Skoči na vsebino

Moto salon MILANO 2003


Pervy

Priporočene objave

Jaz bi tudi šel, sem sicer iz MB ampak pridem do LJ ali kjerkoli se zmenimo. Deljenje stroškov -se razume, prav tako strokovne debate! Ker delam za špagete-parlo anche un po Italiano!!!, tako da ne bo problem po Milanu in na štantih!

LP Bobo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa varjanta da bi rental kombi...na najdi.si geldam te rentacar za 141eur "MiniBus 9 Seats A/C" ...kar pride na enga 3.500 za avto + benz in cestnine čemur neuideš tud če greš z svojim... sam jest osebno bi dal raj trijurjepapol kot pa da naredim s svojim avtom "polno naloženim"1000 km v enem dnevu...pa če 9 voznikov se lahk mena :)

minibus.jpg

...fajn se mejte :) ...bemti izpte... :angry:

Popravljeno . Popravil -pero-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledal na uradni strani salona, pa ne parla italjano. Zanima me če se da kaj od opreme kupit na tem salonu?? Al je to look only ????

HINT - zgoraj desno v vogalu je magični gumb "english" oziroma "klikni me" :)

Večina resnih spletnih strani, sploh, če gre za mednarodne prireditve, sejme, podjetja, ima poleg nacionalnega jezika vsaj še v angleščini zadeve napisane...

Na sejmu ni prodaje motociklov in opreme, gre zgolj za prikaz novosti, ki bodo naprodaj morda že oktobra, v najslabšem primeru pa šele drugo leto ali sploh nikoli (študije za prihodnost).

Howgh :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kak organiziran prevoz za milano, al pa kdo ki rabi druzbo, samem se mi ne lubi iti, pa se tavat po milanu kot presmujen, ko nimam pojma ne kam iti ne italijansko,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CENE:

TICKETS FOR VISITORS

Full – fare Euro 15,00

Group Ticket ATM Euro 15,00

Evening (after 6:00pm) Euro 10,00

Military and Children Euro 10,00

Group Euro 10,00

(the group need to make up of 10 people and for the tour leader is free)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je. Ker sem pisal da nameravam iti v Milano, zdaj samo povem kako in kdaj bom šel - če ne najdem boljše (skupinake) varjante.

V Milanu bom v soboto (z Nejo), šel bom pa predvidoma že v petek proti večeru in v ITA malo pospal.

Problem je, da imam določene omejitve, ki me živcirajo. To je, da sem prost le od petka popoldan do nedelje ob 6h zjutraj - ko moram biti že v službi (spočit seveda :zzz: ).

Zelo me pa čudi, da noben moto klub ne organizira tega izleta. Če se spomnim na lanski IMOT, sa je avtobusnih ponudb kar trlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se spomnim na lanski IMOT, sa je avtobusnih ponudb kar trlo.

Kot si sam napisal, to ni semenj (kot IMOT) ampak predstavitev novosti. :ph34r: Tudi za lanski Intermot ni bilo ničesar organiziranega...

IMOT pa... vsi v shopping press...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima (tisti, ki ste na sejmu u milanu že bili), kako je najbolje priti do sejma.

Slišim različne variante avto+metro,.....

Zanima me kaj vi mislite, da je najbolje. Hvala za vse predloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za lanski Intermot ni bilo ničesar organiziranega...

Imel sem srečo, da sem šel na lanski Intermot organizirano z Langusom (ima trgovino in servis v Ljubnem - Gorenjska) oziroma "njegovim" MK Sokol. Bilo je ful poceni in luštno, avtobus je bil dober in po parkirišču sem ga lahko malo obračal. Od motosvetovcev pa tudi nisem bil edini.

PS: afrika zraven je samo za spomin

post-20-1063735939.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima (tisti, ki ste na sejmu u milanu že bili), kako je najbolje priti do sejma.

Slišim različne variante avto+metro,.....

Zanima me kaj vi mislite, da je najbolje. Hvala za vse predloge.

