Skoči na vsebino

Avtoodpadi v Italiji


robberrt

Priporočene objave

No ja mogoče ni čisto pravi post za na ta forum ampamk vseeno je mogoče kdo med vami, ki pozna kakšen avtoodpad v Italiji, rabil bi namreč ene par delov za moj avto, pa se mi zdi da bi še najlažje to dobil v italiji in tudi najceneje....Zelo koristni bi bili kakšni naslovi..

Hvala za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden je ob cesti med mejnim prehodom Fernetiči in Opčinami, na levi strani, gledano proti Opčinam.

Samo, verjetno velja, bližje, kot je meji, dražje je.

Sicer pa se odpelji v industrijska obrobja italijanskih mest in bolj, kot je umazano in zanemarjeno, večja je možnost, da boš našel avtoodpad.

Je že 20 let tega, kar sem moral stikati po opdpadih tako, da se naslovov niti poti do njih ne spomnim več.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En je blizu mirenskega mejnega prehoda. vpraši malo tipo ma dosti avtov dobiš karhočeš. Sta pa u bliži še dva eden blizu nadvoza (pri lidlu) in en 1 km odadlej. Full jih je ... Vpraši malo carinika na mirenski carini lahko da ti bo povedal...

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

En lep pozdrav vsem skupaj.

Moj oče se je lotil restavriranja Vespe.

Jutri gre v Italijo po nekaj delov v Trst. Priporočal sem mu naj gre pogledat tudi na kakšen odpad, saj se verjetno da

najti kaj uporabnega tam.

Ali je že kdo bil na kakšnem avtoodpadu v Italiji? In kje bi ga lahko našel?

Hvala za odgovore.

Matej Ogrinec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede odpadov v italiji je tako....ju3(sobota)so nekateri zaprti..

1 odpad je na cesti Opčine-Trst, nekaj kilometrov iz Opčin (3 la neki več km) proti trstu.če prideš iz Fernetičev smer Opčine, se pelješ skozi Opčine in prideš na rondo.zapelješ v rondo, in na 2 izhod vn, proti trstu.NE na avtocesto!proti trstu.potem čez 150 m pride blagi levi ovinek in na ovinku majhno križišče..greš stalno po GLAVNI cesti, nikjer zavit!!čez 3,4,5km boš videl na tvoji levi stran po levem ovinku velik železen porton.Pazi ker je nmalo čudno za jt nutr na odpad. Tam jst hodim kr dosti, sicer slovensko zastopi, govori bl slabo, ima pa kr dosti...jst dobim skoraj vse tam....

2 odpad ki ima kar nekaj motorinov, je na stari "kamjonali" proti trstu....če ti nakratko povem.....greš fernetiči smer trst, prideš na AC se pelješ proti trstu, in hkrati proti kopru. greš v predor(je bil pred nekaj mesci odprt, in je nov, boš vidu kku se dela predore, ne pa kur prnas....) in takoj ko se konča predor je izvoz Katinara(se imenuje tudi bolnica) in zapelješ vn.PAZI kr je izvoz takoj ko prideš iz predora, in za povrh vsega je kr zajeban( zame je to en vilik kiks ki so ga nrdili...)alora....greš vn, inn se pelješ naravnost proti trstu....takoj ko prideš iz AC je križišče, pelješ naravnost...čez 250m zapelješ skozi majhen predor(30m) in po predoru čez 150m na desno pride vhod za AC, pelješ naravnost naprej...NE na AC!, čez 150m, pride naslednje križišče na LEVI strani, ZAPELJEŠ na levo v križišče, in nadaljuješ pot po njej!, če greš v tistem križišču naravnost, prideš v center trsta, še prej v TOORI d evropa (če ti je znano).........alora nadaljuješ na levo, in se pelješ mimo bencinske(na levi strani)....ZMERAM SEVOZI PO TEJ CESTI NIKJER NE ZAVIJ DOL Z NJE!!furaš naprej, in ko pripelješ mimo nekih trgovin (na levi strani) med njimi Avtomarket, prodajajo tudi neke luči za v hišo, trgovina Pasquali(traktorji)...je na tvoji desni strani zraven ceste odpad.govori in zastopi slovensko.(odpad se nahaja pred velecentrom Pošte Italija., se pravi na tvoji desni strani....

upam, da sem Vam vsaj malo pomagal, upam da bosta našli.....je pa takih odpadov, največ proti Udinam, in proti Veneciji.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

A kdo pozna kakšen odpad, kjer se da dobiti dele za motorje. odgovor bi prosil na zs

lp, Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!