Skoči na vsebino

motoristična zasvojenost


RAN

Priporočene objave

lahko bi se reklo tudi star :devil:

blagor enim, k jim ni blo treba dat 100k sit za izpit :)

pri meni motozasvojenost 9/10 :krneki:

Lahko se reče star pa še naumen zraven samo eno si zapomni, eni ratajo stari in neumni eni pa tega sploh nedočakajo!!!!!!! Kar se tiče 100K za izpit, to je ca 400 EU ali ca 800 bivših Dm .Toliko so mene do danes stali vsi izpiti( A,B,C,F,G,H pa še Švicarsko vozniško imam velja neomejeno) in kazni kar sem jih plačal v moji motoristični in avtomobilistični karjeri.Pa še nekaj nemisli,da vozim počasi vozil sem se že leta 1969 z Alfo Veloče 1600 ccm GTA- Fačeti Twin-cam 160+Ks 11000 o/min končna ca 240 Km/h,leta 1970 sem bil na gorski dirki na Gorjance najhitrejši Dolenjec,letos sem se peljal parkrat 250+. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, benti :blink:

Kam se ti je pa tako mudilo? :huh:

Klanc navzdol, pa slabe bremze, pa smo tu :kva2: :kva2: .

Saj me poznaš, pa mojega Intruderja tudi, torej mi lahko verjameš, da vem, kaj so slabe bremze, hehe :eek: .

Kar pa se zasvojenosti tiče, se bojim, da je motor hujši kot heroin - slednjega se (baje) da odvaditi :? .

Pa je moja lepša polovica še hujša od mene: me že februarja nažira, kdaj bo pomlad, da bova šla z mopedom malo naokoli :OK: .

Pa hvala bogu, da je taka, hujše bi bilo, če bi bila proti motorju :xx: .

Pa en lep pozdrav vsem skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že dvakrat imel parletno pavzo, misleč, da me bo minilo... Ne gre! Zasvojen do amena. Sem se sprijaznil, pa vsi ostali, upam, da tudi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dvajsetih letih spet na motor.

Tudi pod cesto je že šlo letos.

Dokler bojo kolena zdržala ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra tri leta sem ze brez pa mam vsake tolko obdobje ko se mi zacne dobesedno mesat in mislim se samo na to kak cimprej prit do motora in spet spremenit nacin lajfa, vnest nazaj spet tiste nepopisne obcutke. Vem da me ne bo nikol minlo, sicer pa 10 al pa 20 let itak ne mislim bit brez, to ni varjante. Nekak se pac morem "sprijaznit" da v tem trenutku se ne gre...ceprav se pr meni stvari ponavadi itak odvijajo od danes na jutri ko vidim najmanjso moznost ze realizacijo...tak da upam da spomladi ce ne prej :huh: Zasvojenost? Absolutno. Nobena druga stvar na svetu (poleg punce) mi ne more pricarat takega veselja in obcutka popolnosti v danem trenutku. Sem iskal na vseh moznih koncih pa ne najdem nobene niti priblizne zamenjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!