Skoči na vsebino

The best of Slovenija: Rakitna - Cerknica


fisherman

Priporočene objave

Zame je pa še boljša Rakitna Cerknica. Najprej mal lepega makadamčka, potem pa brusimo po asfaltu. Edino letos je še niso pometli, tako da je kriza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je pa še boljša Rakitna Cerknica. Najprej mal lepega makadamčka, potem pa brusimo po asfaltu. Edino letos je še niso pometli, tako da je kriza.

Tisto o lepem makadamčku je verjetno šala? To cesto sem prevozil samo dvakrat ravno zaradi tega makadama, ki je tako rebrast, da te hoče vreči z motorja. Vsaj moja TDM ga bolj slabo prenaša, vključno z mojimi jajci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se že vozil na tej relaciji.Super ovinki kaj hitro odtehtajo tiste 4km makedama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom dala županu predlog da še tisto asvaltirajo,sicer bi šla jst večkrat skoz sam po makedamu se mi pa ne, da cjazit oz pol motorja pucat.Zdej paše se mal namočit v jezeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, poznam to cesto :D :D , zakon relacija, čeprav skoraj nikoli ne grem do Rakintne, ampak se vozim le po ovinkih, ki so med Otavami in Selščkom :lol: Ovinki so res zakon tam, samo jim pa dam en velik minus, zaradi nepreglednosti, možnega peska na cesti, predvsem pa zaradi tega, ker ni nikjer ob cesti izletne cone, ampak je povsod ograja.. Če bi tam padel, bi bilo precej boleče :blink: :( Zato vsi ki se tam vozite, bodite še posebno previdni in naj vas ovinki ne premamijo, ampak vozite lepo počasi.

P.S. Ravno na tem odseku Otave-Selšček je en ovinek, ki zgleda blag, potem pa se zelooooo zapre in za nekoga, ki je malo bol hiter in ceste ne pozna, predstavlja precej veiko nevarnost (pa še pesek je po možnosti v tem ovinku :angry: )..

Srečno vožnjo

LP, Dex

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej...eno neumno vprašanje...Kako za boga se pride iz Postojne v Rakitno brez makedama...sem slišal da se ful vozjo po tistih ovinkih s športivami in taki..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče tolk prletijo, da ne opazijo, da je makadam. :P

Na Rakitno se pride tud z druge strani...kolikor vem, je edina relacija, ki ne vključuje makadama: Postojna-Vrhnika-Kamnik pod Krimom-Rakitna.

BTW Če se že vozite tam okrog Rakitne, priporočam tudi izlet na Krim (1107m), 8 km kar dobrega makadama, za ortodoksne cestake manj primeren, za vse ostalo pa. Na vrhu je postojanka Slovenske vojske in Planinski dom, ki je ob vikendih odprt (julij-avgust pa tudi med tednom določene dni). Pazite na kolesarje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!