Skoči na vsebino

BIKE&TRIKE WEEKEND SAIRACH ŽIRI


BIG YELLOW

Priporočene objave

Predlagam, da imamo naslednjič vsi Motosvetovci čopke  :P

Jest si jih bom bl težko nardila.... :unsure: :( :huh:

:lol:

Saj ni nujno, da jih imaš na glavi.... :P :P :D :D :D ;) ;)

:o :o :o

Ledeni, kako si pa ti pokvarjen :1angry:

p.s.

No ja, tam bi si pa lahko celo kitke spletla! ;) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vem!!! :D

naslednjič imejte vsi napis motosvet na sred čela - tko se sigurno ne bomo zgrešil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ali bo morda kaksen napisal malo daljsi clanek o tem. Predvsem me zanima, kaksne so se vam zdele skupine, rad bi tudi, da opisete posamezno skupino. Vec slik bi bilo tudi zazeljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev 1420,10000 piksn pira in nobenega pretepa.Ekipa Sairacha se vam zahvaljuje za obisk in neki osebi s čopki za pomoč.Če imate kakšno kritiko povejte da se bomo poboljšali. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev 1420,10000 piksn pira in nobenega pretepa.Ekipa Sairacha se vam zahvaljuje za obisk in neki osebi s čopki za pomoč.Če imate kakšno kritiko povejte da se bomo poboljšali. :D

Bil sem na srečanju in večina zadev je bla super. Mam pa par majhnih pripomb: drugič dejte hladit tut Laški pir in ne samo Uniona (laskojeblotoplo press) ;) , pa oder bi bil lahko v dolini, da se nebi pijana horda motoristov prekucevala po hribu navzdol. ;) B) No tolk, drgač pa kar tako naprej. Ful dobr žur.

p.s. Če bi blo Laško fajn hladno bi prodali 10010 piksn pira. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Vale, zdej te pa tud jast poznam. ;)

Tud men si dala eno pivo al pa dva. :rolleyes:

Da se me boš pa lažje spomnila, ti povem, da sem jast tist brez čopkov. :P

Moj motor je pa tist lepotec na zgornji sliki nad letnico 2003.

Samo čopke sta imeli dve natakarici!!! :D :P

LP Jaša, Honky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorjev 1420,10000 piksn pira in nobenega pretepa.Ekipa Sairacha se vam zahvaljuje za obisk in neki osebi s čopki za pomoč.Če imate kakšno kritiko povejte da se bomo poboljšali. :D

Jaz se vam pa zahvaljujem za župco v nedeljo zjutraj, ki mi je kljub temu, da je bila fuuuuuuuuuuuuul slana pomagala na poti do Obale.

Glede na to, da Lendava letos odpade mislim, da ste imeli enega najbolj obiskanih zborov v Sloveniji. Vse pohvale in čestitke! Drugo leto nas bo še več ...

MexWave.gif

P.S. Pa še sonček ste zrihtali vse tri dni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ali bo morda kaksen napisal malo daljsi clanek o tem. Predvsem me zanima, kaksne so se vam zdele skupine, rad bi tudi, da opisete posamezno skupino. Vec slik bi bilo tudi zazeljeno.

Res noben ne bi povedal kaj vec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasledni viken bo pa v Medvodah ( sej bodo verjetno objavili vabilo ) in baje da bodo letos imeli THE STROJ.

Lani na Siddharti je bilo noro pa čeprav z zamudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ali bo morda kaksen napisal malo daljsi clanek o tem. Predvsem me zanima, kaksne so se vam zdele skupine, rad bi tudi, da opisete posamezno skupino. Vec slik bi bilo tudi zazeljeno.

Res noben ne bi povedal kaj vec?

Se ne spomnimo vsega ... so krive borovničke ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da je bil oder na hribu, ker potem tisti tapijani niso mogli gor striptizetam težit :P ;)

Žur je bil dober, tud plac, pisal pa ne bom kako(in kaj vse) je blo- zakaj ste pa zamudli?!

Res,res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk je mislil povedat, da je zadovoljen, ker je bil oder tako visoko, da se ni mogel priplazit do njega in plesat striptiz ... :P .... :P .... RES, RES ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volk je mislil povedat, da je zadovoljen, ker je bil oder tako visoko, da se ni mogel priplazit do njega in plesat striptiz ...  :P ....  :P  .... RES, RES ...  :D

Se pa ga pa drugje. ;) :P :D

Oder je bil na hribu sem sedel pod odrom sem vse videl in punco zbral.

Najbolj mogočno :( <_< :unsure: (je bla tema)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!