Skoči na vsebino

Moto zbor RED EYE, Baredi - Izola


ak

Priporočene objave

Ker sem se nahajal ravno na Obali, sem si ogledal 1.moto zbor kluba Red Eye iz Izole. Zbor je bil organiziran v Baredih, na hribu nad Izolo in je nudil enkraten razgled na slovensko obalo.

V petek je lilo kot iz škafa, za dostop na prireditveni prostor si potreboval potapljaško opremo. Motoristov za vzorec (verjetno organizatorji), je pa res, da sem prišel šele ob 22.uri.

V soboto se je zjasnilo, nabralo se je solidno število motoristov, vendar je skoraj cel dan pihala burja in je bilo mrzlo... Panterji iz Celja so mi povedali, da so zmrzovali celo pot, občasno jih je pralo... Vzdušje dobro (če bi na šankih prodajali kuhano vino bi bila to čista 'zmaga'), vreme vzdržalo do jutranjih ur, nato pa ... dež.

Tisti, ki so vzdržali, so imeli generalko za Elefanten treffen...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem bla na zboru MK Blissful, pa je že tam blo tolk mrzlo, pa deževno, ampak smo se vseen fajn mel. Sem mela namen it v Izolo s Pantersi, pa hvala bogu, da nisem, ker je en čist bogi pršu že isti dan nazaj cel zjamran, kk ma angino ker dol ful burja piha. Pa še nazaj grede je deževalo, js sem pa drug dan ugotovila, da bo treba gome menjat, ker že ful drsi, tk da sreča da nisem ugotobvila na poti iz Izole. Se je pa splačal, ker sem dobila pokal (sploh ne vem zakaj so mi v šotor prnesl), pa tut prehlad (vem zakaj)

Live free, ride free, die free!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

na nekem forumu sem tole zasledil :naughty:

če bo vreme, bo fešta odlična

petek 3.8. Mary Rose,...

Sobota 4.8. Lady´s First, Paul DiAnno (Ex-Iron Maiden)

Zdravo!

evo odgovor iz prve roke - Sem uradni promotor Paula DiAnna za Slovenijo - res je, prihaja v Slovenijo, tudi na obalo...

Kot zadnji koncert naj bi imel na moto zboru MK Red eye v Izoli. Kot zaprisežen motorist se tega koncerta veseli...

Koncert so potrjeni, tako da 4.avgusta Izola!!

B)

http://www.pauldianno.com/tour.shtml#futur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor vem je Diano izjavil,da se mora ponj pridt z motorjem na Brnik. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Paul Di´Anno bo na 7. RED EYE - BIKERS FEST, v Izoli oziroma na Baredih nad Izolo.

Zbor se po šestih letih vrača v IZOLO na prvotno lokacijo, na Barede in sicer od 3.8 - 5.8.2007

Popravljeno . Popravil Dyna1340
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je Paul Di´Anno bo na 7. RED EYE - BIKERS FEST, v Izoli oziroma na Baredih nad Izolo.

Zbor se po šestih letih vrača v IZOLO na prvotno lokacijo, na Barede in sicer od 3.8 - 5.8.2007

Hvala bogu ker tam v tistem dreku je blo podn. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!