Skoči na vsebino

motoristična zasvojenost


RAN

Priporočene objave

Zasvojenost, droga..

Brez motorja vzdržim največ 14 dni. Ko me prime, mi je važno samo to, da se vozim, neglede kod in kam. Včasih v kakšno mesto divjat po ulicah, po ovinkastih cestah ali pa po planinskih poteh plašit hribolazce. Za motor in zase me niti najmanj ne briga kakšna sva in kako izgledava. Važno, da sva zdrava in v dobri kondiciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Motoristična zasvojenost???

Že mogoče da smo zasvojeni z motorji vendar pa je ta zasvojenost ozdravljiva(žal)-ko zmanjka cvenka!Pri meni bi jaz to raje poimenoval LJUBEZEN s to pa itak veste da se ji je težko upreti-ljubim hitrost,dobre ovinke,mojo sopotnico,lepo 'motoristično' vreme.....No pa imejte se radi!!!!!

Lp Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, glede na temo...ok... pri meni motoristična zasvojenost definitivno je.

Motociklizem mi pa pomeni delati ogromno km pozimi, čez sezono pa šraufam motor(je), kar sem čez zimo oz. na začetku sezone uničil.... že tretje leto je tako. Grrrr....

No ja, sezona se končuje pa izgleda da se bom spet lahko vozil... Pa pravijo da so baje BMW-ji ziher pa bom zamenjal spomladi... če mi le rata prodati kawasakija preden bo spet crknil. Zdaj pa hočem tank! :) Ne da bi grdo ravnal z motorjem, sploh ne. Ampak čistim ga pa tudi ne redno... mogoče 2x letno. Če je masten pa svinjski kasneje zarjavi.

Sicer bom pa še takole povedal... sem računalničar in ko sem kupoval prejšnji motor sem prodal svoj edini delujoči PC, da sem ga odplačal. (Ko sem ga šel gledat na Vrhniko sem si moral še sposodit denar za bencin).

Sicer pa itak najbrž veste kako se delijo motoristi....

Ko se zbudi motorist iz kome po nesreči, je prvo kar reče:

1. Nikol več nočem videt motorja!

2. A je totalka?

3. A sem dobr zgledu ko sem letu po luftu?

No ja... k sreči še nisem imel hujše nesreče z motorjem. Upam da tudi nikoli ne bo hujšega. Pa tudi če bo, ne verjamem da mi bo žal, da sem se lotil motorizma.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je zame in za fanta življenje,brez motorja si ga ne znam predstavljati.Oba živiva za motor in potovanje.Sedaj ko se bliža konec vožnje in bo treba smučke naštimat,bodo dnevi samo sanje o motorju.Upam pa da bo zima čim prej minila da lahko zajaham motor in odrinem na pot.Če bi bilo mogoče bi jesen in zimo ukinila.Sedaj pa bom

dokler spet ne posije prvo toplejše sonce.

LIVE TO RIDE

sanda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Motor je zame in za fanta življenje,brez motorja si ga ne znam predstavljati.Oba živiva za motor in potovanje.Sedaj ko se bliža konec vožnje in bo treba smučke naštimat,bodo dnevi samo sanje o motorju.Upam pa da bo zima čim prej minila da lahko zajaham motor in odrinem na pot.Če bi bilo mogoče bi jesen in zimo ukinila.Sedaj pa bom

dokler spet ne posije prvo toplejše sonce.

LIVE TO RIDE

sanda

SANDA ... DEJ POMISLI NA HLADNO JUTRO,GONDOLO KI TE PRVEGA PRIPELJE NA KRVAVEC,KJER TE ČAKA POL METRA NESTEPTANEGA,PERESNO LAHKEGA PRŠIČA!!!!IN BOROVNIČEVEC ZA DOBRO JUTRO!!!!!

