Skoči na vsebino

The best of SLO & A: Boj za severno mejo


hotschko

Priporočene objave

Mene štej zraven.

In če bo treba lahko na našem vikendu v prlekiji prespimo. Za kakih 5-7 ljudi je placa noter za spat, drgač pa je velik placa tut zuni. Edino WC je na štrbunk, umivanje pa iz lavorja

Mate pa vikend v najlepsem delu Slovenije :D :D,kaj lahko zaupas kje tocno?

Itaq, da je najlepši del. Tistmu selu se pa reče Bratonečice.

Če nau nobenga kandidata za tam prespat, bom pa pač na Ptuj zavila. Bo tut kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže, da bom šel na potepanje 28.6... Danes šel po motor, servis narejen, problem je zadnja guma. Nikjer ne morem zadnje Dunlopke 130/90-15 dobit. Tip je zdaj naroču pri uvozniku, sam ne ve kdaj bo dobavljiva. Če bo kot lansko leto pol ne bo nič s severno mejo. Lani sem čakal 14 dni.

Bom videl, mogoče bom vseeno šel, sam štos je, da guma nima več nič profila. Kaj mi svetujete, bi blo še za eno turo od 700 do 800km.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom videl, mogoče bom vseeno šel, sam štos je, da guma nima več nič profila. Kaj mi svetujete, bi blo še za eno turo od 700 do 800km.

Pozdrav od Roberta

... dokler guma ni znucana do platna je za po suhem dobra ... moje izkušnje ... tako da ... your call B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bi tvegal z gumo, že zaradi občutka ne. Odvisno pa, koliko je obrabljena. Če pa se kje že slučajno kaže platno (pa kot ti je že Hočko svetoval), pa nikar! Če ti ''useka'', ti bo lahko pošteno žal.

Kar se tiče gume, pokliči Gregorja na 041-722-828. Ful v redu tip, ima v Krškem vulkanizerstvo, cene ima pa nižje kot Sitar (uvoznik). Mogoče ima kaj na zalogi!? Aja, tip večkrat tedensko pride v Ivančno Gorico k frendu, ki ima tam gostilno. Ti lahko gume pripelje do tja, kakor sem se tudi jaz zmenil z njim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne bi tvegal z gumo, že zaradi občutka ne. Odvisno pa, koliko je obrabljena. Če pa se kje že slučajno kaže platno (pa kot ti je že Hočko svetoval), pa nikar! Če ti ''useka'', ti bo lahko pošteno žal.

Kar se tiče gume, pokliči Gregorja na 041-722-828. Ful v redu tip, ima v Krškem vulkanizerstvo, cene ima pa nižje kot Sitar (uvoznik). Mogoče ima kaj na zalogi!? Aja, tip večkrat tedensko pride v Ivančno Gorico k frendu, ki ima tam gostilno. Ti lahko gume pripelje do tja, kakor sem se tudi jaz zmenil z njim.

Gumo sem že naročil, tako, da zdaj jo moram čakati. Obstaja verjetnost, da jo bom do četrtka dobil. Sem pa skeptičen zaradi lanskih izkušenj. Moja guma je pa že toliko znucana, da po sredi nima več popolnoma nič profila. Sem se pa odloču, da ne bom reskiral in na potepanje ne grem, če gume do takrat ne dobim. Res je, da bom zamudil lepo turco, sam ne bi rad doživel kakšnega presenečenja zaradi moje malomarnosti. Sporočim v petek, če grem.

Mobilko vseeno hvala za informacijo, jo bom pa kdaj drugič uporabil.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže, da bom šel na potepanje 28.6... Danes šel po motor, servis narejen, problem je zadnja guma. Nikjer ne morem zadnje Dunlopke 130/90-15 dobit. Tip je zdaj naroču pri uvozniku, sam ne ve kdaj bo dobavljiva. Če bo kot lansko leto pol ne bo nič s severno mejo. Lani sem čakal 14 dni.

