Skoči na vsebino

Vozniku modre er5


klimbra

Priporočene objave

Objestnemu,nesramnemu,arogantnemu.......ma ne najdem besed kakšnemu vozniku(za mene ni motorist)(pa voznik tut ne :angry: :angry: :angry: ) , ki je danes ob 19,00 na Celovški cesti(smer center-kranj) zapeljal čez RDEČ SEMAFOR NA PREHODU ZA PEŠCE in zavil k bencinski črpalki za bivšim slovenija avtom na tem mestu sporočam:

ČE TE PRIHODNJIČ VIDIM,DA BOŠ TAKOLE ZAPELJAL SKOZI RDEČ LUČ,TI OBLJUBIM,DA TE BOM LASTNONOŽNO SKIPAL S TISTEGA TVOJEGA MODREGA PREVOZNEGA SREDSTVA IN TE ZA UŠESA ZVLEKU DO POSTOJNE PA NAZAJ.SI RAZUMU MULO!!!!!!!!!!!!!??? :angry: :angry: :angry: :angry:

Zakaj se jezim?

Ker preko tega prehoda v šolo hodi moj sin in zadeva nebi bila za povzročitelja take nesreče prav nič prijetna!!!!!!

Sicer pa to velja za vse debilčke na skuterjih in ostalih prevoznih sredstvih , ki počnete podobne pizdarije. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa to velja za vse debilčke na skuterjih in ostalih prevoznih sredstvih , ki počnete podobne pizdarije. :angry:  :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

pa zakaj ga nisi?

js mam tut mejhno hčerkico.. jbmt, ne smem pomislt..

čaki ga... zihr se večkrat tm mim pele..

pa s kamnom u glavo

ne kamnom

granitno kocko nek najd - to zihr dela

tut na autu - sprobano

:ph34r:

pa ga sklat hudiča

ampak zares...

:angry:

sicer se pa ti kreteni že dost sami lepjo po asfaltu

upejmo da se bo sam prej razmazu prejdn bo kakšnmu drugmu kaj hudga naredu..

:angry:

Mislim, da obstajajo tudi drugi načini. Pogovor ...

Glede na to, da se vsi tako trudite, da bi avtomobilisti pazili na vas ...

A res teme kot so Črni forum in podobne nič ne zaležejo. Če se bodo motoristi že med sabo pobijali bo pa sploh fajn. :rolleyes: Pa ne da bi podpiral divjake in tiste, ki ogrožajo udeležence v prometu.

Popravljeno . Popravil Dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to pa verjamem, da te razkuri. Še dobro, da nisem jas odpr te teme, drugače bi zdaj blo že 10 strani o tem napisanega. Saj vsi vemo tukaj, kako avtomobilisti radi prednost jemljejo in skoz rdeče vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V blizini tega prehoda sem tudi jaz hodil na fax. Pa sta bila v treh letih dva mrtva pesca. In so zato verjetno kasneje postavili semafor.

Ampak ta semafor je "cuden" hitro se ga spregleda, ne vem zakaj. Lani, ko smo sli od 3M v OTP, je vozil pred mano en coper, gorela je rdeca luc. Na prehodu je ze bila ena punca. Coperist jo je sicer opazil, vendar ni se ni migel vec ustaviti. Na sreco je imela punca reflekse in je odskocila. Potem smo se vi ustavili pri kafani tam zraven. Coperist se je ful opraviceval punci. Povedal je, da semaforja (kaj sele rdece luci) sploh ni videl.

Taka zgodba voznje skozi rdeco luc se je potem se kako sredo ponovila. Tudi letos sem ze enega videl. Pol sem ga v OTP vprasal zakaj vozi v rdeco? Pa me je cudezno gledal: A tam je semafor?

Verjetno vsak gleda samo naslednji semafor v kriziscu Celoske in Litostrojske. Ne vem.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE TE PRIHODNJIČ VIDIM,DA BOŠ TAKOLE ZAPELJAL SKOZI RDEČ LUČ,TI OBLJUBIM,DA TE BOM LASTNONOŽNO SKIPAL S TISTEGA TVOJEGA MODREGA PREVOZNEGA SREDSTVA IN TE ZA UŠESA ZVLEKU DO POSTOJNE PA NAZAJ.SI RAZUMU MULO!!!!!!!!!!!!!??? :angry: :angry: :angry: :angry:

Malo več strpnosti ne bi škodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vsak gleda samo naslednji semafor v kriziscu Celoske in Litostrojske. Ne vem.

