Skoči na vsebino

Ukradeni motorji -- kaj storiti, če ga vidiš?


Noise

Priporočene objave

Moj osebni mali vodnik za takšne primere:

V primeru, da je ukradeni motor moj:

1. počakam, da se baraba ustavi in postavi mašino na štender (če prehitro skočiš, se lahko motor prevrne in potem je celo sranje - rule no.1: najprej poskrbi za dobro motorja)

2. mirno in neopazno se približaš motorju in pizdunu v smislu da ti je motor všeč in si ga boš malo ogledal

3. BUM!!!!!!!!!!!!!

4. Ko pride policija začudeno gledam kri na rokah, se ničesar ne spomnim in se sprašujem kdo je zraven mene vrgel človeka v multipraktik in ga vrgel na asfalt

v primeru, da je motor od koga drugega:

točki 1 in 2 sta isti, le da vmes še pokličem kakšnega motorista (po možnosti celo lastnika) in se bolje pozanimam o detajlih in opisu motorja

3. točka je ista

4. ne bi izgledal ravno kot iz multipraktika, ampak recimo, da ne bi nikoli več vozil motorja

Podobne misli me obhajajo tudi glede ljudi, ki šarijo po mojem motorju. Posebno, če delajo namerno škodo.

You play with fire, you get burned.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potem greš v avto po bejzbol kij ali pa domov po kak drug kos. Ti kreteni se ustrašijo .......

Osebno sem moral to prakticirat in (hvala okoliščinam) se je vselej srečno končalo......

Yep, zadeva se krasno izide B)

V teoriji seveda. Žal pa ne vedno tudi v praksi.

V praksi znajo biti okoliščine tudi take, da je bežni znanec velik pristaš žoganja z multipraktiki & se prav otroško nedolžno razveseli, ko se mu ponudi priložnost, da malce potrenira. In ker se vrane kaj rade družijo, osebno ne bi bil pretirano presenečen, če bi na bližnji veji čepela razigrana družbica 2-15 tičev podobnega perja. Takrat situacija postane rahlo zagatna. Vsaj če jo opazujem skozi oči laika.

Evo, to so primeri, ki me zanimajo. Tisti tazakomplicirani. Taenostavne sem doslej (hvala okoliščinam) še vedno nekako rešil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res - zakaj plavcem ne posreduješ slike in svojega opažanja, gotovo bi razčistili zadevo - po tvojih besedah imajo klipani kar nekaj motorjev na vesti

mogoče gre pa celo za organizirano zadevo

toliko bolj zanimivo za pulcaje

pa seveda nevarno zate - če se boš igral osamljene kauboje

:unsure:

Očitno nimaš izkušenj s tega področja. Ker po policajski logiki si motorje itaq krademo motoristi med sabo (kar ni čisto bosa) in se jim gladko jebe za vse skupaj :ph34r: :angry:

tale se mi zdi pa malo iz trte potegnjena!! Dej mi povej ker policaj ne bi rad prekinu, verige kriminalcev, s tem dela svojo službo + uslugo svoji "karieri", se ti ne zdi?

Finta je, da jih je strah. Če bi blo po moje bi namesto vladnega letala raje kupu cenejšo skupino zamaskiranih specialcev, ki bi dnevno pucali fužine, rakovo jelšo, štepanjsko in podobno. Potem bi se pa pomoje stanje spremenilo. Da ne omenjam tega, da so že pred 10 leti hotli nardit policijsko postajo na fužinah. Ampak tut policaje je strah. Ni vse tak preprosto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je pa tut ta, da je tole mladoletno čefurevje zaščiteno kot svete krave. Boknedaj, da ga namlatiš drugim na očeh, ker te vlači po sodiščih sem in tja. Ampak, če te pa nobedn ne vidi.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojmu frendu je en plunu picikl (takrat je bil kr enih 20, 30 jurjov vredn), pa ko sn ga opazu (mel sem 13 let), sem se enostavno vsedu na njega pa odpelu... B) folk pa gledu :blink: blo jih je 3 al 4, pa nuben ni nc naredu, ceprav sn js bil od najmlajsga mlajsi za vsaj 2, 3 leta... :rolleyes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[ Če bi blo po moje bi namesto vladnega letala raje kupu cenejšo skupino zamaskiranih specialcev, ki bi dnevno pucali fužine, rakovo jelšo, štepanjsko in podobno. Potem bi se pa pomoje stanje spremenilo.

To bi se že bližalo utopiji in perfektnemu svetu...

A si kdaj razmišljal, da bi kandidiral za predsednika? Jaz ti prec dam glas.

(že kar čakam antinacionalistične replike ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res - zakaj plavcem ne posreduješ slike in svojega opažanja, gotovo bi razčistili zadevo - po tvojih besedah imajo klipani kar nekaj motorjev na vesti

mogoče gre pa celo za organizirano zadevo

toliko bolj zanimivo za pulcaje

pa seveda nevarno zate - če se boš igral osamljene kauboje

:unsure:

Očitno nimaš izkušenj s tega področja. Ker po policajski logiki si motorje itaq krademo motoristi med sabo (kar ni čisto bosa) in se jim gladko jebe za vse skupaj :ph34r: :angry:

tale se mi zdi pa malo iz trte potegnjena!! Dej mi povej ker policaj ne bi rad prekinu,  verige kriminalcev, s tem dela svojo službo + uslugo svoji "karieri", se ti ne zdi?

Finta je, da jih je strah. Če bi blo po moje bi namesto vladnega letala raje kupu cenejšo skupino zamaskiranih specialcev, ki bi dnevno pucali fužine, rakovo jelšo, štepanjsko in podobno. Potem bi se pa pomoje stanje spremenilo. Da ne omenjam tega, da so že pred 10 leti hotli nardit policijsko postajo na fužinah. Ampak tut policaje je strah. Ni vse tak preprosto...

jep, ker so fantom grozil;češ sej maš ti tud otroka,... za tistih 120.000 pa on k že svojo glavo okol ponuja od svojga 5 letnga mulčka ne bo "drku",.....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!