Bom videl, mogoče bom vseeno šel, sam štos je, da guma nima več nič profila. Kaj mi svetujete, bi blo še za eno turo od 700 do 800km.

Pozdrav od Roberta

Robert!!

Za po suhem in za sončno vreme je takšna guma verjetno še dobra.

Samo kaj pa če te ujame dež ali pa kakšna nevihta,da bodo ceste mokre? :o

Pol boš pa plesal z motorčkom, :o verjemi mi ;)

Bo boljš če počakaš gumo pa pol užgeš eno orenk turo brez skrbi :ph34r: B)

Lep pozdrav B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert!!

Za po suhem in za sončno vreme je takšna guma verjetno še dobra.

Samo kaj pa če te ujame dež ali pa kakšna nevihta,da bodo ceste mokre? :o

Pol boš pa plesal z motorčkom,  :o verjemi mi ;)

Bo boljš če počakaš gumo pa pol užgeš eno orenk turo brez skrbi :ph34r:  B)

   

Lep pozdrav B)

Ja, saj tega se zavedam, za to bom tako tudi naredil. Če dobim gumo grem, drugače pa prestavim za kak teden.

OK, ne bom več smetil s tole gumo, zato Vam prepuščam topik za katerega je namenjen.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8:00 0km Ljubljana

8:29 28km Logatec

9:30 94km Tolmin

10:00 127km Bovec

Vršič

10:38 168km Kranjska Gora

Korensko Sedlo

11:23 206km Sankt Jakob

11:50 228km Unterloibl

Ljubelj

12:03 243km Podljubelj

12:59 286km Zgornje Jezersko

KOSILO (1 ura) 14:00 odhod

Jezerski Vrh

14:18 206km Eisenkappel

14:48 331km Unterloibach

mejni prehod nevemimena

15:07 346km Ravne na Koroškem

15:17 355km Dravograd

Mejni prehod Vič

15:22 362km zavij proti Grazu na Route 69

15:42 379km Soboth

prelaz Radlje aka Radellpass (alkakosežereče)

16:11 406km Radlje ob Dravi

16:51 449km Maribor

17:47 508km Murska Sobota

18:17 540km Lendava

ekola tole je moj plan ... ure so okvirne a v principu držijo ... kilometri so skoraj točni ... štart bo v soboto ob 8h iz bencinske postaje Barje (smer Postojna) ...

... ideja je padla, da se dobimo na kosilu pri jezeru na Jezerkem ... torej za tiste, ki vam je 540km preveč ... vabljeni ob 13h na drugi del poti od Jezerksega naprej do Lendave ...

... upam, da se vreme ne poslabša preveč ... plohe in krajevne padavine pa niso ovira ... :) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Če jutri res dobim obljubljeno zadnjo gumo, me poberete v soboto ob ene 08:15 na Vrhniki pred Mantovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Route plan sprintan, če mi znese, se ti(vam) pridružim na Ljubelju, sicer pa čakam na Jezerskem pri jezeru. Jaz štartam pred deveto iz Kamnika proti Beljaku smer Hein Gericke. Če gre kdo zraven, dobrodošel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...smer Hein Gericke. Če gre kdo zraven, dobrodošel.

Yest bi tut sou! :)

AMPAK :blink: ! napovedane so padavine :( s plohami :angry: , dezjem <_< in nevihtami :unsure: (mogoce se z grmenjem in strelami :o )

:D

A gremo useen :huh:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved je res precej slaba,

a saj so se že velikrat zmotil.

Če bo suho (vsaj 75% me je iz cukra)

bom opravil SR boj za vzhodno polovico severne meje.

Začenši na Jezerskem že v zgodnjem jutru, po Avstriji

čez celo Route 69 do Radgone in potem naprej čez MS

v Selo, kjer bodo zbrani moji in Hanzijevi zemčoti.

