Skoči na vsebino

Moto salon MILANO 2003


Pervy

Priporočene objave

naslednji teden se v milanu zacne moto salon. to je najvecji salon na katerem bodo predstavljene vse novosti za 2002. obenem je to edini prostor kjer boste lahko vidli skoraj vse motorje, ki jih izdelujejo. vedno so prisotne vse bolj in manj znane znamke.

vglavnem poslastica za oci.

vec na strani:

http://www.eicma.it

no pa tudi ogromni salon koles je zraven.

ceprav ni glih blizu vam ne bo zal ce boste sli.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj veš koliko približno je vstopnina in če se da na soboto ali nedeljo kaj videt ali je preveč gužve ?

Koliko časa prb. rabiš z "avtom" do tja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jajajaja dejte mal več informacij, sploh če je že kdo bil naj malo napiše kaj kej dogaja...a je tko kot tisti v Münchnu al bolš al slabš??..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cez vikend zna bit guzva. ja to je isto kot munchen (mogoce malo vecji del z motorji + ogromno koles (loceno)). eno leto je v munchnu, naslednje v milanu (1999). drugace pa je vse na internetu.

z avtom cca. 7 ur. vstopnina nevem, more na netu pisat.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

LP!

Med 16 in 21.9.2003 bo v Milanu 61 mednarodni salon(sejem) motornih koles in koles EICMA, ki se odvija vsaki dve leti in spada skupno z Parizom,Munchnom in Tokiom med največje tovrstne sejme na svetu.

Bil sem tam prvič pred dvemi leti in bil popolnoma navdušen :o :o :lol: :lol: , sejem je ogrooomen :o :o :o :o :o in vidiš res vse od A do Ž v zvezi z motociklizmom+ nekatere novosti za prihodnjo sezono( l.2001 so bile predstavljene nove Honde za l.02: CBR 900, Pan European, VTR...., Yamaha R1, prvič Ducati Multistrada, pa KTM 950 :o :o :o ......................)da ne omenjam možnosti testnih voženj motorjev pred sejmiščem, spremljajočih prireditev in showa......

Zaradi tega sem odločen tudi letos obiskati sejem, zanima pa me ali še obstajajo kakšni interesenti da bi se skupno podali na pot-morda kdo kje kaj organizira ipd.?????

Nekaj utrinkov iz sejma pred dvemi leti :

59_big.JPG

63_big.JPG

47_big.JPG

53_big.JPG

52_big.JPG

57_big.JPG

55_big.JPG

Lp Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 ur do Milana pa res ni tako daleč. Pol manj kot do Pariza, ampak jaz nameravam konec septembra vseeno tja. Katalogi so vsaj v jeziku, ki ga razumem. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-Milano = cca 500 km avtoceste = 7 ur??? :blink: :unsure: :ph34r:

4 ure do milana, 3 ure od cestninske pred milanom do sejmišča :angry: :blink: (če si med 7. in 9. zjutraj). trust me, grem vsake dve leti dol na salon, letos spet!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem na novinarski dan ko je zaprto za ostale, drugače pa se probaj izognit vikendu, če ne gre drugače idi v petek. priporočam motor, AC do milana in dobro si poglej kje je sejmišče oz, kje je vhod ker je to velika stvar in gužva ker je vedno več sejmov naenkrat in je ta ponavadi še najmanjši. za motoriste imajo ponavadi parkirišče (jasno da par keten ne škodi). fajn je če greš zjutraj ko odprejo in potem ne voziš domov ampak si splaniraš da jo mahneš popoldan v kak kamp in naslednji dan počasi mimo AC domov (mogoče kaka turca proti dolomitom). ta AC je najbolj dolgočasna cesta na svetu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabli ste povedati da je treba priti do sejmišča!!!!!

Kakorkoli že, mislim da je daleč najboljše(če seveda ne poznaš Milana, ki je gulp :blink: :blink: zeloo velik)avto pustiti nekje v predmestju in uporabiti podzemno. Preizkusil predlani ko v več kot eni uri nisem prišel nikamor po cesti(same enosmerne :( :( , da se o Italjanih voznikih sploh ne menim :angry: :angry: :angry: ),skoraj zgubil živce :angry: in avto, sem nato sparkiral in šel z podzemno. Rabil sem dobrih 20min, vmes dvakrat prestopil iz rdeče na zeleno linijo in izstopil dobesedno pred sejmiščem :rolleyes: :rolleyes: !!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabli ste povedati da je treba priti do sejmišča!!!!!...

