Skoči na vsebino

Pozdrav iz Hrvatske


Soho

Priporočene objave

Pozdrav Slovenci!

Evo naisao sam na vas site i moram reci da je stvarno fenomenalan!!!

Naravno navratio sam sa razlogom. Posto imate ovako dobar forum postavio bi par pitanja. Naime uskoro kupujem novi motor pa mi kao alternativno mjesto kupnje dolazi i Slovenija, jer se naravno moze ustedjeti.

Moj izbor je suzen na tri motocikla:

1. Yamaha R6

2. Kawasaki ZX6RR

3. Ducati 800 SS

Zanima me kolike su cijene istih, naravno u EUR i ako je moguce da mi kazete cijenu umanjenu za vas porez-DDV.

Isto tako me zanima ako mi mozete napisati neke linkove za online handlere Yamahe, Kawasakija i Ducatija u Sloveniji.

Puno vas pozdravljam i zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki:

Zastopnik: DKS d.o.o. Ulica Jožice Flander 2, Maribor

Telefon: (02) 460 56 10 • Fax: (02) 460 56 12

Spletna stran: http://www.dks.si

Yamaha:

Zastopnik: Delta Team d.o.o. Cesta Krških Žrtev 135a, Krško

Telefon: (07) 49 21 444, (07) 49 21 888 • Fax: (07) 49 21 444, (07) 49 21 888

Spletna stran: http://www.delta-team.si

Ducati:

?? S.D. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, jedino ne mogu naci cijenu ni u jednom od tih topica a to me najvise zanima jer o ovim motorima znam vec dovoljno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na www.dks.si imaš na levi strani gumb "cenik", prav tako na strani www.delta-team.si!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soho samo nemoj zaboravit, da češ morat platit carinu !!! cjena ti iznosi nešto ovako MPC +DDV (naš porez kojeg če tio vratit)+carina (mislim da oko 15 % MPC)+ PDV (vaš porez koji iznosi??? mislim da oko 20 %)= DOSTA $$$ tako da neznamdal se ti isplati kupovati kod nas ali to znaš ti najbolje!

BTW nisam baš vjetš uporabom hrvatskog jezika, tako da se ispričavam za sve greške u pravopisu !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati:

?? S.D. ??

Za uvoz Ducati-ja v slovenijo lahko kličeš:

Simon Dacar +386 (41) 744555

On je zastopnik Ducatija za SLO. Salona ali internet strani še nima, motorje lahko dobiš vse iz Ducati prodajnega programa, ti pa svetujem, da vzameš namesto SS800 raje SS1000DS, ker je mašina bisveno boljša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@marem

Tvoja hrvatski je zelo boljsi nek moja slovenscina :D

Kaj se tice carine i PDVa, mislim da bi mogao ustediti izmedu 300 i 500 EUR, ovisi o modelu, a to mi je taman za osiguranje i registraciju hehehe

@hotschko

Da imas pravo, ja sam malo skeptican prema Air-Cooled masini od 800SS ali imam frenda u Irskoj koji kaze da on sa svojim nema apsolutno nikakvih problema. Doduse jos cu jako dobro razmisliti za koji cu se odluciti.

Jos jednom zahvaljujem svima!

Pozdravi i ako ce mi trebat neka pomoc jos nadam se da cu vas moc zatraziti za nju.

Zivjeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hotschko

Da imas pravo, ja sam malo skeptican prema Air-Cooled masini od 800SS ali imam frenda u Irskoj koji kaze da on sa svojim nema apsolutno nikakvih problema. Doduse jos cu jako dobro razmisliti za koji cu se odluciti.

Ducati ima zelo dobro "pogruntane" rešitve za svoje zračno hlajene motorje. Bojazni o kakšnik pregrevanjih ni, sem ti pa svetoval 1000DS motor, ker je bil v tem agregatu narejen res velik napredek v razvoju. Kaj vse so spremenili lako prebereš na www.ducati.com.

Ko sem probal Multistrado, ki ima enak agregat kot SS1000DS in sem se vsedel nazaj na svoj Monster 750, sem mislil, da sedim na mopedu z zategnjeno ročno zavoro :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!