Skoči na vsebino

vsak hoče biti prvi


vesser

Priporočene objave

Takim in podobnim situacijam se lahko izogneš najlažje tako, da voziš 250ccm in največ kakih 20 konjev, pa ni bojazni, da bi prehitro vozil. Pa še registracija in zavarovanje sta daleeeeč cenejša, da o porabi ne govorimo. Na svojem choperčku vidim dosti več sveta okrog sebe, ko marsikdo na svoji veliki in močni mrcini.javascript:emoticon(';)')

Ne govori neumnosti. Tudi s 250 ccm lahko za razmere na cesti prehitro voziš in delaš neumnosti. Že skuter 60 ccm je več kot zadosten.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim in podobnim situacijam se lahko izogneš najlažje tako, da voziš 250ccm in največ kakih 20 konjev, pa ni bojazni, da bi prehitro vozil. Pa še registracija in zavarovanje sta daleeeeč cenejša, da o porabi ne govorimo. Na svojem choperčku vidim dosti več sveta okrog sebe, ko marsikdo na svoji veliki in močni mrcini.javascript:emoticon(';)')

S tem se ne strinjam! Problem pri manjsih kubaturah je v tem, da ravno tako gres prehitevat avtobus pred teboj, s to razliko, da za to potrebujes kar precej vec casa kot pa z 80-100 konji. To pa pomeni, da bos spet cakal na prosti levi pas in s tem delal zivcne vse avtomobiliste za teboj. Pol pa se nabirajo kolone, najde se pametnjakovic, ki gre prehitevat 10 avtomobilov za avtobusom, pol pa smo tam.

Poznam precej vec choperistov, ki nevarno vozijo, kot cestakov ( v mislih imam ravno ta problem, ko gredo prehitevat v skarjice)

lp Loyo

P.S. s tem nic ne mislim vseh tu na forumu, tako da me ne vsaki v glavo ... ce sam nisi tak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je teb vesser, a se ti je čist strgal al pa neostik na velko vohaš? Preberi se kaj sem napisal, pol pa bluzi v postih na forumu. :angry: :angry: Kje piše, da me kaj moti? Jest sem sam napisal, kaj vse se dogaja na cesti in kao je treba poleg sebe še na druge pazit, pa da smo vsi krvavi pod kožo in kdaj tudi "zategnemo" gas ter delamo napake na cesti! Ma sej je brez veze, sej tut tega verjetn ne boš dojel. :angry: B)

O normalnosti ljudi sodi potem, ko se boš naučil brat, kaj drugi pišejo. :angry: :angry:

Bit te pa rad spoznal, ker me prav zanima kako zgleda človek, ki ne dela napak na cesti. :blink: :blink: B)

Ne bom razglabljal, kdo kolko vozi in kdo hodi na Grobnik in kolko kdo zna predvidevat, ker zase točno vem tako, da ne ocenjevat nekoga, ki ga ne poznaš. :angry: Tut jest sem se verjetn zmotu zate in verjetn ne vohaš neostika. :rolleyes: ;) B)

Sory 007, vzamem prvi odstavek nazaj, sm bl na hit prebrau, kr sm na šiht, pa mi je sam tist v oči padl; stara mama pa te zadeve, maš prou! Pa ne mi tuk teh smekotu ta hudih pošilat, bo zgledal de se kregamo. Mogoče se pa še bomo kdaj srečal, pa boš vidu, de zgledam čist normaln, čeprou v 99% ne delam napak, oz. čim bol strmim k temu, da jih ne delam. Zajeban je pr tidtih k jih skos delajo, pa se tega še ne zavedajo ne, razn pol k je prepozn!

Zdej grem pa mal lim nazaj vohat, de se pomirim!

SAUS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se ne strinjam! Problem pri manjsih kubaturah je v tem, da ravno tako gres prehitevat avtobus pred teboj, s to razliko, da za to potrebujes kar precej vec casa kot pa z 80-100 konji. To pa pomeni, da bos spet cakal na prosti levi pas in s tem delal zivcne vse avtomobiliste za teboj.

Dajte se že zresnit - problem ni nikoli v motorju. Problem je v glavi.

in ta problem ni pogojen z motorjem, avtom, traktorjem ali tramvajem... Eni so pač na cesti brezobzirni, ker niso dovolj vzgojeni, in pika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se ne strinjam! Problem pri manjsih kubaturah je v tem, da ravno tako gres prehitevat avtobus pred teboj, s to razliko, da za to potrebujes kar precej vec casa kot pa z 80-100 konji. To pa pomeni, da bos spet cakal na prosti levi pas in s tem delal zivcne vse avtomobiliste za teboj.

