Skoči na vsebino

Post festum voznja 20.9.2001


Gregs

Priporočene objave

Kdorkoli!

Ker bo jutri... ups, danes lepo vreme, grem jaz kaksen krog po nasi domovini - bolj proti vzhodu, saj bo tam topleje in bolj soncno. Ce kdo zeli iti, naj se javi na forum, pa ga/jo poklicem.

Odhod: predvidoma ob 16:30 iz LJ, idealno zbirno mesto je bencinska crpalka na desni strani v Domzalah (gledano iz LJ) ob 16:45.

Pot: kamorkoli na V. Predvidoma cez Crnivec, lahko Tuhinjska dolina... stvar dogovora.

Izkoristimo lep dan!

Edited by - gregs on 21/09/2001 01:30:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še čakam Gregsa, da se pojavi na forumu, ker je začel to četrtkovo popoldne.

Če do 13:45 od njega ne bo glasu, se lahko pričnemo meniti za smer proti Mariboru in Šentilju, kamor jo lahko primaha Ice iz svojega konca.

Jaz danes popoldne nekam vsekakor grem.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Gregs doloca:

gremo ob 16:45 iz Domzal cez Crnivec do Gornjega grada, potem se malo naprej, zavijemo desno proti Šempetru. Lahko se dobimo kje ob izhodu iz Savinjske doline. Ste za, stajerska naveza?

Napisite, kje se dobimo tam okoli, pa je.

Potem bi jo pa krenil nazaj cez Tuhinjsko dolino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, si se le zbudil.

Jaz jo odkurim iz Celja ob 16:30 in rabim do Mozirja 1/2 ure in potlej nadaljujem naprej proti križišču, kjer boš ti iz Gornjega grada zavil na desno in potlej bom šel do table Gornji grad, potem pa obrnem in nazaj proti Mozirju in pri tabli Mozirje zopet obrnem in proti Gornjemu gradu.

Se mi ne da nekje stoje čakati. Ali se bova srečala, ali pa me dohitiš.

Če se srečava, imam odprto jet čelado s sončnimi očali na nosu, če me dohitiš, na tablici KP in znakč Soloridersov pod zadnjo lučjo.

Ti boš imel pa itak zaščitni znak Pupo za hrbtom.

Badfreek, iz Ruš boš rabil do Mozirja nekaj čez uro tako, da nas boš verjetno srečal nekje na poti Gornji grad - Mozirje - Letuš - stara cesta Šempeter/Vransko.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaa. Jaz bi tudi šla zraven. A lohk? Je treba mojo Hondico utečt. Sam se je še privajam pa sm mal bl počasna.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Badfreek, to je v redu.

Da se najdemo, ti po emailu pošljem telefonsko številko.

Mačica,

ne vem, iz katerega konca SLO si. Kje bom patruljiral, si lahko prebrala, kako bom izgledal pa tudi. Hitrost (počasnost) ni ovira, ker moja utečena Gilerca ni pol toliko hitra kot tvoja neutečena Hondica. Tudi tebi pošiljam telefonsko številko.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica: ce si iz LJ, pridi v Domzale na bencinsko (na DESNI strani iz LJ proti MB), kot pise v postu malo visje (prejsnja stran) do 16:45. Potem pa jo odrinem proti opisani poti. Za sedaj je samo Pupa napovedala svoj prihod. Ni pa noben problem hitrost, bomo sli lepo zlagoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej klapa, kako je bilo

Jaz sem se danes vozila naokoli skoraj ves dan ... in ce ste se imeli vsaj priblizno tako dobro kot jaz, potem je bilo gotovo mega.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macica je strogo zabicala vsem, da ne smemo nic povedat

Bo kar sama povedala, kako sta z najdrazjim ujela glavno trofejo

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Macica je strogo zabicala vsem, da ne smemo nic povedat

Bo kar sama povedala, kako sta z najdrazjim ujela glavno trofejo

LP Climber

Sej sm vedela, da nauš znal bit tiho in da bo tlele gor kaj pisalo še preden bom sploh pršla domov.

Sicer pa vaja dela mojstra. Nekoč v prihodnosti bom že drzala kolo z vami.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zaradi današnje črvive panike sem moral predolgo ostati v službi in se vam žal nisem mogel pridružiti .

