej od tega k se okol vozjo:D (sam ne pozabt ketne mazat)

-možnost da dobim motor nazaj še obstaja

-lahko se jih najde drugač pa noben ne ve kdoje požigalec

Ciao,by Pero

Raje nič od tega..... :o

Če pa že ...odvisno kako imaš zavarovano....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja, tut jaz sem ze gledal moj motor goret :(

posledice se niso cist odpravljene, so pa skoraj! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Full mi je žov za un motor. Morjo bit pa res prasci, de to nardijo. Zgleda ne vejo, kolk truda je v enem motorju :angry:

Saj verjetno ne gre za to, da bi ne vedeli koliko truda je v tem! V glavnem gre v takšnih primerih za nevoščljivost. Za popi*dit! :o :angry:

Lp Jaša, Honky

PS.: Najebu boš pa ti če ga boš zraven dobil pri delu in mu nekaj zob sesul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je reči kako je ozadje tega dogodka. Tega verjetno ne bomo nikdar izvedeli. Sam nisem pristaš takega obračunavanja. Če se ti je tip zameru, zber klapo pa ga prebutajte, seveda če si je to zaslužu, ne pa da to delajo na tak način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam raj da ga ukradejo kot zažgejo, ker:

-majo dečki vsaj kej od tega k se okol vozjo:D (sam ne pozabt ketne mazat)

-možnost da dobim motor nazaj še obstaja

-lahko se jih najde drugač pa noben ne ve kdoje požigalec

Ciao,by Pero

-obstaj možnost, da si nepridiprav kaj naredi z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je reči kako je ozadje tega dogodka. Tega verjetno ne bomo nikdar izvedeli. Sam nisem pristaš takega obračunavanja. Če se ti je tip zameru, zber klapo pa ga prebutajte, seveda če si je to zaslužu, ne pa da to delajo na tak način.

Pa kako klapo.Če te je kaj v hlačah greš osebno do tipa ,ki se ti je zamero in se zmenita na štiri oči al pa pesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je reči kako je ozadje tega dogodka. Tega verjetno ne bomo nikdar izvedeli. Sam nisem pristaš takega obračunavanja. Če se ti je tip zameru, zber klapo pa ga prebutajte, seveda če si je to zaslužu, ne pa da to delajo na tak način.

Pa kako klapo.Če te je kaj v hlačah greš osebno do tipa ,ki se ti je zamero in se zmenita na štiri oči al pa pesti.

:angry: Motorja pa še vedno nimaš... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je reči kako je ozadje tega dogodka. Tega verjetno ne bomo nikdar izvedeli. Sam nisem pristaš takega obračunavanja. Če se ti je tip zameru, zber klapo pa ga prebutajte, seveda če si je to zaslužu, ne pa da to delajo na tak način.

Pa kako klapo.Če te je kaj v hlačah greš osebno do tipa ,ki se ti je zamero in se zmenita na štiri oči al pa pesti.

:angry: Motorja pa še vedno nimaš... :angry:

Prvo ga nabutaš pol ga pa še enkrat nabutaš, da ti da denar za novega B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa piratstvo in uboj B)

Za prvo dobil 4 leta + ogromna denarna kazen + vse zarubljeno za uboj pa 2 leti + nekaj malega pogojne :o

Kje je tukaj v SLO logika.

A stekas razliko med ubojem in umorom? Uboj je denimo lahko tut ce ti kamen izpod kolesa prileti v pesca in ga potolce... Jasno ne gre samo za dogodke na cesti. Ampak za nenaklepno dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa piratstvo in uboj B)

Za prvo dobil 4 leta + ogromna denarna kazen + vse zarubljeno za uboj pa 2 leti + nekaj malega pogojne :o

Kje je tukaj v SLO logika.

A stekas razliko med ubojem in umorom? Uboj je denimo lahko tut ce ti kamen izpod kolesa prileti v pesca in ga potolce... Jasno ne gre samo za dogodke na cesti. Ampak za nenaklepno dejanje.

Ja valda zastopm sam se mi še vseeno nezdi logična razsodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik zgorele Honde in se zahvaljujem za vse, ki ste reagirali na dejanje, ki ga je očitno naredil nek psihopat. Z nikomer nimam neporavnanih računov in res ne vidim vzroka takega izživljanja. Prosim vse, ki bi karkoli slišali o požaru, naj mi to javijo na moj e-mail. Na spodnjem naslovu lahko vidite, kaj ostane po tem, ko ti zgori motor, medtem ko ti le nemočno opazuješ, ker pri roki nimaš ne gasilnega aparata, ne vode, ne deke, ne ribnika, ne gasilcev...

Mišo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik zgorele Honde in se zahvaljujem za vse, ki ste reagirali na dejanje, ki ga je očitno naredil nek psihopat. Z nikomer nimam neporavnanih računov in res ne vidim vzroka takega izživljanja. Prosim vse, ki bi karkoli slišali o požaru, naj mi to javijo na moj e-mail. Na spodnjem naslovu lahko vidite, kaj ostane po tem, ko ti zgori motor, medtem ko ti le nemočno opazuješ, ker pri roki nimaš ne gasilnega aparata, ne vode, ne deke, ne ribnika, ne gasilcev...

Mišo

Moje sožalje, jz začel temo :unsure: upam da ni nič narobe, samo zadeva me je pač šokirala :blink: in si nisem mogel kaj da je nebi objavil :ph34r:

ko pa vidim sliko pa :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik zgorele Honde in se zahvaljujem za vse, ki ste reagirali na dejanje, ki ga je očitno naredil nek psihopat. Z nikomer nimam neporavnanih računov in res ne vidim vzroka takega izživljanja. Prosim vse, ki bi karkoli slišali o požaru, naj mi to javijo na moj e-mail. Na spodnjem naslovu lahko vidite, kaj ostane po tem, ko ti zgori motor, medtem ko ti le nemočno opazuješ, ker pri roki nimaš ne gasilnega aparata, ne vode, ne deke, ne ribnika, ne gasilcev...

Mišo

Moje sožalje, jz začel temo :unsure: upam da ni nič narobe, samo zadeva me je pač šokirala :blink: in si nisem mogel kaj da je nebi objavil :ph34r:

ko pa vidim sliko pa :(

Ne, ne, hvala za objavo. Iščem očividce dogodka. Vsaka najmanjša informacija mi bo morda prišla prav. Motor ni bil zavarovan in je zame kar velik šit vse skupaj. Poleg tega pa ne vem, ali je bilo to namenjeno meni osebno ali je bil le vandalizem. Hvala vsem. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, hvala za objavo. Iščem očividce dogodka. Vsaka najmanjša informacija mi bo morda prišla prav. Motor ni bil zavarovan in je zame kar velik šit vse skupaj. Poleg tega pa ne vem, ali je bilo to namenjeno meni osebno ali je bil le vandalizem. Hvala vsem. LP.

močno upam da je šlo "le" za vandalizem, kajti osebna maščevanja te vrste ne nosijo nič dobrega........
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!