Skoči na vsebino

Vozniku modre er5


klimbra

Priporočene objave

zadrga ni namenjena vkljucevanju iz neprednostne ceste na prednostno.zadrga je namenjena vkljucevanju kolon z dveh voznih pasov v enega; npr.pri zozanju cestisca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vame bi se zaradi tega, ker sem ustavil pešcu, na izpitni vožnji skoraj zaletel inštruktor, skupaj s članom komisije. Imel sem namreč to 'srečo', da sem vse ure vožnje opravil v suhem vremenu, izpitno pa v dežju. Ko sem videl, da gre čez prehod ena stara mama sem ji ustavil, čeprav še ni bila povsem na mojem pasu, ampak še na nasprotnem. To je očitno presenetilo mojega inštruktorja (Humarja), ki se je s silovitim bremzanjem ustavil par centimetrov za motorjem. Sam sem bil prepričan, da zaradi tega ne bom naredil izpita, pa mi je na koncu tip iz komisije reku, da ni treba ustavljat, če pešec še ni povsem na mojem pasu, ni pa narobe. Toliko o spoštovanju pešcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat spustim v koloni pred sebe, s stranske ceste, avto, tovornjak...

S tako izkušnjo bo, velika verjetnost, tudi ta na mene gledal v prometu kot na kolega in tako ravnal: se umaknil pri prehitevanju, mi nakazal fraj cesto...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice tudi naša zakonodaja veleva, da moraš spustiti pešca čez prehod če ti le ta nakaže, da bi rad prečkal, v nasprotnem primeru (če je policaj kje v bližini in ponavadi ni) lahko dobiš kazen (torej težko). Zadrga je povsod tudi v zakonodaji in v avtošoli ti to povedo: ko prideš do prednostnega križišča je pravilno ed vaš en njihov, en vaš, en njihov,.... sam v praksi to funkcionira edino če te bo un malenkost izsilil, sam sem se precej prevozil, delal sem kot kurir in delal letna cca 70.000 km po mestu!

in kaj hoces zdaj povedati? ......se vedno 80% ne ve kaj je to "zadrga" v prometu ali kako in kje jo uporabljati.

žal mislim da je številka bližje 95 % !!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk ne se jezit na Klimbreža ker je tako reagiral :o

Ne dirajte lava dok spava :D

Ker ima zaledje ki mi bo pomagalo :P

Klimbra VSI ZA ENGA EDEN ZA VSE !!!!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk ne se jezit na Klimbreža ker je tako reagiral :o

Ne dirajte lava dok spava :D

Ker ima zaledje ki mi bo pomagalo :P

Klimbra VSI ZA ENGA EDEN ZA VSE !!!!! ;)

js tut tko pravm

usi za KLimbro po useh z granitnm kockam

:ph34r:

aha, da ne puzabm, kje J sprašvou..

Wolfova je bogato najdišče granitnih kock, k jh je autobus fejst zguncu

ni treba prikolce - sej se večkrat pu Wolfovi pelemo kot takih kretenou vidmo ... zmeri eno pubereš

pa granitne kocke u autu niso kaznive tko kt pištole

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

jebatčemoimsvepospiskupress

no dosti heca

pa nakladanja levo desno o zadrgah k so off t..

Klimbra čisto resno:

Ti kot očividec in ena priča sta dosti za prijavo, ki pri sodniku velja kot prijava policaja

za tak prekršek pa tudi kazen ni tako mila, da ga ne bi zjebal za doolgo časa in potem bi preklet premislu mulc hudičou kua dela

Za prihodnost vela:

Vzemi naslove očividcev (prič) dogodka in naredi prijavo na policijo

basta

:angry:

itworkspress

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!