Saj je pervy napisal, da je do sejmisca se 3 ure ko si enkrat ze prisel do Milana ;) :P

Drugace pa mam jaz tudi ze kartice (vstopnice) za tisti del pred otvoritvijo

za javnost samo nimam se terminsko vse izplanirano... bomo videli kako bo slo.

A kdo ve (pervy) ce bo letos tudi kaka gala prireditev, kot pred leti, ko sem dobil se posebej eno dodatno vstopnico za ta dogodek? :)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve (pervy) ce bo letos tudi kaka gala prireditev, kot pred leti, ko sem dobil se posebej eno dodatno vstopnico za ta dogodek? :)

Hja, naj bi bi bilo nekaj prvi dan zvečer ja... sicer pa imajo včasih proizvajalci _svoje_ žure, kot npr. lani Ducati in Yamaha na Intermotu... moraš pri vsakem dobit svoje akreditacije... za letos še nič pametnega nisem izvedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve (pervy) ce bo letos tudi kaka gala prireditev, kot pred leti, ko sem dobil se posebej eno dodatno vstopnico za ta dogodek? :)

Da, gala prireditev bo, in nekaj žurk tudi od največjih izdelovalcev. Kar težko se odločim, na katero grem... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na internetni strani je razpored tiskovnih konferenc in žurk (no ja, malo poješ pa kake tete malo zaplešejo okoli motorjev). letos imajo vsi razen kawasakija (15. zvečer), tiskovne na svojih prostorih 16.9., za to ne rabiš nobenega vabila (razen akreditacije da lahko 16. sploh noter prideš ker ni odprto za javnost). vabila rabiš za VIP prostore, ki so ponavadi za ali nad razstavnim prostorom, te stvari pa ti lahko zrihta samo uvoznik.

aja sejmišče ima svoj izvoz iz obvoznice, ampak pol še malo traja da prideš do prave hale (stvar je ogromna). je tudi več parkirišč tako da jaz nisem imel nobenega problema z parkiranjem pa tudi ni preveč drago. je pa dobro prej plan sejmišča pogledat, parkplace in kje je vhod v moto sejem da parkiraš blizu ker je v istem času tam salon mode za industrijo, ki je velik za 10 moto salonov in je gužva.

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za to ne rabiš nobenega vabila (razen akreditacije da lahko 16. sploh noter prideš ker ni odprto za javnost)...

To ze imam trdno v rokah :P :D B)

Samo zmotilo me je to, da sem prej dobil kaksnih 21 dni pred salonom se dodatno kartico za gala prireditev (a nima noben enakih izkusenj :unsure: ) ;)

No mogoce se pride je se cas B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symci, si pa orenk zivina, da te kar vsi vabijo :rolleyes:  :P  :ph34r:

Nisem glih živina. no, za pravo ceno lahko vabila tudi odstopim ...

Zanima me, če obstaja kakšen organiziran ogled sejma iz Slovenije. Lani sem bil v Bologni, letos bi želel obiskati sejem v Milanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz in moja Neja bi si tudi zelo rada ogledala salon. Če ne bo drugega bova v milano skočila z avtomobilom. V tem primeru bova ponudila prevoz še dvema človekoma (z vključeno delitvijo stroškov poti).

Problem je samo, da še ne vem kdaj točno (kateri dan) bova šla, ker še nimam urnika za svojo službo - za drugo polovico septembra. Upam da urnik dobim že v petek(12.9.), takrat se bomo pa naprej dogovarjali.

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jason jaz sem eventuelni interesent :D z kolegom se nekaj dogovarjava da bi šla dol z njegovim službenim kombijem (kesonar, tko da prevoz več ljudi žal odpade). Potem tam kje u kesono kako urco odspat, pa dalje...

Kako je z vstopnicami? Ma kdo kako viška naprodaj, ali pa že info o ceni ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstopnice so po 15€. Če jo kupiš na postaji podzemne, imaš tisti dan še vso podzemno zastonj. Vsaj tako sem razumel. To se mi zdi fino, ker če avto pustiš kje na robu, lahko na dogajanje uletiš s podzemno. Kot pravijo tisti, ki so že bili, je prihranek časa občuten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo dejansko gre dol in kako, sam razmišljam o ogledu,....

Max javi se

Jaz grem, samo od 15. do vključno 17....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo dejansko gre dol in kako, sam razmišljam o ogledu,....

Max javi se

Jason...

Če ne bo drugega bova v milano skočila z avtomobilom. V tem primeru bova ponudila prevoz še dvema človekoma (z vključeno delitvijo stroškov poti).

Marem B) , tako nekako kot pravi Jason bi se slo, je pa datumsko zelo odvisno pri meni od tega, ce bom moral tisti cas se na eno pot na jug :hmm:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!