Tadej

Ja točno tako!

Tudi jaz živim v bljižini problematičnega prehoda in sem se enkrat skoraj nategnil, saj sem rdečo luč opazil v zadnjem trenutku. Je pa res, da obstajajo prfuknjenci, ki se vozijo v rdečo namenoma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE TE PRIHODNJIČ VIDIM,DA BOŠ TAKOLE ZAPELJAL SKOZI RDEČ LUČ,TI OBLJUBIM,DA TE BOM LASTNONOŽNO SKIPAL S TISTEGA TVOJEGA MODREGA PREVOZNEGA SREDSTVA IN TE ZA UŠESA ZVLEKU DO POSTOJNE PA NAZAJ.SI RAZUMU MULO!!!!!!!!!!!!!??? :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Malo več strpnosti ne bi škodilo.

ti bomo to drugic povedali v primeru,da ti slucajno kdo koga bliznjega povozi (bog ne daj,da bi).strpnost do neke mere ok.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE TE PRIHODNJIČ VIDIM,DA BOŠ TAKOLE ZAPELJAL SKOZI RDEČ LUČ,TI OBLJUBIM,DA TE BOM LASTNONOŽNO SKIPAL S TISTEGA TVOJEGA MODREGA PREVOZNEGA SREDSTVA IN TE ZA UŠESA ZVLEKU DO POSTOJNE PA NAZAJ.SI RAZUMU MULO!!!!!!!!!!!!!??? :angry: :angry: :angry: :angry:

Dej ga, dej ga, dej ga, Klimbra!!! :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je Mačka prepovedala žuganje drugim z obrazložitvijo, da ne veš komu žugaš in s tem lahko spravljam sebe in njo (ali obratno) v nevarnost. Takšno ali drugačno. Mislim, da ima prav, še celo iz enega drugega razloga. Človek se razburi in kot tak ni ravno optimalen za nadaljevanje motoriranja.

Klimbra, vidim pa da imaš slab teden za sabo. Najprej zagrebčan in brcanje vrat avtomobila, potem nedobava pice, zdaj pa še to. En namig. Z razburjanjem ne bomo popravili tistega, kar se je že zgodilo, pa kakšnega zgleda tudi ne bomo dali.

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno vsak gleda samo naslednji semafor v kriziscu Celoske in Litostrojske. Ne vem.

Tadej

Ja točno tako!

Tudi jaz živim v bljižini problematičnega prehoda in sem se enkrat skoraj nategnil, saj sem rdečo luč opazil v zadnjem trenutku. Je pa res, da obstajajo prfuknjenci, ki se vozijo v rdečo namenoma!

Jaz tega še nikoli nisem spregledal,... Mogoče pa so vsi prehitri tam...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pridružujem mnenju, da se je potrebno malo skulirat, :rolleyes: ampak bi ga vseeno malo pretipal :angry: , no malo, reda radi :D eh jebiga drugič bom pa pelo jaz skozi rdečo :blink: (nenamerno)boste pa mene pretipali :ph34r: , se ne splača <_< .

raje otipujem kaj bolj konkretnega :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mularija ($#%&%#&) na skuterjih, običajno brez čelad, namerno, zlo pogosto zganja take oslarije z namenom španarije in postavljanja pred drugimi...opaženo že miljonkrat...po glavni cesti do semaforja, ooops tam rdeča luč zato kr na prehod za pešče in po bližnjici (po možnosti kaki kolesarski al pa celo kr dalje po pločniku) naprej...ampak kaj češ nardit... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kr na prehod za pešče in po bližnjici (po možnosti kaki kolesarski al pa celo kr dalje po pločniku) naprej...ampak kaj češ nardit... :angry:

sej sm reku:

graaaniiitnooo kooocko v roke

pa čakat na drugi strani

in k prpele skoz rdečo

lih pred tebe

bumfl

pa mu zjebeš moflo

prvičneuglavocilatpress

&

uglavosampuvratnikepress

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rgranit3.jpg

Ampak z vami je nekaj hudo narobe! Mene pa tele zgodbe nostalgično vrnejo v preteklost, se namreč spomnim na njih iz časov počitnic v Ljubljani!

A je sploh še kakšna cesta v Lj. iz teh kock?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak z vami je nekaj hudo narobe! Mene pa tele zgodbe nostalgično vrnejo v preteklost, se namreč spomnim na njih iz časov počitnic v Ljubljani!

