Skoči na vsebino

Moto zbor MK Wayski


.T.

Priporočene objave

...Striptisa pa baje ni bilo...

No hvala bogu, zaj me fsaj vest ne pece ker sem se moral tak hitro odpelat :blink: ;) :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo kar nekaj časa vztrajali, potem sem pa jaz šel z motorjem po avto in prišel nazaj po pijano druščino. Škoda ker je bilo na ta dan še toliko drugih dogodkov in da se nismo zbrali še v večjem številu. Drugače pe se mi je tista XJR 1300 kar mal smilila ker so z njo tako dolgo vlekli tistga reveža na križu in kuril gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ne bo zamere: pozabil sem se na Altermana, Bibo, Motomaniaca,.....

Tadej

Pa na mene tud....

Sicer pa tud jaz svetla tam naokoli, celo prespala, ampak o zboru nebom zgubljala besed... ni kaj...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Striptisa pa baje ni bilo...

No hvala bogu, zaj me fsaj vest ne pece ker sem se moral tak hitro odpelat :blink: ;) :lol: B)

Max to so besede..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, da ne bo zamere: pozabil sem se na Altermana, Bibo, Motomaniaca,.....

Tadej

Pa na mene tud....

Sicer pa tud jaz svetla tam naokoli, celo prespala, ampak o zboru nebom zgubljala besed... ni kaj...

B)

a si ti tista, ki je celo noč "stokala" v šotoru ?? :D

sam vprašam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se kr šanka držala, sorči, so pa ble ene bejbe neki glasne sploh proti jutru, verjetno niso ble najbolj zadovoljne, stistim kar so dobile. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud midva z darjo sva se oglasila (res sva bila tam samo dobre pol ure), lih tok da se mi je šlo domov, drugače pa sem slišal da je bilo srečanje kar OK, nad lokacijo nimam nikakršnih pripomb (pač je blo mal mrzlo), ravno obratno bližje domu raj jih mam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!