Skoči na vsebino

tekma v Pivki


D.J.

Priporočene objave

v soboto 24.5.2003 (jutri) kart club pivka organizira dirko z karti ter open prvenstvo z MOTORJI.To bo odsek dolg 2km z umetnimi šikanami

iz virov sem izvedel, da lahko nastopa vsak, štartnina 4.000 sit, ki vključuje tudi nekaj futra (hrane)

trening ob 10.00 dopoldan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da vse skup organizira kart klub, me zanima ali bo tekmovanje potekalo samo za motorje, ali bodo mogoče tekmovali tudi s carti? Ker če so carti, bi bilo vredno poizkusit. Aja, a pa to se tekmuje s svojimi motorji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Aja, a pa to se tekmuje s svojimi motorji?

Ah ne, kje pa, sem slisal da bo Honda donirala Rossijevo HRC vsakomur, ki bo dal 10.000 za startnino. Pa pol jo bos lahko zadrzal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, da ne bo potem kdo, ki se bo razlepu po stezi upal na kako intervencijo za 4ksit. Vožnja na lastno odgovornost kot po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj okrog pol desetih me je en z dučetom(monst rdeč, zadek airbrush s številko...) prehitu v postojni...predvidevam da je šu tja...kako je blo... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko vam je žal, vsaj gledalci bi lahko bili (ki jih ni manjkalo)

tekmovalo je veliko kartov, pač kart društvo in to, oni so imeli svoje vožnje, mi pa svoje...tekmovali smo !!celo!! trije motoristi, no štirje, ker je vozil še fantič na 65 cc kroski

rešilec je bil, šikane so bile zavarovane, asfalt je drsel pri vstopu in izstopu, tako da spektakularnosti ni manjkalo...za finiš pa še kurjenje gum, risanje krogov, vožnje po ta zadni, vrtenje s karti..

4 jurje za 4 treninge in 5 tekmovalnih voženj po 900 m -traktor, avto, folk- free cesti, jst pa pravim da se splača B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjamem da se....jst bi pršu sam sem imel opravek.....sej dirkal nebi sam gledal pa rade volje...tisti s karti so pravi norci...jih kdaj gledam na treningu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pršu pogledat okoli 11h, ko so vozili drugi trening. Videl sem polno kartov pa tri motoriste: enga s huso, enga kateema in ta malga s krosko. Pol sm pa šel domov na kosilo. Na tekmi pa me ni bilo, ker sem meu druge opravke.

Kaj ste nastopajoči dobili kako nagrado ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nobene piste, tekma je bila med Trnjem in trnško cerkvijo po (ozki ) cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dobro, kje je pista v Pivki? Vsak dan sem tam pa nemam pojma.

Cesto zapreš v obe smeri in dobiš Grobnik 2.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uni s KTM je tut forumaš - 7AK, okol 12.00 pa sem pršou še jst

yamaha-tt600r-02-bikepics-047219.jpg

res ni glih pista :D , neki pa je in neki je bolš kot nič

husa in tamala kroska pa sta fotr in sin, taprava dva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!