A je sploh še kakšna cesta v Lj. iz teh kock?

od prjatlovga drugega očima pokojni foter ima na Rožniku za cel kamijon teh kock zaradi nostalgičnih razlogov zakopane na vrtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je

sam jih bl za ukrask - kt mozaike uporabljajo u peš-conah

granitnekockezavzgojomladihpress

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sam tole res ni slaba ideja. Jaz bom verjetno spet premislil o montaži kljuke za prikolico na avto, da bom vsak dan lahko s sabo vozil granitne kocke. Če mi dejanja kakšnega voznika ne bodo všeč, enostavno vzamem kocko in mu jo z vso silo zabrišem v šipo. Upajoč seveda, da ga bom zadel v glavo in bo izgubil kontrolo nad vozilom. Ok, dopuščam možnost, da bo treba vržt dve kocki, ampak naj bo, da bom le zadovoljen sam s sabo. Cilj opravičuje sredstva.

V bistvu ne bi bilo slabo, če bi s seboj nosili kar pištole. V tem primeru bi bilo super biti motorist, saj je verjetno lažje zadeti z motorja, kot iz avtomobila.

oborožimosevsidaborednacestipress

:D :D :D :rolleyes: :unsure: :huh: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE TE PRIHODNJIČ VIDIM,DA BOŠ TAKOLE ZAPELJAL SKOZI RDEČ LUČ,TI OBLJUBIM,DA TE BOM LASTNONOŽNO SKIPAL S TISTEGA TVOJEGA MODREGA PREVOZNEGA SREDSTVA IN TE ZA UŠESA ZVLEKU DO POSTOJNE PA NAZAJ.SI RAZUMU MULO!!!!!!!!!!!!!??? :angry:  :angry:  :angry:  :angry:

Malo več strpnosti ne bi škodilo.

ti bomo to drugic povedali v primeru,da ti slucajno kdo koga bliznjega povozi (bog ne daj,da bi).strpnost do neke mere ok.....

Ice, nisem reku, da zagovarjam modela , ki je šel čez rdečo. (Pustimo ob strani, da je ta semafor res blesavo postavljen).

Hočem reči to, da z represijo ne boš nič dosegel. Tako je grozil bedak BUKSELJ. In kam smo ga uvrstili??? Ali čem jaz, kot avtomobilist potem pretepsti vsakega, ki krši predpise????

Tudi jaz v avtu vozim svoja dva otroka in ženo, pa sem bil v nekaj primerih zahvaljujoč samo svoji reakciji, treznosti in trenutni pazljivosti lahko hvaležen, da so še z menoj.

Poskušajte vsi skupaj razmišljati, kako take neumnosti preprečevati, ne pa takoj na linčanje.... Takoj vsi zavzamemo položaj: kaj bi bilo, če bi bilo...in če bi bili zraven naši..... in vsi avtomobilisti, ki nas je..ejo...

Vprašanje:

Kdo od motoristov je prostovoljno, ne, da bi ga v to prisilile razmere, ustavil pešcu na zebri, ali dal prednost vozniku v "zadrgi" ??

Pa, da vidimo našo tolerantnost!!??

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje:

Kdo od motoristov je prostovoljno, ne, da bi ga v to prisilile razmere, ustavil pešcu na zebri, ali dal prednost vozniku v "zadrgi" ??

Pa, da vidimo našo tolerantnost!!??

Moi! B)

Pa Klimbra tudi.

Pa Kekec III takisto.

Sem ju videl. Čeprav je res, da smo vsi trije bolj kot drug drugega z veseljem občudovali tisto zadevo, ki je potem elegantno odmigljala čez prehod :rolleyes:

No, brez zafrkancije: SEVEDA se ustavim. In SEVEDA dam prednost.

In SEVEDA se kdajpakdaj tudi zguzim mimo, ampak (spet) SEVEDA ne na tak način, da bi morali vsi soudeleženci v prometu skakat v najbližje grmovje in si tlačit pod jezik nitroglicerinske tablete.

In tista horda meni ljubih hropcev, s katerimi se rad popeljem krogec ali dva, postopa enako. B)

OK, mojih 5 minut v sektorju Splošno je poteklo. Že bežim v svoj naravni habitat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1: Nisem nestrpan in nisem popenil brez veze.Vso zadevo sem opazoval z okna in ne na cesti,tako,da mi je reakcija mamice z vozičkom bila dobro vidna.Še dobro,da je mlada in ima dobre reflekse.Garantiram,da je mulo ne , da je ni vidl,ampak sem prepričan,da je namerno zapeljal na zebro,saj je pred tem po desni strani prehitel najmanj 5 avtomobilov,ki so stali pred semaforjem!!!!!! Kaj je to drugega kot objestnost?

