Skoči na vsebino

MK BALKAN RIDERS SKOPJE - Makedonija


Lunardi

Priporočene objave

Zdravo, po zboru v Sremski Mitrovici bom nadaljeval obisk 1. BALKANSKE MOTORIJADE v Skopju. (06. - 08. 07. 2003)

Na pot bom šel 05. okoli 10:00 do Sremske Mitrovice in nato naslednji dan do Skopja. Vračal pa se bom v nedeljo 08. do Novega Travnika (Bosna) in v ponedeljek v Slovenijo.

Moto klubi, če hočete sem vam na razpolago in vam nesem vaše listke za zbor v Makedonijo, ker imajo tudi oni namen priti na naše zbore.

Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto klubi, če hočete sem vam na razpolago in vam nesem vaše listke za zbor v Makedonijo, ker imajo tudi oni namen priti na naše zbore.

A greš s kombijem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ma se mi dopade, kako flegma se je Lunardi izrazu ! to pa res ni nič :rolleyes:

Lunardi ;) Srečno pot :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ma se mi dopade, kako flegma se je Lunardi izrazu ! to pa res ni nič :rolleyes:

Saj se ti more zdet flegma, če pa dol poj tok uživaš da nemorš verjet. Iz Sremske sem malo na grobo napisal (poglej temo) pa za prvi občutek mal preberte, pol bo pa hmal kdo reku "jez grem pa zravn".

Pa še slike moram gor dt, pa nevem kako, da vite kaj dobiš da nemisliš samo na rit ko te "ne" boli.

Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ma se mi dopade, kako flegma se je Lunardi izrazu ! to pa res ni nič :rolleyes:

Saj se ti more zdet flegma, če pa dol poj tok uživaš da nemorš verjet. Iz Sremske sem malo na grobo napisal (poglej temo) pa za prvi občutek mal preberte, pol bo pa hmal kdo reku "jez grem pa zravn".

Pa še slike moram gor dt, pa nevem kako, da vite kaj dobiš da nemisliš samo na rit ko te "ne" boli.

Lunardi

Še bolj uživaš Okol Sveta ...Bernarda ti zagotovi neznanski užitek ob podvigu!

Pa je bolj malo junakov za take podvige!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, ko bo zbor v Hruševju boš tudi mnenja kako daleč je to?? :D :lol: :D

Ja veš da.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolj uživaš Okol Sveta ...Bernarda ti zagotovi neznanski užitek ob podvigu!

Pa je bolj malo junakov za take podvige!

Čaki čaki pustmo zdej življenske podvige, pa pravo uživancijo, pa vrjamem da seje imela dober. Če bi jaz prej razmišljal (da me nebi 5 let pogrešala žena, ker zdej me kakšen dan) bi bil siguren zraven, Seveda "če bi me povabla zaraven" ha ha ha ....

Verjemte da tud Srbija ni slaba pa da ne govorim o Bosni, a o Makedoniji bom pa pol povedu. Lohk mi bo pa kdo od vas pomagu.

Pa lep pozdrav

Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

Kva je zdej devovc. Neki si se opasno raspalil za Balkan...hehe. Verjamem, da bo ok kot je vedno v teh koncih kar se motoriad tice. Zal mi je, da ne morem zdraven. Sam ves da bi sel brez izgovora. Ali jeb.. ne gre tukaj sem do konca julija. Kar pa se tice motoriade u BG pa je ze dogovorjeno z boljso polovico. Definitivno se gre. Tako, da lahko planiras ce bos mel cajt. Mislim da je 1-3.8.2003. Daj se pozanimaj ce to se vedno drzi.

Ni kaj gasa pa po pameti....

ajd uzivancija...

Dane

Erbil, Iraq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DaNe, nažalost smo se odločil (Sale, Stipe, Jaz,...), da ne gremo v Beograd ampak se jaz dobim s Sremčani v SM, in gremo v Niš počakat Saletovo ekipo, potem pa čez mejo v Bulgarijo - Obzor (cca. 500 km) sigurno bolše. Zame je to okoli 1400 km.

Razmisli pod resno!!!

Lep pozdrav!

Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne morem it zraven, ker že špraram za Turčijo, pa verjetno bom ta teden v Tuzlo šel, pa guma bo hmal adijo, pa še dobust šparam. Me pa vleče res da bi enkrat šel. Sem že bral poročila o zboru iz MK, pa me je kar mal potegnlo dol.

Kako je pa kaj z vizami in cenami le teh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja škoda da ne greš. Viza za Srbijo pride 5.000 sit za 1×not in 1×vn velja pa en mesec, za Makedonijo pa se nevem ti povem kasneje kaj več informacij.

LP Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Viza za Srbijo pride 5.000 sit za 1×not in 1×vn velja pa en mesec, za Makedonijo pa se nevem ...

Uf to pomeni 10.000 sam za srbsko vizo :blink: . Lani so drugače imeli neke turistične propustnice po 5€, če si se sam čez peljal, dobil si jih pa na meji. Kako je pa kaj s tem letos ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Lunardi

O cem govoris - o moto zboru u Bolgariji? Kdaj ? Kakse opcije?

Daj mi vec info.

Ajd LP

Dane

Erbil, Iraq

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mi naši srbijanci, ki so šli za prvi maj domov pojamrali, da so ceno viz na meji dvignili, ker so se vsi razvadili in dvigovali vize na meji. Menda je viza, če jo pridobiš na konzulatu, ali kaj imajo v LJ, cenejša. Preverite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej DaNe: Za Bulgarijo ti bom več povedal ko pridem iz Makedonije, ali pa potem sproti.

Ja, vize pa takole: Tisto kar sem napisal na ambasadi drži, na meji jih tudi lahko še dobiš sam so po 120 eur. Pozanimat se pa še moram kako je če bi hotel vizo za dvojni vstop v roku enega meseca, sigurno je ceneje kot pa tranzitna, ki pa v mojem položaju nepride v poštev ker bom dva dni spal v Srbiji (1×dol in 1× nazaj)

Več informacij vam sporočim kasneje.

Lep pozdrav!

Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Ok Lunardi planirano imam da se narisem na Brniku 29.7. nato pa cca 1 mesec doma. Ce imas kaksno varianto za ta cajt mi definitivno sporoci.

Uzivancija

Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, Lunardi in DaNe!

DaNe, kokr je Lunar zagrabu za kilometre pa smer, se po mojem srecata drugo leto v Ebilu, he, he ;) . To, to! Ko se boste popolnoma zverzirali za "due south", se vama pa se bolj ziherasi, kot sem jaz, pridruzimo!?

Hja, ce vaju nebi poznal, bi vama cestital za pogum...tako pa itak vem, da sta po malem oba "utrgana" - v dobrem pomenu besede!

Sem pa slisal, da se ti bo BMW kmalu preobul (info od servisanta). Zadnjic sem pa testiral (in sploh prvic vozil)BMW-je in sem cisto navdusen! Nisem si mislil, da se da s tistimi velikim boksi sploh kaj zavijat...napaka! Sem probal 1150 GS, je bil kar v redu, potem sem pa se vozil 1150 rockster, to je pa po mojem "totalno zmesana streetfighterska igraca". Ful easy za vozit, pa huda masina (malo manj kot 100KM). Sicer ne vem za ceno (po mojem je kar huda), ampak je TDM morda dobila resnega tekmeca...someday, somehow...

Lep pozdrav v Erbil in Naklo!

Good luck de Stabac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Mobilko hvala za info (servisant) upam, da bo zadevo postimu. Kar se pa km tice pa ves, da to ni bil nikol resen problem. Lunardi pa se je itak zastrupu z Balkanom...

ajd uzivancija

Dane, Erbil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je. S 01. junijem.2003 naj nebi bilo treba več imeti vize za Srbijo, ampak so to za enkrat še neuradne iformacije.

Drugače sem se pa pozanimal, da za Srbijo (za sedaj ko pišem) za dva vstopa daš 9.500 sit za Makedonijo pa 25 eur.

Lepo bi bilo prišparat vsaj 9.500 sit. (saj veste, sem iz gorenjske) :lol:

Tako da bom z vizo počakal :rolleyes: do 04.06.2003 in vam potem povem kaj je res in kaj ne.

Lep pozdrav de Lunardi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi ( klub in še kdo ) se odpravljamo v Srbijo 18.6. in upam da bomo prišparali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!