Najbolš da greš z avtom do parkerne hiše, zravn pa je pol metro! mal morš poiskat, mislm, da greš vn na tretjem izhodu po cestninski postaji....gledaš tablo fiera campionaria! Na metroju pol tud kupiš karto za sejm, zravn pa brezplačno dobiš tud povratno karto tko da maš prevoz do sejmišča zastonj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. variante:

1. avto+metro (zgoraj opisano)

2. avto+bus (zaviješ dol za fiera campionaria), gledaš table fiera milano in parkiraš pri stadionu san siro na označenem parkirišču

3. avto do vhoda - isto kot zgoraj venadar se držiš tabel "fiera milano", ki kažejo v enem križišču levo (tam kaže tabla levo in desno :? ). pelješ nato VEDNO ravno (tudi v čudnem križišču ko ne vidiš tabel. ko zagledaš spet tablo levo zaviješ levo (vau logično a? :naughty: ) in si v ulici, ki je vzporedna z glavnim vhodom. tam je parkirišče, ki pa je zelo hitro zasedeno. pri semaforjih zaviješ levo (ravno so ogromni "silosi", ki so del sejmišča"), po cca 50 m je konec silosov in za njimi (vidiš table P zaviješ desno) na odprto parkirišče. od tam do vhodaj je cca 100-200 m pešačenja.

ZADNJO MOŽNOST PRIPOROČAM ČE SI PRED 9.00 ALI 10.00 URO SAJ SE ZNA ZGODITI DA JE DRUGAČE VSE ZASEDENO. SICER SO V BLIŽINI ŠE DRUGA PARKIRIŠČA, KI PA JIH NE POZNAM.

aja za vožnjo z avtom računajte iz LJ vsaj 5 in pol ur, toliko jih porabiš če imaš srečo in na obvoznici in v mestu ni velike gužve (samo normalni zastoj ko voziš 30-60 kmh :BUA: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, preklinjal....

Pa ne sejma, temvec milansko severno obvoznico. Kako urco od cestninske pred Milanom pa do zahodne obvoznice (ne vem ce je 30km) obrnjeno pa se kak firkelc ure vec :BUA: .

Koristil Pervyjevo varianto 2 stadion san siro (parkirnina 10 EUR), bus do vhoda na sejmisce vracunan (10 - 15 min voznje).

Vse skupaj voznje 6 ur v eno smer. Na sejmu guzva nepopisna (pa kao dnevi zaprti za javnost). Italijani mega lokal patrioti. Guzva na njihovih stantih enkrat vecja kot na ostalih. Je pa treba priznat, da so tudi tete na njihovih stantih med boljsimi :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, preklinjal....

...

Vse skupaj voznje 6 ur v eno smer. Na sejmu guzva nepopisna (pa kao dnevi zaprti za javnost). Italijani mega lokal patrioti. Guzva na njihovih stantih enkrat vecja kot na ostalih. Je pa treba priznat, da so tudi tete na njihovih stantih med boljsimi  :P .

No, drugace povedano, nic novega,

poleg nekaterih studij in novih modelov, ki nam jih bodo uvozniki tako ali

tako, tekom sezone sami pripeljali v nase domace kraje O:-)

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa treba priznat, da so tudi tete na njihovih stantih med boljsimi  :P .

Res je. Na ITA štantih je bilo noro dobrih bejb :D ("Pervy" & Pervy galerija prihaja v kratkem, zdaj samo tri za "lušte")...

post-20-1063881221.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noise da nis ti sejma falu.............kle bi mogu motorje gledat veš!!!!!!! :D :D :D :D :D O:-)

Carske slikice!!! :hmm: :hmm: :hmm:

Ej mi jo mahnemo v Milano dons zvečer..........še ena ura........tam prespimo....pol pa hopa..........'motorje gledat' O:-) O:-) O:-) :yea1: :yea1: :yea1:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero, ne pozabite pozdravit gospodično Laverdo... Povejte, da jo pozdravljajo the passionate photographers from eSlovenia :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!