Zato NE MI FILOZOFIRAT O STRPNOSTI IN PODOBNEM !!!!!!!!

2: Ne ni bila Avto šola.......bi ga inštruktor verjetno lastnoročno pretepel na parkirišču.Sem že bil priča,ko je napizdeval nadebudnega bodočega motorista kategorije 125ccm.

3: V letu in pol,se je na tem križišču dogodilo že toliko pizdarij,da ne morem verjeti.Bi bilo preveč za pisat,da bi jih naštel 10%.In prav zaradi tega me je groza,ko vem,da ta prehod uporablja tut moj sine.

4: Kot avtomobilist se velikokrat ustavim pred prehodom......zaradi takega al pa Pepetovega razloga.Torej sem korekten udeleženec v prometu.BTW.....tut avtomobiliste spuščam predse,pa mi zato zadaj velikokrat hupajo.WTF!!!!

Aja pa še to!

Na tem mestu neštetokrat stojijo polcaji in merijo v smeri proti centru.In kaj ustavljajo....tiste reveže,ki prekoračijo hitrost za 10.....ajde +-5 km/h,pa jih zajebavajo,pa pišejo......med tem se jim pa kao v posmeh raznorazni furajo mimo z 30 ali več km/h povečano hitrostjo.Tko,tut palicaji niso v stanju umirit prometnih razmer,ki obstajajo v navem "kao" velemestu.

Over and out!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje:

Kdo od motoristov je prostovoljno, ne, da bi ga v to prisilile razmere, ustavil pešcu na zebri, ali dal prednost vozniku v "zadrgi" ??

Pa, da vidimo našo tolerantnost!!??

LP D

mnogokrat in to cisto brez problemov.in pustimo ob strani avstrijsko zakonodajo,ki te primora ustaviti pred prehodom za pesce,ko le-ti nakazejo voljo preckanja.

"zadrga" se mi zdi zelo v redu sistem; problem je,da 80% udelezencev v prometu ne ve,kaj to sploh je ali kako deluje.

ne mi ti zdaj tukaj o strpnosti tralala....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice tudi naša zakonodaja veleva, da moraš spustiti pešca čez prehod če ti le ta nakaže, da bi rad prečkal, v nasprotnem primeru (če je policaj kje v bližini in ponavadi ni) lahko dobiš kazen (torej težko). Zadrga je povsod tudi v zakonodaji in v avtošoli ti to povedo: ko prideš do prednostnega križišča je pravilno ed vaš en njihov, en vaš, en njihov,.... sam v praksi to funkcionira edino če te bo un malenkost izsilil, sam sem se precej prevozil, delal sem kot kurir in delal letna cca 70.000 km po mestu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice tudi naša zakonodaja veleva, da moraš spustiti pešca čez prehod če ti le ta nakaže, da bi rad prečkal, v nasprotnem primeru (če je policaj kje v bližini in ponavadi ni) lahko dobiš kazen (torej težko). Zadrga je povsod tudi v zakonodaji in v avtošoli ti to povedo: ko prideš do prednostnega križišča je pravilno ed vaš en njihov, en vaš, en njihov,.... sam v praksi to funkcionira edino če te bo un malenkost izsilil, sam sem se precej prevozil, delal sem kot kurir in delal letna cca 70.000 km po mestu!

in kaj hoces zdaj povedati? ......se vedno 80% ne ve kaj je to "zadrga" v prometu ali kako in kje jo uporabljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"zadrga" se mi zdi zelo v redu sistem; problem je,da 80% udelezencev v prometu ne ve,kaj to sploh je ali kako deluje.

ne mi ti zdaj tukaj o strpnosti tralala....

"Zadrga je OK stvar, če nisi na prednostni cesti. Jaz zjutraj, ko se peljem v službo naletim na 4 zadrge (neformalno obstajajo že leta v Vižmarjah, tisti, ki prihajate v LJ čez Vižmarski klanec, veste, o čem govorim) na dobrih 150 metrih. In potem se ti zgodi, da vozniki iz vseh 4 stranskih ulic ne čakajo nič, mi, ki po glavni cesti spuščamo te 4 linije noter, pa stojimo v polkilometrski koloni. Potem imaš pa pametne z obeh strani, ki poskrbijo zato, da se še kakšna kocina noter zatakne. Mislim, da slovenceljni še nismo zreli za take stvari, žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!