Dajte se že zresnit - problem ni nikoli v motorju. Problem je v glavi.

in ta problem ni pogojen z motorjem, avtom, traktorjem ali tramvajem... Eni so pač na cesti brezobzirni, ker niso dovolj vzgojeni, in pika...

se strinjam

btw: A ti ne prehitevas avtobusov? S cim mislis, da jih lazje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Imam eno vprašanje. Kakšen je občutek na kubaturi večji od 500 ccm? Ali se možatost poveča sorazmerno s kubiki in močjo? To me namreč zanima pri naslednjem nakupu močnejšega motorja. ;) ;)

ko sem iz 650 ccm čoperja presedlal na 750 ccm naked se je moja vzdržljivost v ljubezenskem aktu povečala za 100 minut (na 102 minuti z predigro in cigareto ;) ) in dolžina organa za 28 cm (razlika v KM) na 29 cm. Od takarat sem pravi moški!!!!!!!!! :P

Ko končno našparam na Ninja ZX-12R se vsi pazite ker bom sposoben zadovoljiti 10+ žensk na enkrat in imel organ dolg okoli 1,4 metra ;) :P :D

PS: že pobiram prednaročila žensk B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim in podobnim situacijam se lahko izogneš najlažje tako, da voziš 250ccm in največ kakih 20 konjev, pa ni bojazni, da bi prehitro vozil. Pa še registracija in zavarovanje sta daleeeeč cenejša, da o porabi ne govorimo. Na svojem choperčku vidim dosti več sveta okrog sebe, ko marsikdo na svoji veliki in močni mrcini.javascript:emoticon(';)')

Ti nimaš pojma o motorjih.Sicer pa kupi si APN4. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim in podobnim situacijam se lahko izogneš najlažje tako, da voziš 250ccm in največ kakih 20 konjev, pa ni bojazni, da bi prehitro vozil.

Tudi z ~1000 ccm se da počas in na easy...

Daj postrelaj ti nekaj konjev v tvoji mašini, ker mislim da HUDOOO trpijo! :P

brezdeljepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takim in podobnim situacijam se lahko izogneš najlažje tako, da voziš 250ccm in največ kakih 20 konjev, pa ni bojazni, da bi prehitro vozil. Pa še registracija in zavarovanje sta daleeeeč cenejša, da o porabi ne govorimo. Na svojem choperčku vidim dosti več sveta okrog sebe, ko marsikdo na svoji veliki in močni mrcini.javascript:emoticon(';)')

Ti nimaš pojma o motorjih.Sicer pa kupi si APN4. ;)

Ja, menim, da glede na svojo možatost ne rabim večjega motorja, ker bi mi že APN povsem zadoščal . Žal je pač tako, za marsikoga je močan motor podaljšek za nekaj, kar nima. :P :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je pač tako, za marsikoga je močan motor podaljšek za nekaj, kar nima. :P :P :D :D

yep............. PLJUCA! ......80 km/h ne morem tecti,pa ce kozlam in prdim istocasno.kaj sele 180 km/h..... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ta problem ni pogojen z motorjem, avtom, traktorjem ali tramvajem... Eni so pač na cesti brezobzirni, ker niso dovolj vzgojeni, in pika...

se strinjam

btw: A ti ne prehitevas avtobusov? S cim mislis, da jih lazje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je pač tako, za marsikoga je močan motor podaljšek za nekaj, kar nima. :P  :P  :D  :D

yep............. PLJUCA! ......80 km/h ne morem tecti,pa ce kozlam in prdim istocasno.kaj sele 180 km/h..... :P :D

Za take hitrosti boš moral imeti še kaj več kot samo pljuča. :D Je pa res, da so vrste podaljškov različne: npr. pamet, samoobvladovanje, za Icea pljuča, za koga drugega spet šarmiranje dekletc, zraven še spada kak mobitel dobre znamke. :D

No, zdaj pa malo bolj resno: vse bolj se vidi, da postaja motorizem nova modna muha, do sedaj so bili moderni gsm, avtomobili in še kaj, in sedaj so na vrsti motorji. Malo je takih, ki imajo motor zaradi lastnega zadovoljstva in ne zaradi manekenstva, nastopaštva ipd. Če pa prehitevaš vse živo na cesti, na kolesih in brez njih, si pa itak glavni na vasi ali v mestu. S tem pokažeš kako uren in spreten si v vožnji z mopedom, po možnosti si še v kratkih hlačah in pantoflih, brez čelade, važno je, da pri padcu ostanejo oči cele, glava bo že zdržala. :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem skoraj zmeraj tazaden... vsi me prehitevajo, motoristi, ki vozijo z mano zgubljajo živce, polži živijo naravnost razburljivejše življenje... damn proud of that!

