Skoči na vsebino

Moto salon MILANO 2003


Pervy

Priporočene objave

Noise da nis ti sejma falu.............kle bi mogu motorje gledat veš!!!!!!!

Pero, da nisi ti poante moto salona falu... Napovedi motorjev so itak znane večinoma vnaprej, za press-kite se načeloma zagrebemo, poanta je pa itak atraktivnost predstavitve. Hostese in to. Vprašaj pervyja koliko % imava slik samo motorjev in koliko % jih je s hostesami... nekje 15:88 je razmerje se mi zdi... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, preklinjal....

Pa ne sejma, temvec milansko severno obvoznico. Kako urco od cestninske pred Milanom pa do zahodne obvoznice (ne vem ce je 30km) obrnjeno pa se kak firkelc ure vec :BUA: .

Koristil Pervyjevo varianto 2 stadion san siro (parkirnina 10 EUR), bus do vhoda na sejmisce vracunan (10 - 15 min voznje).

Vse skupaj voznje 6 ur v eno smer. Na sejmu guzva nepopisna (pa kao dnevi zaprti za javnost). Italijani mega lokal patrioti. Guzva na njihovih stantih enkrat vecja kot na ostalih. Je pa treba priznat, da so tudi tete na njihovih stantih med boljsimi :P .

Ni bla neka bajna gužva v torek, takrat je bilo namreč odprto za novinarje in "poslovneže" iz tujine (torej zastopnike, prodajalce, izdelovalce dodatkov. .. Če si bil pa v sredo, pa je druga zgodba - takrat je bilo odprto tudi za poslovneže iz Italije....

Za "javnost" pa četrtek in petek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maša, Desmo in jaz smo se prebili v Milano in domov :yea2: :OK: ... zdaj imamo avtoceste in pločevine na štirih kolesih dovolj, pa tudi italijanov (ljudi, ne motorjev, da ne bo pomote ;) pa še Desmo bi bil hud name )tudi... petek - gužva za popi**** :angry:

Drugače je bil pa sejem OK, folk si je motorje podajal izpod rit pod rit. Zapravili denarja nismo velik in ga tudi v naslednjem letu verjetno ne bomo, ker pri naši bajti večjih nakupov okoli motorja ne bo. No, ja moj oček se je za nekaj časa ustavil na Ducati monstru 620 v stilu matrix reloaded ;) :wub: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bla neka bajna gužva v torek, takrat je bilo namreč odprto za novinarje in "poslovneže" iz tujine (torej zastopnike, prodajalce, izdelovalce dodatkov. .. Če si bil pa v sredo, pa je druga zgodba - takrat je bilo odprto tudi za poslovneže iz Italije....

Za "javnost" pa četrtek in petek...

Bil oba dneva... ajde naj bo - torek je bil znosen, sreda pa.... 15 letni poslovnez - sej bo mladec do 30tega Gatesa scat peljal (pravzaprav je bil njih trop - mladcev mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videli sejem!!!!!!!!!!!!

Smo v Milano prišli ob 4-ih zjutraj in smo imeli totalno proste roke glede iskanja parkirišča. Našli smo ga neposredno pred vhodom na sejem. Spali kar v avtu (beri kombiju)!!! :D Plačilni listki so bili tako kot pri nas za eno uro in za zihr smo jih vzel kar 10 (to je možno, en stane 1,5 E)!!

Salonček je vredi ,motorji tut, sam bejbe so pa :cry: :? ....................................a veste vse tist k pravjo da so Italjanke lepe, črne, privlačne, sexy, hude,.......................................vse je res (by Twix :P )...........................

Motorje pa sem žal že vse videl na MS in v AM pred tem tako da me res ni moglo nič presenetiti :( :angry: :blink:

Bom pa vsekakor šel še kdaj............

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo, ki je obiskal sejem v Milanu, pove ali ima Cagiva za drugo leto pripravljen novi model Planet 125ccm. Ker se zanimam za nakup omenjenega motorja bi raje počakal na novi model.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo, ki je obiskal sejem v Milanu, pove ali ima Cagiva za drugo leto pripravljen novi model Planet 125ccm. Ker se zanimam za nakup omenjenega motorja bi raje počakal na novi model.

Hvala.

Videti ni bil nov... na tle mas sliko pa presodi...(sej vem, da se ne vidi ravno veliko... ampak sej razumes, da nisem v resnici motorja slikal, ne?)

post-20-1064079084.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Milanu izgubili smo živce na kile kar se parkinga tiče (ponoči okoli 4 smo se pripeljali pred San Siro-štadijon, pred parkiriščem policaj v puntotu, ki nam je povedal da parkiranje na parkingu ni možno :blink: OK in smo šli po Milanu iskat parkirišče od sejma (ne obstaja po besedah tipa, ki smo ga našli ob 4 zjutraj) končno nekam parkirali in malo zaspali ....okoli 6 TOK TOK TOK--tle ne morte spat blablabla, in gremo poed vhod od sejm--> skoraj bi ga zaparkirali) končno spanje do 8.30 pol pa ogled sejma

MOTRJI--->no ja no, najbolj obiskan je bil "štant" yamahe, ki je bil tudi najbolje narejen z največ novostmi in modeli, najbolj sta me razočarala Honda(vsi gledalci so se nagnetli okoli 1000-ke tako da si jo komaj videl, na njem je sedela prestrašena japonkica...., pri CBF600 pa nikogar kot da je "drek" :unsure: ) in pa BMW...nekako sem od njih pričakoval več...

DODATNA OPREMA--> AKRAPOVIČ---mega plac, ARROW ni doisti zaostajal, v kleti so taivanci prodajali opremo (žmigavce, lučke,....) kolega je pri njih kupil stikalo (za ugasnit motor) zanj je dal 5 € ko sva zgoraj pri enem aut proizvajalcu pobarala za isto stikalo je bilo je to 40 € :blink:

OPREMA(cunje)---> nekaj malega se je dalo kupiti--rokavice, jakne, samo od "pakistancev" , "pravi" proizvajalci so te napotili v trgovino....Videl krasno windstopper podlogo (napihljivo)....250€ :(

ŽENSKE(last but not least): ke bella :wub: :wub: :wub: :wub: v posebnem spominu mi je ostala: LAVERDA :wub: , KAWASAKI :wub: in še nešteto drugih, za katere ne vem pri katerem proizvajalcu je "hostirala",.....italjanke so res mega kokete,....če si imel v rokah fotoaparat, se ti je posvetila za par trenutkov, kot da je samop tvoja.....:D :D :D

ŠE GREM U MILANO!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med članki na motosvetu najdete poročilo iz milanskega sejma, kjer so na enem mestu zbrane novitete (in povezave naprej v forum)), nove fotke...

post-20-1064306259.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy & Noise : dobre fotke ni kaj :) vidim da nista sparala s "sprozilcem" :)

aja ta črna hostesa pri Akrapoviču je iz MB :) tak da fantje tud doma mamo lepa dekleta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!