Skoči na vsebino

Otovarjanje motocikla...


gregas

Priporočene objave

gregas,

sedaj ko si dobil prvo porcijo odgovorov na svoja vprašanja pa še en predlog. Po svoji zamisli otovori motocikel, kot da bi šel na morje za 3 tedne. Naloži še svojo najdražjo in lepo na eno 100 km furo. Po tej furi boš ugotovil:

- ali se tvoja najdražja sploh hoče peljat na način "obkrožena s prtljago"; verjemi mi, ni hujšega, kot če se ti partner upre po nekaj dnevih terorja na motorju - ne prestaviš je tudi za mm (osel efekt),

- koliko rokoborbe boš imel na poti z motorjem in težo na njem (puter efekt balance, nihanje motorja, ipd).

- funkcionalnost zlaganja prtljage (zavij še na pumpo).

Pa srečno rajžo,

Ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...naredu to ze včeri, zadevo sm naložu tko kt je en mal višje predlagu;

šotor sem dal iz vreče vn in razdelu kline in palce na 2x3,5kg in jih dal čist na dno stranskih kovčkov 3,5kg na vsako stran in platno samo nazaj v vrečo ...slabe tri kile in jo prvezu na zadnji srednji case + druge zadeve +poln tank + 2 polna želodca pa smo šli :ph34r: :ph34r: morm rečt da zadeve ni čutit, sem se prej fural nekaj 10 km brez pol z sotorom in pol spet brez.

...tkoaltko pa morva z predrago pred morjem zgubiti vsak po ene 5 kil :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...naredu to ze včeri, zadevo sm naložu tko kt je en mal višje predlagu;

...tkoaltko pa morva z predrago pred morjem zgubiti vsak po ene 5 kil :D :D

ad1) JAVNO pohvaljen. Pervy bo hotel pivo za to (kolikor ga poznam iz foruma),

ad2) Rabiš recept?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, a je že sploh kdaj komu top-case ob npr. preveliki obremenitvi odletu?

Givi top case, gor potovalna torba (notri spalke, sotori, podlage in se kaj), in wingrack nosilec. 10000 km potovanja/dve osebi...

rezultat? pocena aluminjasta plosca (se ni bilo tako dalec, da bi slo na 2 kosa (je bilo pa blizu)

Ampak to sem opazil sele kaksnih 14 dni po prihodu domov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!