Žal mi je za ljudi, ki ne znajo uživati v lepotah "easy cruisinga"...

Mustang, se mi zdi, da bi se midva znala ujet na "skupni vožnji" - bi se naravnost kregala verjetno, kdo je bolj počasn :)))

Sem takoj za vama.

Madonca. Pa sem rekel, da ne maram skupinskih voženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

No, zdaj pa malo bolj resno: vse bolj se vidi, da postaja motorizem nova modna muha, do sedaj so bili moderni gsm, avtomobili in še kaj, in sedaj so na vrsti motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

No, zdaj pa malo bolj resno: vse bolj se vidi, da postaja motorizem nova modna muha, do sedaj so bili moderni gsm, avtomobili in še kaj, in sedaj so na vrsti motorji.

Pri tebi se že vidi da ti je motor modna muha.Kje ti živiš da ti je motor komaj zdaj postal modna muha.Čas te je prehitel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....... vročina .......

....... prenapetost .......

Enim je že udarilo v glavo, enim še bo, enim pa ne more ;) :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da se vrtimo v krogih,...... Vsi neki pametujemo pridemo pa nikamor!! Mislm da bo najboljš, da vsi prodamo motorje in si kupmo VOLVO-te, take k grejo 90km/h max!!! Pol pa varno po cesti,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Imam eno vprašanje. Kakšen je občutek na kubaturi večji od 500 ccm? Ali se možatost poveča sorazmerno s kubiki in močjo? To me namreč zanima pri naslednjem nakupu močnejšega motorja. ;) ;)

Definitivno ti priporočam večjo kubaturo. Pri čoperjih itak pozabi na konje. Navor, navor...

Lahko ga potem kruzaš pri nizkih obratih in uživaš. Pa še kakšen tovornjak lahko varneje prehitiš. Pa saj veš... večji kubiki zahtevajo tudi več pameti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno ti priporočam večjo kubaturo. Pri čoperjih itak pozabi na konje. Navor, navor...

Lahko ga potem kruzaš pri nizkih obratih in uživaš. Pa še kakšen tovornjak lahko varneje prehitiš. Pa saj veš... večji kubiki zahtevajo tudi več pameti...

Se popolnoma strinjam s tabo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW: Imam eno vprašanje. Kakšen je občutek na kubaturi večji od 500 ccm? Ali se možatost poveča sorazmerno s kubiki in močjo? To me namreč zanima pri naslednjem nakupu močnejšega motorja. ;)  ;)

Definitivno ti priporočam večjo kubaturo. Pri čoperjih itak pozabi na konje. Navor, navor...

Lahko ga potem kruzaš pri nizkih obratih in uživaš. Pa še kakšen tovornjak lahko varneje prehitiš. Pa saj veš... večji kubiki zahtevajo tudi več pameti...

Boljš je imet večjo kubaturo, vendar ohranit isti stil vožnje.

Kar pomeni samo, da se vsakemu kretenu, ki se odloči da te bo buzeriral ne pustiš.

In pa varneje prehitiš kjer imaš za prehitevat.

Drugače pa recepta ni. Kakor komu ljubo.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljš je imet večjo kubaturo, vendar ohranit isti stil vožnje.

Kar pomeni samo, da se vsakemu kretenu, ki se odloči da te bo buzeriral ne pustiš.

In pa varneje prehitiš kjer imaš za prehitevat.

Drugače pa recepta ni. Kakor komu ljubo.

B)

Tudi to bo držalo. Predvsem prehitevanje je zmerom najbolj rizično pri premali kubaturi. Mogoče bo pa enkrat v prihodnosti nov motorček EN 500. :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navor, navor...

Lahko ga potem kruzaš pri nizkih obratih in uživaš. Pa še kakšen tovornjak lahko varneje prehitiš. Pa saj veš... večji kubiki zahtevajo tudi več pameti...

Res je. Tudi z navorom se ni za hecat. Sploh če ga imaš za en osebni avto. Prav nemarno zavrti gumo še v tretji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Tudi z navorom se ni za hecat. Sploh če ga imaš za en osebni avto. Prav nemarno zavrti gumo še v tretji.

Jp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!