Sve su to samo bili snovi jednog dječaka

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je čisti užitek!!! Nudi marsikaj kar pogrešamo v vsakdanjem življenju: adrenalin, sprostitev, mir, predvsem pa svobodo. V mirnem nedeljskem dopoldnevu se vsedeš na mašinco in zavijaeš na lepo zavito cest čez kak prelaz al pa kaj podobnega... Zvok mašince, topel asfalt, ovinki, sonček,... Uživancija na kvadrat!!! KOMAJ ČAKAM NA POMLAD!!!

Glede vrste motociklov... Hmmm. Meni so sicer bolj všeč cestni, saj veste - pospešek, gibljivost in seveda boleč hrbet in tazadnja... Drugač pa vedno pravim - če si po duši motorist, je zate vsak motor zakon!!! Tud avtomatik (moj prvi )

No, do pomladi nam ostanejo le sanje...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto preprosto. Zame pomeni vožnja z motorjem kot dober sex.

Predigra,- čiščenje, pregled, tankanje motorja in segrevanje na delovno temperaturo stroja. Spolni akt,- vožnja nežna vendar laho tudi počasna ali hitra, lahko tudi agresivna čez ovinke, ravnine, doline in planine v svobodo posebne vrste, ki jo poznamo samo motoristi. Ta svoboda, veter, motor in motorist so stvari, ki se združijo v celoto v eno samo prečudovito stvar, ki se konča z orgazmom, ko zapeljemo čez zadnji ovinek in se zaustavimo pred domom, povni novih doživetij in bogatejši še za eno spoznanje več. Pa naj še kdo reče, da nimam prav.

Lep pozdrav iz TOTEGA eka.

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Čisto preprosto. Zame pomeni vožnja z motorjem kot dober sex.

Predigra,- čiščenje, pregled, tankanje motorja in segrevanje na delovno temperaturo stroja. Spolni akt,- vožnja nežna vendar laho tudi počasna ali hitra, lahko tudi agresivna čez ovinke, ravnine, doline in planine v svobodo posebne vrste, ki jo poznamo samo motoristi. Ta svoboda, veter, motor in motorist so stvari, ki se združijo v celoto v eno samo prečudovito stvar, ki se konča z orgazmom, ko zapeljemo čez zadnji ovinek in se zaustavimo pred domom, povni novih doživetij in bogatejši še za eno spoznanje več. Pa naj še kdo reče, da nimam prav.

Lep pozdrav iz TOTEGA eka.

ROCKY

rocky..... a ti slučajno GUZZIJA vozš....sem slišu da le ta z lahkoto nadomesti vibrator!!!!

P.S.:easy...pa brez zamere

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

rocky..... a ti slučajno GUZZIJA vozš....sem slišu da le ta z lahkoto nadomesti vibrator!!!!

P.S.:easy...pa brez zamere

pa zakaj mislis,da je easy vedno tako dobre volje?

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

rocky..... a ti slučajno GUZZIJA vozš....sem slišu da le ta z lahkoto nadomesti vibrator!!!!

P.S.:easy...pa brez zamere

pa zakaj mislis,da je easy vedno tako dobre volje?

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Bentiš...sej se mi je zdel , da ima stalno nek blažen nasmešek na ustih

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ni to toliko pomembno kateri obrati......samo da so

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Ci vuole la GUZZi, per far transportare la gioa nel tuo corpo.

lp RAN

Uredil - RAN on 06/11/2001 10:49:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

guzzi je pač guzzi

... ima pač nekaj ... nekaj, česar vi, ki vozite KONFEKCIJO ne boste nikoli razumeli ... in ne boste nikoli vedeli, kaj zamujate ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... ima pač nekaj ... nekaj, česar vi, ki vozite KONFEKCIJO ne boste nikoli razumeli ... in ne boste nikoli vedeli, kaj zamujate ...

lp Easyrider

Kako da ne, saj je bilo vse gor pojasneno. In smo lahko samo fovš izdelku z dušo, ki proizvaja tako prijetne skomine.

