Skoči na vsebino

The best of SLO & A: Boj za severno mejo


hotschko

Priporočene objave

Kolk hitr se pa kaj voziš po ravninah tam k je 90 omejitev. :hmm: Men je ql tam 120, 140, nad 160 pa mi ni veselje vozit dolgo časa...

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

načeloma vozim po ravnem okoli 120 km/h, čez ovinke pa kolikor zmorem, glede na osebno formo, kondicijo, razmere na cesti, gnečo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem v boj to soboto ob 8h ... končni cilj Mursko Središče v CRO :yea2: .

še kdo ? B)

... al pa ne :o .)

Jaz se vam pridruzim nekje na pol poti, koncni cilj Mursko sredisce :D Ga bom preko Celja via Ptuj picil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma qrc ... dons nisem taprav za take reči, pa še vreme je kislo ... bomo pa drug teden ponovil, bojo ceste še vedno tam ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma qrc ... dons nisem taprav za take reči, pa še vreme je kislo ... bomo pa drug teden ponovil, bojo ceste še vedno tam ... ;)

Ma res qrc, samo zbora pa ne bo vec v Srediscu drug teden .) No, sli kar brez vas , in tudi Na zboru v Srediscu se vas ni dalo docakat , potem smo ga pa kar zazurali, standard varijanta, pivo, kremenatlci r&r, striptiz in vse kar sodi zraven. Zdrav, lustkan, sproscen zbor , celo z pevskim nastopom nase predstavnice se lahko pobahamo, da ne nastevam se naprej...skoda za vsakega, kdor ga je zamudil. In celo vreme nam je slo na roko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!