Skoči na vsebino

barvanje tundercata...


typeR

Priporočene objave

Kolega predeluje tundercata, v sprednjo masko je vgradil dve okrogli lucki, skratka cel sprednji del je predelal z poliestrom, sedaj pa bi ga rad pobarval na kaksno dobro barvo, ter naredil kaksen dober airbrush, zanima ga, ce obstaja na netu kaksna stran z takimi motorji (slike)...Recimo na sprednjo masko si bi dal narediti usta od morskega psa itd...Mi lahko pomagate z linki...Da vidimo kaksno barvo al pa kaksen motor, ki res hudo zgleda...Ker najbolj vazna pri motorju je barva, saj po moje, seveda poleg oblike itd...

Če se ne motim ima tuda pri nas eden na rumenem suzukiju TL 1000R spredaj predelano masko in dober dekor kit, mislim da ima od sharka usta spredaj, mislim da je to tip ko popravlja platišča "KURET"???

Hvala

Popravljeno . Popravil typeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj kolega da mene predeluje...nebi vedu.... :D :D

ok..šalo na stran....rad bi vidu produkt te predelave..pa mislim da mi ne bo všeč...ker tak motor predelavat je skoraj greh...zame!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najlepše se airbrush pozna na kakih temnih barvah. Ene tri leta nazaj sem videl tak motor poslikan na motozboru v Puli. Bil je čist črne barve in poslikan z motivi duhov in lobanj. Kar zanimivo za videt. Drugače je pa link na streetfighters.nl, kjer imaš neki teh variant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj kolega da mene predeluje...nebi vedu.... :D :D

ok..šalo na stran....rad bi vidu produkt te predelave..pa mislim da mi ne bo všeč...ker tak motor predelavat je skoraj greh...zame!! :D

Verjemi, da bo lepsi od originala, ker tudi sam sem tak, da mi je original najlepši...Ampak ta maska je pa huda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.google.com, slike

v iskalno okence: streetf..

Ze dva dni iscem pa nic, zanima me, ce obstajajo za cestne motorje tudi kaksni dekor seti, kot recimo za motocross?Ker po moje se mora nekje nekaj dobit, dejte pomagat prosim...

Streetifigter ne pride v postev, ker ni streetifigter, ker bo se zmeraj zgledal kot cestas, samo, da bo maska malo bolj naprej "vpiknjena", ter da bojo drugacne luci noter...Nimate res nobenih slik, sej ni treba ravno od tundercata, samo da je cestni motor, pa da je dobro pobarvan, al pa dobro polepljen...

Hvala!

Pri nas sem videl samo rumenega TL 1000R suzukija, ki je imel spredaj gobec od morskega psa in je full dobr zgledalo...Ima mogoce kdo to sliko od tega TLRja?Mislim pa da je lastnik Iztok Kuret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!