Po krajših bilateralnih razgovorih bom nadaljeval pot

prek Dobrovnika in Lendave v Petišovce.

Tam pa pričakujem poročilo z zahodne fronte.

__________________________________________

Nič nas ne more ustaviti. Če bo dež me pa ne bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alltermann sam da ne boš prepozno prišel. sicer ne vem kdaj imajo namen se vračat samo po moje se bodo zelo zgodaj (okoli 4 :blink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved je res precej slaba, ...

... ampak se je bistveno izboljšala ... prevroče tudi ne bo ... povratek v nedeljo pa bo pravtako lep :D :D ... yeeehaaa ... nabrusimo kose .. ups ... gume :D :D

ARSO pravi

Jutri bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, zjutraj bo ponekod kratkotrajna megla. Popoldne bodo le posamezne plohe ali nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, najvišje dnevne pa od 24 do 29, na Primorskem do 30 stopinj C.

V nedeljo in ponedeljek bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo. Popoldanske nevihte so manj verjetne. Temperature bodo spet okoli 30 stopinj.

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ARSO pravi

...Popoldne bodo le posamezne plohe ali nevihte. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, najvišje dnevne pa od 24 do 29, na Primorskem do 30 stopinj C.

Ergo: torej obvezno vzeti dezni kombinezon s seboj press! :o :ph34r:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bo prava skupinska vožnja bolj izjema kot pravilo ... (no vsaj kar se mene tiče B) ) ... je obvezna oprema sprintan ali izpisan route plan (vsakdo si ga seveda lahko priredi po svoje) in pa seveda obvezno karta slovenije s celotno traso poti ... če se bo kdo izgubil, lahko sam najde pot domov ali naprej ali nazaj.

Če se posamezne dvojice ali trojice ujamejo/mo v hitrosti in načinu vožnje pa ni problema ... gremo skupaj ... :) B) :ph34r:

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ergo: torej obvezno vzeti dezni kombinezon s seboj press! :o :ph34r:

Kombinezon je v teh čudnih časih itak ves čas v kovčku. Eto, ravno včeraj sem ga spet vlačil nase. Bad timing. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... itaq da dežni kombinezon mora biti vedno zraven, če ne drugega zato, da ne dežuje :) ...

... kar se pa tiče prireditvenega prostora za Rock & Blues festival v Lendavi, sem dobil informacijo, da to ne bo v Petišovcih ampak v Lendavi pri hotelu Elizabeta ... no vsekakor tam nekje blizu in tudi kdo od po pločniku hodečih domačinov bo znal kaj povedat ... morda bo pa celo dobro in pregledno označeno ... B) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu je še vedno podatek, da je dogodek v kampu v Petišovcih. Pa na enem lendavskem forumu tudi ni omenjeno, da bi bil kje drugje. Nič bat, bomo že našli.

A ja, a že vemo nastopajoče?

- NON-STOP

- FRIK BROTHERS

- ILLUSIONS

- JUFF

- BLEED ON

- TAKÁTS TAMÁS & BIRTY BLUES BAND

- POSODI MI JÜRJA

- DIVLJE JAGODE"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- DIVLJE JAGODE"

motori ... motori ... mooootoooooriiii ... yeeehaaaa :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu je še vedno podatek, da je dogodek v kampu v Petišovcih.

na katerem naslovu pa gledaš ... že najdel www.lendava.net

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da meni ne bo zneslo ne na prvi del poti niti na drugega. Upam, da vas bom lahko prišel vsaj na Jezersko pozdravit. Good luck. B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi že omenjenih razlogov na žalost ne bom mogel na pot. Nič, jo bom pa udaril po Solo ridersko kak drugi vikent. Kaj naj rečem, Hotschko in klapa uživajte še zame.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ne vem koliko vam je kaj znano, ampak jaz iz objektivnih razlogov odpovedujem udeležbo. Uživajte :( :( :( :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!