Skoči na vsebino

Mehurckasti ovojni sloj za ovijanje plastike


Gregs

Priporočene objave

Banda!

Me zanima, kje se da kupiti tiste mehurckaste folije, ki se uporabljajo npr. za posiljanje CDjev v kuvertah, da se ne poskodujejo?! Seveda me zanima vecja stvar, ker zelim z njimi oviti originalne plastike motorja in jih lepo spraviti, pa da se ne poskodujejo in popraskajo. Ce kdo ve, kje bi se dalo to dobiti, naj mi napise. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda!

Me zanima, kje se da kupiti tiste mehurckaste folije, ki se uporabljajo npr. za posiljanje CDjev v kuvertah, da se ne poskodujejo?! Seveda me zanima vecja stvar, ker zelim z njimi oviti originalne plastike motorja in jih lepo spraviti, pa da se ne poskodujejo in popraskajo. Ce kdo ve, kje bi se dalo to dobiti, naj mi napise. Hvala.

Če kaj prideš v Žalec :rolleyes: , boš lahko kupil folijo brez težav in sicer sem jo zadnjič videl v tehnični trgovini Agrina skupin ERA :D . Jo prodajajo na metre .širina je pa cca 1,5m. Če poš rabil točne podatke, kje je trgovina pa se lahko zmenima kasneje. Drugače bi pa jaz pogledal v Lj. v ASTRI, tam imajo ponavadi takšne zadeve, čeprav nisem 100%. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MImogrede: preverjeno Baumax in Merkur v BTC nimata teh folij....

Astra tehnična trgovina --- za bežigradom ali v centru ... tam bi skoraj moral imet ... pa prej poklič, da ne boš zastonj okoli hodil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V firmi smo jo prejšni tedn kupili baje v Astri v Ljubljani - celo balo. Drugače nam jo je pa pripeljala firma: KSI D.O.O.

POT POD GRADIŠČEM 0N

(04) 277 05 50

(04) 277 05 55

Več pa ne bi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bubblewrap? Odlična stvar za pokat med prsti :D Ko sem si razkantal desno roko na krosu, mi je doktor priporočal, da za okrevanje stiskam mehurčke med prsti. Tudi jaz si bom kupil kakšen meter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!