Skoči na vsebino

Reševalci na motorju...


Manu

Priporočene objave

Menim, da je bila zelo dobra ideja vključiti motoriste reševalce, ker so v gužvi in na nedostopnih terenih bolj mobilni kot standardna reševalna vozila. Pomembnost tega načina reševanja vam lahko potrdim iz "druge" roke.

Moj prijatelj je namreč reševalec v reševalnem "avtomobilu" že par let, pa je bil zelo navdušen, da obstaja tudi taka oblika reševanja, saj je najbolj pogost problem pri reševanju prepozna pravilna prva pomoč .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Quota: a v primeru dežja delate normalno motoristi namreč, res me zanima

V kolikor gre za plohe in nevihte, motorist dela normalno svoje delo. V primeru močnega dežja, ki je daljšega časovnega obdobja, pa dobi motorist avto in opravlja svoja dela in naloge v vozilu. Žal proti naravi ne moremo vplivati, zato se pač moramo prilagajati.

lp

Pol se k dežuje ne splača zaletavat saj vi niste na motorju, da bilo hitr reagiral!! :unsure:

Se bom raj po soncu vozu in še takrat bom probal ostat na svojem pasu!!! :P

Ideja reševalcev z motorji se mi zdi vsekakor več kot dobrodošla!

Quota tebi in tvojim ljubljanskim kolegom pa želim čim manj padcev in poškodb!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes je naš ljubljanski vitez na rumenem konju odbrzel mimo mene na obvoznici in me je kar presunilo ... čisto drugače kot rešilec ... upam, da se je za vse dobro končalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno danes sem videl enega takega na Zaloški c. v Lj. Ne vem a je bil na kaki nujni vožnji ker je motor letu najmanj 120 km/h. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od zdaj naprej se bom počotil varnejšega...kaj čem drugega reči,kot dobrodošel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!