Skoči na vsebino

Moto sejmi


kasti

Priporočene objave

Glede na to, da se motoristična sezona počasi bliža koncu (shit!!!) in da so proizvajalci motociklov in vsega kar paše zraven za naslednjo sezono pripravili verjetno kar nekaj novosti, bi bilo zelo "fajn" če bi se forumovci zorganizirali in si skupaj ogledali kakšen zanimiv sejem v neposredni bližini(Italija, Nemčija,...)

Zanima me vaše mnenje na zgoraj navedeni predlog in pa če kdo ve, kje se da dobiti kakšen spisek sejmov, ki se bodo dogajali tam nekje do spomladi naslednjega leta.

P.S.

Lahko pa gremo tudi na kakšen shoping v eno izmed večjih moto-trgovin (Polo. Luis,...)

Moto pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam motofest ki se odvija v Bologni v Italiji letos od 7 do 17 decembra. Uradna stran je http://www.motorshow.it/eng/index.htm. Motofest je zelo zanimiv obsega avte, motorje, prodajo motoristične opreme, rally,... Skratka zelo zanimivo...

Motor Show 2000 has been divided into 6 broad sections: cars and parts; motorcycles and accessories; Autobusiness: used and guaranteed vehicles; Tuning (sports tuning and customizing); karting and motor sport; inner city transport and alternative fuels.

NoFear

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Predlagam motofest ki se odvija v Bologni v Italiji letos od 7 do 17 decembra. Uradna stran je http://www.motorshow.it/eng/index.htm. Motofest je zelo zanimiv obsega avte, motorje, prodajo motoristične opreme, rally,... Skratka zelo zanimivo...

NoFear

Ogled motorshowa v Bologni organizira Tentours iz Domžal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno sem nazaj iz milana, ki je najvecji sejem za motorje v evropi. odprt je se do nedelje in mas za videt vse modele in znamke motorjev+opreme+dodatkov in tuning firm. vglavnem skoraj vse kar se da dobit v evropi za motorje.

munchen je drugo leto septembra ker gre za isto stvar kot v milanu. predlani je bil salon v milanu, lani munchen, letos milano, drugo leto munchen,.....

bolonja je bolj show kjer predstavljajo vecinoma predelave in manj "navadne" motorje in novosti.

vglavnem imate se sanso do nedelje drugace bo bolj slabo do druge jeseni.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

milano in munchen sta samo salona, kupit ne mores nic (razen pijace,hrane, revij, modelckov in ferrari "shumi" artiklov). za bolognio ne vem ker se nisem bil. mogoce pa bom sel na naslednjo.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za munchen bi se lahko zmenli in se spomladi skupaj gor odpravli z kakim kombijem ali avti. ce ma kdo namen kaj kupovat bo to sigurno najboljse mesto kjer bo mogoce videt vso ponudbo dodatne opreme, celad, kovckov,.... ce pa dobis se kaki popust pa toliko boljse.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bila dve leti nazaj na tem sejmu februarja, pa se res da dobiti čisto vse, kar paše pa tudi kar ne paše pod motoristično opremo in dodatke. Sicer ne vem, kako bo letos, ampak takrat je ogled organiziral motorkult in smo dali samo 5-6 tisoč za avtobus in vsopnino. Kar se mi ne zdi veliko!!

Lahko sicer vprašam Dušo, kako je za letos (oz. za drugo leto), ampak se mi zdi, da je sedaj še prezgodaj o tem govoriti.

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...
Sejem v Padovi bo tisti vikend okrog 20. januarja. Se mi zdi d je to 19. -20. -21 januar (petek sobota nedelja) :OK:

Vredno ogleda ! :OK: Na ogled je vse od customa do racinga !

Januarja grem že sedmič tja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EICMA 2005 !!!

http://www.eicma.it/moto/en/publishing.asp...105&PagePath=2-

Izlet v Milano na salon bo organiziran za soboto 19.november 2005. Cena bo cca 10 jurjev in manj. Cena vstopnice je za skupine 10€. Prijave pričnem sprejemati 1. oktobra!

