Skoči na vsebino

Katoliške bajkerice v Avstriji?


SiR

Priporočene objave

no pa naj kdo reče, da motoristi nismo tolerantini!!!!! :blink: tudi verujoči so lahko motoristi pa jim satanisti, ateisti in ostala nesnaga nič ne težimo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešam kako sliko....bi prej verjel in si predstavljal zadevo ;)

v mladini (reviji) so, no ja enih par bi blo, čeprav nevem, če te verne motoristke dajo kaj prej kot navadne vernice al se tudi šparajo do poroke? :lol: :blink: :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počakal do četrtka, ko bo celoten članek na netu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ka mi te niste rekli,da vas to zanima?! :blink: ........vabila,clanki,pogovori,slike... (skoraj) vse bi lahko zrihtal..... eh.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah pa dej zdej, pa če kakšno telefonsko al pa mejl od katoliške bikerke, da preverimo tisto, kar Pervy-a zanima. Mene namreč tud mal B) ;) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekako je vse to ze mimo.meni vsako leto posljejo vabilo za to romanje...... tako,da ce kdo zeli..... naslednje leto bo spet.bom vprasal znanko,ce je kaj "odnesla" od vsega tega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral v Mladini. Menda rahlo dolgočasno, ker so muzikantom noč pred nastopom na fešti ukradli instrumente. Morda so preveč fušali, pa je božja previdnost poskrbela :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!