Skoči na vsebino

POZOR NA STARI CESTI CELJE - SLOV. KONJICE!!!!!


Pervy

Priporočene objave

Na stari cesti CE - slov. konjice (v tej smeri) je kmalu za naseljem frankolovo (to je tam kjer cesta poteka po soteski ob potoku) NA SREDINI DESNEGA OVINKA ASFALT POFREZAN TAKO, DA JE ZELO GLOBOKA LUKNJA. OD CELEGA DESNEGA PASA JE VOZNEGA ASFALTA SAMO 20-30 CM OB ČRTI. LUKNJA JE DOLGA KAKIH 5 M. :o :blink: :angry:

ker vidiš oznake šele ko že skoraj padeš v luknjo BODITE ZELO POZORNI!!!! vožnja po žlebovih v luknji in v nagibu niti najmanj prijetna in je zelo nevarna, sploh za manj izkušene, ki se lahko tega ustrašijo. ker je jutri vikend in bo na tej cesti dosti motorjev, zato pazite in druge motoriste opozorite na to če jih srečate (npr. mahanje nasproti vozečemu naj upočasni).

lep vikend in varno vožnjo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in imel sem bozjo sreco da sem pripico ravno med crto in luknjo :rolleyes: :P Pa mislim da je dolga vsaj 10-15 metrov, vsaj okrog 12.30 je blo tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko po napisanem sklepam, da so se končno odločili popraviti cesto od Zreč do Frankolovega? Če je temu tako, potem bo na relaciji MB-LJ odpravljen najbolj zaj...n del ceste. Do takrat pa previdno in srečno vožnjo!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena blesava izvedba ležečega policaja na Štajerskem koncu.

V občini Rače-Fram so se odločili narest ležeče policaje samo se jih ne vidi popolnoma nič ker niso niti barvani, jaz sem nagazil na enega v Framu proti cerkvi in sem mislil da sem sprednje kolo za sabo pustu.

Še dva pa sta pri Račkem gradu tak da pazte.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... Pervy, rahel popravek... pofrezanega je kaksnih 10 metrov vsaj.. in vse je lepo oznaceno... najprej delo na cesti... potem omejitev 60... potem 40.... tako da se vidi, da se nekaj edla na cesti... torej ni panike... ce je 40 na mestu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V občini Rače-Fram so se odločili narest ležeče policaje samo se jih ne vidi popolnoma nič ker niso niti barvani, jaz sem nagazil na enega v Framu proti cerkvi in sem mislil da sem sprednje kolo za sabo pustu.

Še dva pa sta pri Račkem gradu tak da pazte.

No ja, tudi jaz sem jih nagazil, ampak glede na to, da sem v Framu bil definitivno prehiter nisem imel izgovora, v Račah pa sem opazil, da vsi naenkrat močno zavirajo, kar mi je prihranilo presenečenje. Sicer pa pri 50 km/h ne bi smelo biti problemov :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... Pervy, rahel popravek... pofrezanega je kaksnih 10 metrov vsaj.. in vse je lepo oznaceno... najprej delo na cesti... potem omejitev 60... potem 40.... tako da se vidi, da se nekaj edla na cesti... torej ni panike... ce je 40 na mestu...  ;)

ja ja maš prav, vendar je na tej cesti vedno nekaj takih tabel in jih za to ne jemlješ več tako resno ker ne veš če manjka pol ceste ali je samo ena 50x50 cm flika.

seveda če voziš 40 potem ni panike, sem pa to napisal ker nekateri (kdo le ;) :P :blink: ) včasih vozijo malo hitreje. meni se je namreč zgodilo da sem v tistem ovinku ravno začel prehitevat avto (v smeri proti CE) in lahko si misliš kako je prijetno prehitevat v nagibu po tisti luknji :blink: <_< :rolleyes:

torej popravek: "POZORNO SAMO TISTI, KI VEDNO NE ZMANJŠATE NA 40 KM/H PRI TABLI ZA DELO NA CESTI! ZA OSTALE NI PANIKE!" ;) :P :D :lol: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja maš prav, vendar je na tej cesti vedno nekaj takih tabel in jih za to ne jemlješ več tako resno ker ne veš če manjka pol ceste ali je samo ena 50x50 cm flika.

torej popravek: "POZORNO SAMO TISTI, KI VEDNO NE ZMANJŠATE NA 40 KM/H PRI TABLI ZA DELO NA CESTI! ZA OSTALE NI PANIKE!" ;) :P :D :lol: :rolleyes:

A pol na nagrobniku piše - "znakov ni več jemal resno" :) :rolleyes: :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja maš prav, vendar je na tej cesti vedno nekaj takih tabel in jih za to ne jemlješ več tako resno ker ne veš če manjka pol ceste ali je samo ena 50x50 cm flika.

torej popravek: "POZORNO SAMO TISTI, KI VEDNO NE ZMANJŠATE NA 40 KM/H PRI TABLI ZA DELO NA CESTI! ZA OSTALE NI PANIKE!"  ;)  :P  :D  :lol:  :rolleyes:

A pol na nagrobniku piše - "znakov ni več jemal resno" :) :rolleyes: :lol: B)

ne, uradno "Ni prilagodil vožnje razmeram na cesti!"

najbolj univerzalni izgovor ko se motoristi razbijajo zaradi peska, olja, lukenj, bitumna in ostalega sranja na cesti.

PS: če pripelješ z 90 km/h moreš biti zelo pozoren, da pravočasno vidiš table in potem močno bremzat na tistih famoznih 40 km/h (pa lepo noge dol ker pri taki brzini ni ravnotežja :blink: ;) :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne se peljem tam in bom lahko poročal o najnovejšem stanju. :)

Pervy, tebe sem imel za resnega človeka, ne pa da mi kar tako prehitevaš v ovinek.

Ne to, da prehitevaš v ovinek, temveč to, da prej s pogledom ne preveriš ovinka (da ni nasprotnega prometa, ali pa lukenj v ovinku) B) :rolleyes: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldne se peljem tam in bom lahko poročal o najnovejšem stanju. :)

Pervy, tebe sem imel za resnega človeka, ne pa da mi kar tako prehitevaš v ovinek.

Ne to, da prehitevaš v ovinek, temveč to, da prej s pogledom ne preveriš ovinka (da ni nasprotnega prometa, ali pa lukenj v ovinku) B) :rolleyes: :lol: :lol:

khm, se posipam z pepelom. ovinek je rahlo nepregleden in moreš skozi drevesa spremljat promet pa ni blo časa za asfalt opazovat :blink: ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: če pripelješ z 90 km/h moreš biti zelo pozoren, da pravočasno vidiš table in potem močno bremzat na tistih famoznih 40 km/h (pa lepo noge dol ker pri taki brzini ni ravnotežja :blink: ;) :P )

V soboto grem čez ta ovinek, pa bomo poročali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam. :)

Tista odfrezanina je tudi še tam :angry:

Ta ovinek prenavljajo že približno 1/2 leta. Najprej so uredili breg potoka, ki teče pod ovinkom. Sedaj bodo pa še poasfaltirali.

Ko bo kaj časa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam. :)

Tista odfrezanina je tudi še tam :angry:

Ta ovinek prenavljajo že približno 1/2 leta. Najprej so uredili breg potoka, ki teče pod ovinkom. Sedaj bodo pa še poasfaltirali.

Ko bo kaj časa :D

upam, da govorimo o isti fliki.

Bil danes zjutraj tam. Flika lepo lezi, poasfaltirana.

V tistih koncih trenutno 10m najboljsega asfalta. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Na tej cesti vzcvetele spomladanske udarne jame.

Na tistih delih, ki so kot mozaik, krpa pri krpi, so izpadli deli mozaika, namesto njih pa obilica jam. zato paziti in gledati daleč naprej, kje bo potekala črta vožnje.

Pa tudi novi prometni znaki za naselja (50 km/h) in omejitve hitrosti (70 km/h) so se pojavili. Vojnik so raztegnili, Arclin je vzniknil, ki ga prej ni bilo, Stranic je tudi za kakšnih 200 m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je zlo slabo tam gor pa iz Stranic proti Doliču je od začetka pa tam do Vitanja kr dost lukenj.

Je Treba Pazit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cesta od CE do Konjic bi rabla en fejst remont, mislim kompletnega.

Remont bi potrebovale vse slovenske ceste.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh je zdaj spomladi treba pazit na pesek v ovinkih...

pa listje, gnoj, nevajene vnoznike, novince, nepazljiveže, povožene žabe, ki se gredno v močvirje na drugo stran ceste pariti in še bi lahko naštevali.

pravzaprav je treba vedno paziti na vse.

@PEPE - a sem te presenetil, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!