A ni lepo videt nasmejano zamaknjene poglede motoristov na Guzziju.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy, sej mi smo ti sam mau fouš, k nimamo tok jajc pa dnarja, da bi vsak tretji dan vozil motor na servis. Drugače pa : čista poezija !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... ima pač nekaj ... nekaj, česar vi, ki vozite KONFEKCIJO ne boste nikoli razumeli ... in ne boste nikoli vedeli, kaj zamujate ...

eh easy....samo da si ti srecen....guzzije sem pa ze vozil....

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantazija, fantje....? A vi pa meni iza pozadine, kaj. Dobro, saj štos tudi mora bit. Samo ne mi reči, da nimam prav! Pa, da mi nebo kateri rekel, da motor in sex nimata nič skupnega. Tisti, ki to trdi ni bil in nikoli ne bo pravi motorist!!! To je dejstvo in nobena macho izjava.

Klimbra, Rocky ne vozi Guzzi-ja. Sem ga pa parkrat vozil še v okupatorski vojski-JLA, star model iz sredine 70 let. Še zdaj ne moram verjet kaj je zmogel tisti motor. Ti rečem, NORO!! Glede na vse skupaj pa tistih nekaj olnih madežev in par njegovih standardnih muh, niso nič napram tistemu kar je ta neuničljivi motor dal od sebe in ti nudil za tisti čas.

Pozdrav iz TOTEGA eka!

ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav se nikoli nisem poglabljala, kaj mi pomeni moj motor. Dala sem mu ime, se z njim pogovarjala, ko je kašljal in z njim delila lepe trenutke v mojem življenju.

Vem, da sem se našla šele, ko sem motor kupila. Enostavno je bil del mene.

Moj način življenja sem nevede popolnoma prilagodila načinu življenja v svobodi, vetru, adrenalinu in družbi motoristov. Mogoče sem začela prekmalu, saj se zaradi motorja nisem nikoli odločila za družino in okvirje "normalih" deklet. Nimam domače živali, ker nimam časa se ukvarjati z njo in bi trpela v samoti, saj bi se lastnica samo potepala z motorjem, čim bi imela prosti čas.

Nevede sem prijatelje, ki nimajo motorjev zamenjala z motoristi...

In danes, ko sem brez motorja že četrti dan, četrti dan odkar so mi ga ukradli, se mi zdi kot, da hodim okoli zgubljena brez svojega jaza. Lumpi so posegli v moj jaz, me okradli mojega načina življenja! Živim samo še zato, da ga najdem in nadaljujem s svojim življenjem.

Ja, saj bom v parih letih kupila novega- žal nimam tolk denarja, da bi to lahko bilo že naslednjo sezono, ampak I will be back...

Romana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furija, držimo pesti, da ti ne bo potrebno kupovati novega, ampak dobiš svojo ljubezen nazaj.

Ostali: pa človek samo omeni besedo seks, pa se vi spet razpišete čez dve strani! Nepoboljšljivi ste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, saj bom v parih letih kupila novega- žal nimam tolk denarja, da bi to lahko bilo že naslednjo sezono, ampak I will be back...

Romana

Hojla Romana.

Ali Er5 ni bil tvoj? Pa ja ne misliš resno, da boš spustila sezono? Kupi si kakšnega starega GSX750, so poceni , pa še Slavčku ga zapelji, ti bo naredil duplikat svojega. Zadnjič mi je stokal, da nima ideje kaj delati to zimo. :)

Lp

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali Er5 ni bil tvoj? Pa ja ne misliš resno, da boš spustila sezono?

Letos poleti smo delali generalno na Cagivi in ker je to tolko trajalo in ni blo videt konca in sem bla že zelo nesrečna, so mi prijatelji posodili denar, za ER5. Ta denar bi jim vrnila, ko bi prodala Cagivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!