Skoči na vsebino

MC Outsiders


Einherjar

Priporočene objave

Kdor ima zeljo in cas je vabljen na popotovanje od Ljubljane do Wiener Neustadta na zbor od MC Outsiders. Vraca se naslednji dan dopoldan v Ljutomer na zbor od Samorogov.

Zgolj v info - potovalna hitrost bo cca 120km/h, tko da cestasi lahko startate kako uro kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja se to - slo bi se dopoldan/zjutraj, ker bi se se v Grazu ustavili v kaki moto stacuni.

Pa interesente naprosam, da se javijo po PM ali mailu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok pr 120km/h bi jaz moral štartat eno uro prej :D ...sicer pa jst nimam športive... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji problem je, da sem se dogovarjal z njihovim tajnikom in mi je omenil, da nam bo dolgcas, ker imajo zbor samo v soboto :)

No ja zdej je plan obrnjen - petek ljutomer, sobota avstrija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji problem je, da sem se dogovarjal z njihovim tajnikom in mi je omenil, da nam bo dolgcas, ker imajo zbor samo v soboto :)

No ja zdej je plan obrnjen - petek ljutomer, sobota avstrija.

Daj pozanimi se v Ljutomer, da vam tudi dol ne bo dolgčas. Se mi zdi, da imajo tudi oni samo v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najvecji problem je, da sem se dogovarjal z njihovim tajnikom in mi je omenil, da nam bo dolgcas, ker imajo zbor samo v soboto :)

No ja zdej je plan obrnjen - petek ljutomer, sobota avstrija.

Daj pozanimi se v Ljutomer, da vam tudi dol ne bo dolgčas. Se mi zdi, da imajo tudi oni samo v soboto.

Se je ze klicalo - vse urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj pozanimi se v Ljutomer, da vam tudi dol ne bo dolgčas. Se mi zdi, da imajo tudi oni samo v soboto.

E, to pa ne. Sem nekje dobil pildek za vse tri dni. V nedeljo zajtrk džabe. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo kok bi pa jaz šla!!!

namreč nekaj leta nazaj sem v Puli spoznala enega Andreasa, ki je član tega kluba in sva na vezi preko mailov že vse od takrat. Tudi, ko sva se s Perlo vračali iz najinega popotovanja, sva jih srečali malo pred Bodnsee-jem.... oh... si mi lušte naredil..... ampak žal ne bom mogla iti.... :( :( :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj in kdo gre iz LJ v LJutomer ?

Se splača it že v petek, ker je že v petek precej dogajalo zadnji dve leti :P :blink: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!