Skoči na vsebino

Kva pa Preserc?


Natas

Priporočene objave

Ce je kdo bolj na tekocem z dogajanji,naj pove ce se sploh se kaj dogaje pred Presercem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogaja bolj tko-tko, pride nas vedno okol 20-30 mopedistov, zarad nedelovanja Pločnika gremo pa na drink u Zlato ribico, kar pa tut ni za odmet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,moram reci,da me z motorjem ni bilo na Presercu ze vec kot leto dni.Kje so casi,ko se je trlo masin in trole sploh niso mogle normalno mimo.Okoli motorjev,pa so se smukala pomanjkljivo oblecena dekleta.Toda prelepo je bilo,da bi dolgo trajalo in nekomu(ve se komu),je sla zadeva v nos.Grrr. :angry: Sicer pa smo si motoristi deloma sami krivi,ker nismo zagnali vik in krik.Ce danes koga ne pretepes,kaj razbijes,ali vsaj zrises kroga,te nihce ne jemlje resno.Zalostno.

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej motoristi bi tudi še hodili tja, če bi se imeli pol kam dati in še vedno imeti oko na motorju. Zajeb*** so gostinci, ker se poteguje za najbolj donosen posel v Ljubljani, pa se ne znajo zmenit, mestna oblast je pa itak butasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep ! Nova "oblastna" metla nekam čist drugače pometa !

Je bla pritožba na izbranega ponudnika iz razpisa ! Je ponudil najmanj najemnine in bil izbran !!?? Logika !!!!???? Je ne najdem, še !!

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bo kmalu bolje. Razpis naj bi uspel, kmalu mize in ...... ...... .....

(jebilovčerajnaradiuobjavljenopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je Danica rekla da pritožb ne bodo upoštevali in da bodo mize naslednji teden postavljene. ptritožili pa se bodo lahko na upravno? sodišče ampak ta pritožba naj nebi preprečila postavitve miz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je Danica rekla da pritožb ne bodo upoštevali in da bodo mize naslednji teden postavljene. ptritožili pa se bodo lahko na upravno? sodišče ampak ta pritožba naj nebi preprečila postavitve miz.

Ko pride danica na 3M jo peljem en krog z mojo kosilnico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je Danica rekla da pritožb ne bodo upoštevali in da bodo mize naslednji teden postavljene. ptritožili pa se bodo lahko na upravno? sodišče ampak ta pritožba naj nebi preprečila postavitve miz.

Ko pride danica na 3M jo peljem en krog z mojo kosilnico :)

za nagrado, ker je tako "poštena"..... :ph34r:

kot njena predhodnica.....bla, bla, bla, ....same reprize....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je Danica rekla da pritožb ne bodo upoštevali in da bodo mize naslednji teden postavljene. ptritožili pa se bodo lahko na upravno? sodišče ampak ta pritožba naj nebi preprečila postavitve miz.

Ko pride danica na 3M jo peljem en krog z mojo kosilnico :)

Težka bo. Podučil si me pred letom, da se tam niti ustavit ne smem. Zmenjali znake ali ... sprememba v glavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri ne bo še nič! Bil dans tam, pa je mrtvilo.

Tommorow is another day!

Keep the spirits up!

Z.t.H.! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težka bo. Podučil si me pred letom, da se tam niti ustavit ne smem. Zmenjali znake ali ... sprememba v glavi?

Ne, pač pa čisto nabijanje postov :) B) :lol: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej če je namen vaših druženj to:

         

    udi

                            Objavljeno 10 Jun 2003 @ 15:46

                            Dejmo dejmo mal pohtet

                            mi bi pil

                            pa gledal tete in kazal               

potem ste pa res frajerji, ni kaj.

Primitivno!

:unsure: :wacko: :wacko: :blink: :blink: :huh: :huh: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem ste pa res frajerji, ni kaj.

Primitivno! 

  :unsure:  :wacko:  :wacko:  :blink:  :blink:  :huh:  :huh:  :angry:  :angry:

Pol moram pa še jaz prit kdaj... :P :lol: :D :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest zihr pridem najbolj pametno bi blo da si en štant postavim in strežem pir in cockto, po moje bom u enmu mescu zaslužu za nov moped, če pa vstrajam do konc poletja se bom pa z Golubičem pogajal za tisto stanovanje ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@marem: zakaj te ni bilo včeraj smo bili žejni ,da se nam je kar z ust kadilo.

sicer pa se včeraj nabralo okoli osme ure tam približno 20 motorjev od tega približno pet galskih petelinov :o ki niso vedeli kje bodo zjutraj kikirikali in jim je bladzo lepo pokazal kurnik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem ste pa res frajerji, ni kaj.

Primitivno! 

  :unsure:  :wacko:  :wacko:  :blink:  :blink:  :huh:  :huh:  :angry:  :angry:

yep.........motoristi smo sami primitivni frajerji,katerim gre po glavi vedno in vselej samo eno..... B)

......kaj ze?! :huh: ....sem tako primitiven,da se niti ne spomnim...... kaj sem sploh hotel napisati?! .....a pisem?! :blink: sploh nisem vedel,da znam...... ker sem tako primitiven.in se frajer po vrhu. :)

BTW..... (gospa?) soraja,kako ste lahko zabredli v te nase primitivne vode?! saj to je vendar dalec pod vasim nivojem.... ah ja,vasa navzocnost je svetel zarek civilizacije v tej primitivni temi teme. B)

lep dan tudi vam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boš preveč obremenjaval z mano Ice.

Sem čisto običajna študentka in motoristka.

Kot si mi jasno povedal imajo na ta forum vstop in se lahko oglašajo le tisti, ki so istega mišljenja kot ti.

Z motoristi se lahko družim in izmenjam izkušnje tudi drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se ne boš preveč obremenjaval z mano Ice.

Sem čisto običajna študentka in motoristka.

Kot si mi jasno povedal imajo na ta forum vstop in se lahko oglašajo le tisti, ki so istega mišljenja kot ti.

Z motoristi se lahko družim in izmenjam izkušnje tudi drugje.

ad 1: sploh ne.zakaj bi se naj?!

ad 2: lepo.in?!

ad 3: kje sem ti jaz kaj povedal (jasno ali motno) kaj smes in kaj ne?

ad 4: seveda lahko.lahko tudi tukaj.

zenska,sedaj se pa vsedi nekam in razmisli kaksne klatis.zacenjas z primitivizmom (tvoje dobro mnenje,nic proti) in ko ti nekdo replicira si uzaljena,a la ti ne pustim pisati,ker imas drugacne nazore.lastis si pravico do lastnega mnenja in javnega prikaza le-tega,drugim to isto pravico negiras.oprosti,ce si tako tankocutna najbrz nima smisla zacenjati pogovora s teboj,ker bos prej kot slej uzaljena in odvihrala drugam; saj ti vendar ne pustim izraziti lastnega mnenja.

ce ne dojemas pomena smilie-v..... not my fault.

konec debate z moje strani.

lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!