Skoči na vsebino

Opravljanje izpita A in Avtošole v Kranju???


gregas

Priporočene objave

...sem študent iz Lj, ki vsak dan delam v Kranju. Zelo praktično bi mi bilo delati izpit A k. v KR zato me zanima

1) kako so kaj te Kranjske Avtošole kjer lahko delas izpit A kategorije brez omejitev, katero priporočate

2) se kaj razlikujejo cene ur Lj /Kr? ...ok to lahk pol sam pokličem :D

3) kako se v Kranju imenuja ta urad oz izpitni center kot je "Roška" v Lj in kje je?

4) kako je z tem da morš ene razloge navest za opravljanje izpita izven matične enote, B sem delu v Lj?

Lp in hvala za odgovore :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem študent iz Lj, ki vsak dan delam v Kranju. Zelo praktično bi mi bilo delati izpit A k. v KR zato me zanima

1) kako so kaj te Kranjske Avtošole kjer lahko delas izpit A kategorije brez omejitev, katero priporočate

2) se kaj razlikujejo cene ur Lj /Kr? ...ok to lahk pol sam pokličem :D

3) kako se v Kranju imenuja ta urad oz izpitni center kot je "Roška" v Lj in kje je?

4) kako je z tem da morš ene razloge navest za opravljanje izpita izven matične enote, B sem delu v Lj?

Lp in hvala za odgovore :ph34r:

Živjo!

1. Imaš na voljo le 2 avtošoli. Prva je Avtošola Humar, druga pa B&B. Sam priporočam Humarja, tam sem delal izpit tudi sam. Res je bila sicer ura vožnje dražja kot pri B&B, vendar sem zato imel manj ur, kot jih imajo motoristi pri B&B, pa tudi vedno sem vozil sam z inštruktorjem. Pri B&B pa se večkrat zgodi, da jih vozi kar po več skupaj z enim inštruktorjem, kar pomeni več ur.

2. Cene boš moral preverit.

3. Izpitni center je v isti ulici, kot Kino Center. (če greš iz smeri avtobusne postaje pri Gorenjski banki (glavna stavba zraven policije) zaviješ levo, se pelješ mimo kina do konca ulice in zadnja hiša na desni je Izpitni center)

4. tega ne vem

Če boš potreboval natančnejše napotke o tem, kje je izpitni center mi pošlji PM.

Lep pozdrav,

Boštjan

Popravljeno . Popravil Dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti lahko sam probam odgovorit na četrto vprašanje.

Pri nas je opravljanje izpita določeno po stalnem prebivališču, tako kot registracija vozila (torej če si prijavljen v Lj moraš avto registrirati v Lj), če imaš kje drugje kako začasno prebivališče pol se lih tko ne spremeni, pomoje je pri opravljanju izpita enako saj smo vsi vezani na svojo matično enoto!!!!

Probaj povprašati na Roški!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marem, mislim da tvoja informacija ni točna.

Za opravljanje izpita se najprej prijaviš na tečaj pri avtošoli. Potem pa, po opravljenih internih testih, opravljaš izpit iz teorije v tisti občini oz. UE, kjer ima avtošola sedež. Ni pomembno, od kod si pa ti.

Iz lastnih izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marem, mislim da tvoja informacija ni točna.

Za opravljanje izpita se najprej prijaviš na tečaj pri avtošoli. Potem pa, po opravljenih internih testih, opravljaš izpit iz teorije v tisti občini oz. UE, kjer ima avtošola sedež. Ni pomembno, od kod si pa ti.

Iz lastnih izkušenj.

potemtakem se opravičujem za svojo zmoto ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3) a to je to ?

ZAVOD RS ZA ŠOLSTVO

STRITARJEVA ULICA 8

4000 KRANJ

...bom sou dons kr ke prasat, pa vidm da je avtosola humar cez cesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3) a to je to ?

ZAVOD RS ZA ŠOLSTVO

STRITARJEVA ULICA 8

4000 KRANJ

...bom sou dons kr ke prasat, pa vidm da je avtosola humar cez cesto :)

To je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
mogoče kdo ve telefonsko številko, oz. naslov izptinega centra na roški v lj?

...01-231-50-63

btw: izpit lahko delas kjerkoli kadarkoli b.p., gres sam po eno potrdilo matičnega izp.centra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, fajn, hvala za podatke.

Če ne delam v svoji matični občini cpp občinskih testov, morm plačat takso 3.400 sit za priglasnico, ki jo nesem na tisto enoto, kjer bom delala le-te teste... Kakšne kolobocije.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!