Skoči na vsebino

BMW R 1150 GS SuperMoto


SiR

Priporočene objave

Pismo sem jaz en firbec! Kaj sem lih moral to odpirat, in to takoj po večerji, zdaj me pa vse zvija!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grdo! :huh:

mene spominja na Mad Max varianto :blink:

me prav zanima kako se tole kej pelje, ker je sigurno veliko težji od navadnih SM motociklov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kje bi človek staknil takšen prdnji blatnik z žmigavci in takšen zadek? B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No razen, "Mam, where's my sickybag, everyone else has one?!", je to resna tema in moje mnenje vlečem iz primerjave s ta navadnim, ki sem ga imel.

Ze ta navaden je malo čuden, če ga gledaš od zadaj, predvsem zaradi boxer širine. Tukaj so mu še dodatno odzagali nosilce zadnjih tac in je še ozji od zadaj, torej zgleda preširok od spredaj, oz., na sredini. In tista praznina pod sedezem med amortizerjem in mašino je tudi hmmm... luknja! Kolesa zgledajo ubupno, da ne govorimo o kakšnem vetru (polna, Vrod pa to :rolleyes: ) Pa za tisto mavrično barvo na rorih bi lahko BMW ze kakšno rešitev našel! Pa da ne bom samo kritiziral, sprednji zmigovci so dobra rešitev, boljša kot original! Ja, pa šraufi mu sigurno ne bojo stran letel, to mu tudi dam :D

Pa ne prosim kritizirat voznjo na pamet, ker se GS-i peljejo odlično - tudi 5km/h!

Ne mene zdaj napast, dajte raje motor ;) O okusih se pa itak ne razpravlja.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne rečem,vejretno je dober motor.ampak,že v originalu ni nevem kašn lepotec,tale je pa....hm.... grd

mislm,da bi lahk kej druzga najdl za predelavo v SM.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da je kaj lažji od nepredelanega GS. Kolesa so obupno grda, vozne lastnosti pa so BMW-jeva domena B) .

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vam more bit to všeč. Ko bi bil vsaj streetfighter. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1150 GS je žival, da je ni para.

Motor je treba pod nujno peljat, ker večina misli, da je to neobvladljiva krava. Popoln neresnica.

Motor je večen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!