Skoči na vsebino

Moto zbor MK Wayski


.T.

Priporočene objave

Uradno vas obveščam, da zbor bo. Iz internih razlogov pa smo naročili tudi lepo vreme za vse obiskovalce, tako da upam, da se vidimo v čimvečjem številu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi šel, če bo lepo vreme seveda! B)

kdaj bi se pa ti odpravil?? (delam do 12-ih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je odveč če napišem da mogoče pa ja.....če bo lep dan :D

Sicer imamo glih en piknik,ampak tundercat dej poklič me če boš šel,bi šla zraven za par urc

Popravljeno . Popravil Sanda7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaze da pridem... Verjetno se bom sel najprej se mal vozit kam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaze da pridem... Verjetno se bom sel najprej se mal vozit kam...

Kam vozit, seveda na Skofljico oldtimerje mal ;) , precekirat pol pa naprej.... :D

Aja, pa na Wayske tut pridemo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je to vse skupaj nekje v Zalogu pri Ljubljani bolj natančno bo moral pa kdo drug napisat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

provzaprov priporočam motoristom iz primorskih in notranjskih koncev ogled dirke v Pivki, ki jo organizira kart club pivka, jutri

tekma bo z karti in motorji vseh klas...enduro, SM, cestni...šta ti srce poželi...lahko se prijavite tudi sami

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?ac...=ST&f=20&t=4992

Popravljeno . Popravil D.J.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa še ene par motoristov jutr pridemo pogledat, Tadej če si za to da se tja skupej zapeljemo sporoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridesmo okoli štere...upam da bo lepo ...na tem zboru še nisem bil....si težko predstavljam zbor v ljubljani...(okolici) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo vpraša- vreme bo zihr :P :P jst pridem B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boboxsi in jaz tud prideva. Verjetno mal kasneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa še ene par motoristov jutr pridemo pogledat, Tadej če si za to da se tja skupej zapeljemo sporoč!

Ob 16:00 smo zmenjeni na crpalki v Polju. Po Zaloski iz Lj. cez obvoznico, 2 km, edina Petrolova crpalka na desni strani.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... Bil tam z mojo 1/2 ze dopoldan...

Od 12:00 do 13:30 so se postaljali sotor in motorjev nas je bilo le cca. 20..

Po popiti pijacki sva se odkotalila druzinskim obveznostim naproti...

Vmes sva se ustavila tudi na Skofljici na oldtimerjih ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je obsežnejše poročilo??? Tisti, ki nismo mogli (raje sem se mal vozu) bi radi prebrali, kera je spet Pepetu? Mislim ukradla čik ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo pršli tja okrog pol pete...je bilo že kar nekaj motorjev...lep zborček....bili smo s par motosvetovci s Tadejem na čelu... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kje je obsežnejše poročilo??? Tisti, ki nismo mogli (raje sem se mal vozu) bi radi prebrali, kera je spet Pepetu? Mislim ukradla čik ;) B)

Ob 16-tih smo na pumpo prisli Sanda 7, Thundercat&Lady, Pahorini, Twix, Kekec III, Klimbra, Lidija, SPIDI. Nato smo skupaj krenili proti zboru. Nekaj sto metrov pred vhodom je Sanda 7 nalozila SPIDIJA in ga pripeljala na zbor. Drugace bi moral kot pesak placati vstopnino.

Na zboru je bilo kar nekaj motorjev.

Prisel pa je tudi HANZI in to na berglah. Bravo HANZI! Z njim je bila seveda tudi Monika. Prisli so tudi Roby Cop, Dawe, Tratnjak Damjan, Bobo, Strom&Lady. Ogledali smo si igre. Po igrah je vecina Motosvetovcev odsla. Prisli so pa novi: Smesko, Capiromzy, BMW, Gugo, Zarja.

Nekdo je imel na zboru studi fantovscino in so ga privezanega na krizu z motorjem vlekli sem ter tja. Na koncu je pristal v potoku. Lahko se je videlo nekaj pripravnikov za Hellse, pa eno ful hudo bejbo blondino, ki se je nato odpeljala na R1.

Ker je bil zbor v blizini LJ, je bilo znanega folka veliko, predvsem iz OTP scene. Bolj, ko je padala noc, bolj se je hladilo (blizina gozda in vode!), bolj je folk odhajal.

No ob 23:30 sem na moje veliko veselje srecal se enega frenda, za katerega sem mislil, da je ze cisto pozabil na motorizem & stuff, pa me je presenetil z novim Drag Starjem. No pa sva se z njim malo pocvekala. prezebel od mraza sem med zadnjimi odsel okoli pol ene.

Striptisa pa baje ni bilo.

Skoda tudi, ker niso tako kot lansko leto igrali Sausages.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!