Sva šla pa ob 17:30 s Tastarim preko Logatca, v Kalcah levo čez Hrušico mimo Podkraja do Cola, pa spet nazaj proti Logatcu, ampak sva bila tako pridna, da sva imela čas skočit še do Idrije in šele potem domov. Sonček je sijal, ovinki so zavijali, ceste skoraj samo najine... en kup veselja - najbrž tako kot pri vas. Drugič pa upam, da gremo skupaj - škoda, ker bo za vikend spet dež...

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ostale:

danes smo imeli kar malo forumsko srecanje...

Na domzalski bencinski smo startali z dvema motorjema proti Crnivcu in Gornjemu gradu - Macica in Gregs voznika, z dvema sopotnikoma (Pupa in Bostjan). Se v Domzalah nam nasproti privozita Looney in Gogi, ceprav smo to ugotovili sele potem, ko sta nas dohitela s Climberjem. Nato smo vsi stirje motorji lepo marsirali od bencinskega postanka v Gornjem gradu proti Mozirju. Kmalu srecamo se iz nasprotne smeri Brrrma in Badfreaka, ki obrneta nazaj v naso smer. Vsi skupaj se nato odpravimo v gosjem redu do gostilne, kjer se malo pogrejemo, spijemo kaj toplega ali hladnega, pojemo kaksen toast, nato pa se ob 19:40 odpravimo vsak na svoj konec. Climber prvi stisne gas, da pride cimprej do svoje zene. Badfreak mu kmalu sledi proti stajerski strani. Looney in Gogi pobegneta proti Zalcu, Brrrm, Macica in jaz pa do avtoceste vozimo skupaj, nato pa Brrm levo v Cjele, Macica in jaz pa proti LJ. NO, kmalu se s Pupo odcepiva malo hitreje proti LJ, da je prisla cimprej do svoje Pikice in se v njej pogrela. Jaz sem pa skocil se na en caj k prijateljici...

Tako, to je zakljucek nasega potepanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Badfreek srecno prisel do SVOJE PUPE!

BRRRRRRMMMMMMMM thanx za pijaco!!!

Macica ne sekiraj se za motor, kot je ze Gregs dejal. Konec koncev ma vsak pravi bajker malo posoban motor.

Pupa govoris se vec kot pises :).

Climber sorry za Indijo - lahko grema pa kdaj skupaj plezat, zdaj ko bos mel tolko casa!

Sigurno se se kdaj vidimo.

badfreek

rock till you drop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj točno vemo, da tiste tri opice vse vidijo, vse slišijo in med seboj klepetajo do onemoglosti.

Ampak navzven,

nič, nič, nič!

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja ja, gregs, zdaj pa nisi nič izdal. Ah ah.

Jaz grem raje še mal vadit.

Sicer pa sva se midva pol včeri še na Trojanah na enmu krofu ustavla. Se nama ni nikamor mudilo.

Aja če slučajno koga zanima. Pri meni so poškodbe minimalne (spraskano in malo boleče koleno), Honda jo je tudi dokaj poceni odnesla (tut praske), 666 pa je kr ornk dobu v zapestje.

Ad1: Eh eh... Ice je prepameten...

Ad2: Ti pridno nabiraj kilometre, da se privadis motorja.

Ad3: Upam, da so bili krofi dobri. Saj ne zamerita, ce sva s Pupo potegnila malo hitreje?!

Ad4: Kot ze receno: glavno, da ni kaj hujsega, ostalo se vse potrpi.

A je z 666-ovim zapestjem v redu? Vceraj je se zgledalo cisto gibljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macica,deklica ja kaj ga pa ti sračkaš!!!!!

666 bo preživu sam če ni desn zapestje K NE???????????

KO ŠLJIVI HONDO,važn d sta zdrava in d se mata rada!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko, zdaj pa jst odhajam.

Honda gre počivat za en teden (še prej gre na pot od LJ do SG), Mačica gre jadrat, 666 pa zapestje domov k mami cajtat.

Lepo se imejte, lepo se je bilo z vami pelat, pa se tipkamo čez 10 dni.

By

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer malo pozno

vožnja je bla super

mačica in 666 upam da sta vredu

brrrm hvala za pjačo

vsi skupaj pa ste res super družba in upam da bomo še kdaj šli skupaj na kakšno vožnjo

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!