Skoči na vsebino

Policijska akcija


Brrrm

Priporočene objave

Ce pa te dobijo s podhranjenim izpitom po ta novem zakonu, pol si ga pa res naj..al :ph34r: :ph34r:

(da o tem, ce si udelezen v nesreci ali bognedaj celo povzrocitelj sploh ne govorim => VSO SKODO KRIJES SAM + ODSKODNINE + POBASES EN KUP KAZNI). :blink: :blink: :ph34r:

Kaj se zgodi, če te sam dobijo z neustreznim?

Eh bom počakal še eno leto in par mesecev, pol pa grem delat neomejeno. Če greš lahko pri 20ih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zgodi, če te sam dobijo z neustreznim?

Eh bom počakal še eno leto in par mesecev, pol pa grem delat neomejeno. Če greš lahko pri 20ih?

Odstejes 98.000 SIT pa si frej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zgodi, če te sam dobijo z neustreznim?

Eh bom počakal še eno leto in par mesecev, pol pa grem delat neomejeno. Če greš lahko pri 20ih?

Odstejes 98.000 SIT pa si frej.

Neomejneo dobiš direkt le če si star 21! Drugače pa moraš čakati še dve leti in ti potem zbrišejo omejitev!

Poravte me če sem kaj narobe napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neomejneo dobiš direkt le če si star 21! Drugače pa moraš čakati še dve leti in ti potem zbrišejo omejitev!

Poravte me če sem kaj narobe napisal.

To si naceloma prav napisal, ampak lahko pa imas neomejeto tudi ze pri 20-ih in sicer:

=> ce delas izpit za A pri 18-ih, se ti po dveh letih omejitev izbrise.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva na motorju stara 14 brez A kategorije normalno,sodnik za prekrške pa skor s šibo po riti doma,brez kazni mladoletna.Zadnja nič pripeta 5kil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!