Skoči na vsebino

Aprilia - dnevi odprtih vrat


Noise

Priporočene objave

V Ljubljani bodo jutri, 24.05., dnevi odprtih vrat pri aprilii...

--> novica

Testni motocikli, PlayStation 2 (MotoGP), ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo mal napise kako je blo, tist k je bil tam, me firbec matra... B)

Men ni ratal... pihhhhh, pa drug let skupaj bomo ''spet'' ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bilo v redu, ker me je najbolj zanimal Tuono in nisem bil ravno zgoden je bilo za čakati dobro uro. Ta čas sva se s punco zapeljala s Caponordom in ATLANTIC-om 500.

Proga je bila dolga cca 20 minut in primerno izbrana ( takoj ven iz mesta čez ovinke in potem na AC ).

Kaj posebnega navala ljudi ni bilo, tako da se je čakalo samo na Tuono-ta.

Moje mnenje je da so ti dnevi odprtih vrat odlična možnost za spoznati motorje ( ali pa pač vsaj možnost preizkusa motorja pred nakupom ). Ampak pri dnevih odprtih vrat voziš motor, ki te po slikah in podatkih ne impresionira.

Mene Tuono definitivno je ( v živo izgleda in pelje mnogo bolje kot izgleda ) in se je pridružil na spisek motorjev, med katerimi bi izbiral, ko bom kupoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila tudi midva z Dave-om, obadva vozila Tuono (škoda, ker letos niso imeli na voljo Mille RSV), zelo fin moped, mogoče malce brutalen, v nizkih vrtljajih robat za vozit, vleče pa zlo fajn B) B) Skratka, lepo, da se firme spomnijo na testne vožnje motorjev, ki jih prodajajo, tudi BMW-ju vse pohvale, ostale bajkerske štacune bi se lihka zgledovale po teh dveh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa probu Tuono vozit...

In zakaj ne greš?

Sej sem bil. B). Tuono je posast. Ze skor premocen - hitr guma zdrsne. ful hitr. Skoz sil na zadnjo. Ampak drugac se pa vozi carsko. (no ja, za pocas glih ni - precej neokreten pa skoz cakas kdaj bo crknu ce se cjazis, pa slis se kot traktor)... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep na Tuono-ta se je splačalo počakat ! Če ne drugače, pa pač tako da si najprej s skuterjem potegnil en krog, pa na PS potreniral "vroč" asfalt Le Mans-a pa je blo.

Organizacijsko zadeva speljana brez pripomb, upam da postane praksa pri vseh zastopnikih v SLO ! Zgledi že vlečejo !

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa probu Tuono vozit...

Vozil sem jo na testni vožnji.Dosegel sem največ 200kmna uro čeprav bi šla še več.V primerjavi z falcotom malenkost boljše vodljiva,pri močnem pospeševanju prvo kolo ne sili tako hitro v zrak,zavore odlične,vzmetenje je bilo kar primerno moji teži,drža za moj okus tudi boljša kot na Falcotu navor ima tudi dober,za kaj več bi jo pa moral vozit dalj časa.Ima pa veliko pomajnklivost,cena.Hja no kvaliteta pa italijanska(to se še bo pokazalo)Drugače pa soliden motor z previsoko ceno. ;) Ja pa še to sem pozabil,sama vožnja pa klasično twinova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!