Več informacij še sledi, verjetno v novi temi.

LP Milkopost-3866-1127212174_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milko, a se bo dalo tudi kaj kupit - moto oprema....?

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Na sejmu? Seveda! Saj zato imajo sejme!

Pozdrav iz tabora, LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sejmu? Seveda! Saj zato imajo sejme!

Pozdrav iz tabora, LPMM

NAPAČA!!!!!! v milanu ne boste kupovali NIČ! no vsaj na sejmu ne ker to ni sejem ampak salon, tako kot npr. paris in ženeva za avtomobile, torej predstavitev novosti, prototipov in podobno, na pa kramarska razprodaja.

za kupovat bo pa treba v munchen na IMOT (al je intermot, ta 2 vedno zamenjam)!

torej da nebo kdo razočaran prišel nazaj ko ga bodo čudno gledali ko bo v milanu na štantu za cene spraševal in handlal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EICMA 2005 !!!

http://www.eicma.it/moto/en/publishing.asp...105&PagePath=2-

Izlet v Milano na salon bo organiziran za soboto 19.november 2005. Cena bo cca 10 jurjev in manj. Cena vstopnice je za skupine 10€. Prijave pričnem sprejemati 1. oktobra!

Več informacij še sledi, verjetno v novi temi.

LP Milkopost-3866-1127212174_thumb.jpg

Odhod; Od kje in kdaj?

Komu denar in kako? (Pa če ga bomo še kdaj videl)?

V glavnem, zanimajo me podrobnosti.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odhod; Od kje in kdaj?

Komu denar in kako? (Pa če ga bomo še kdaj videl)?

V glavnem, zanimajo me podrobnosti.

Hvala

Mene tudi .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, tako kot sem obljubil detalje za izlet v Milano na salon in sicer 19,20. novembra!!

S pomočjo Tentoursa smo naredili dve varijanti:

- 2-dnevna, sobota ogled salona nočitev v Milanu in v nedeljo ogled nogometne tekme na stadionu San Siro. Vstopnice podari Tentours. CENA 22.900 sit

- 1-dnevna, Odhod in ogled salona v soboto ter povratek v noči iz sobote na nedeljo. CENA 10.000 sit

Glede na zanimanje se bomo odločili katera varijanta se izvede. Mogoče tudi obe.

LP MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam motofest ki se odvija v Bologni v Italiji letos od 7 do 17 decembra. Uradna stran je http://www.motorshow.it/eng/index.htm. Motofest je zelo zanimiv obsega avte, motorje, prodajo motoristične opreme, rally,... Skratka zelo zanimivo...

Motor Show 2000 has been divided into 6 broad sections: cars and parts; motorcycles and accessories; Autobusiness: used and guaranteed vehicles; Tuning (sports tuning and customizing); karting and motor sport; inner city transport and alternative fuels.

NoFear

Bologna je res super ni daleč pa poceni in videt maš res kaj.......neki slik iz Bologne pozdrav Peter

post-6886-1128666883_thumb.jpg

post-6886-1128666916_thumb.jpg

post-6886-1128666936_thumb.jpg

post-6886-1128666955_thumb.jpg

post-6886-1128666971_thumb.jpg

post-6886-1128666995_thumb.jpg

post-6886-1128667013_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bologna je res super ni daleč pa poceni in videt maš res kaj.......neki slik iz Bologne pozdrav Peter

Pa se nekaj slik........................iz Bologne zal nimam motorjev posnetih ker je to kolega slikal......sam pa nisem mel fotkiča s sabo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-6886-1128667225_thumb.jpg

post-6886-1128667238_thumb.jpg

post-6886-1128667289_thumb.jpg

post-6886-1128667315_thumb.jpg

post-6886-1128667328_thumb.jpg

post-6886-1128667344_thumb.jpg

post-6886-1128667358_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!