Skoči na vsebino

iz..kros..v..enduro


Meglenšček

Priporočene objave

Ker nameravam v naslednjih tednih naredit izpit za A...ze iscem ene pol leta po oglasnikih in netu..oglase za kako hard enduro...ktm exc 125 ali huso wr 125...a ker je prisla ta omejitev do 11kw ne najdem motorja...za novega mi manjka keša kaj novejšega od 99 pa ne najdem... :angry: zato bom kupo kros ktm sx 125 in ga preuredil v enduro...kaj pa pojma niam je pa to ce je sploh mozno to izpeljat glede papirov in raznih testov??????....al pa da grem v avstrijo pa kupim gori motor in placam carino+potne stroske...!!!

SIZE=7]KAJ SE MI BOLJ SPLACA??

Popravljeno . Popravil Meglenšček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nameravam v naslednjih tednih naredit izpit za A...ze iscem ene pol leta po oglasnikih in netu..oglase za kako hard enduro...ktm exc 125 ali huso wr 125...a ker je prisla ta omejitev do 11kw ne najdem motorja...za novega mi manjka keša kaj novejšega od 99 pa ne najdem... :angry: zato bom kupo kros ktm sx 125 in ga preuredil v enduro...kaj pa pojma niam je pa to ce je sploh mozno to izpeljat glede papirov in raznih testov??????....al pa da grem v avstrijo pa kupim gori motor in placam carino+potne stroske...!!!

SIZE=7]KAJ SE MI BOLJ SPLACA??

Ne splača se, že zato ker kros nima napajanja za luči in bi moral zamenjati elektriko (kje dobiti :unsure: ), šele potem se začnejo še problemi z urejanjem papirjev. Poznam pa enega, ki prodaja Huso 125 (ni čisto hard - ima mešalec za olje) - če te zanima, mi pošlji PM, pa ti pošljem njegovo telefonsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabi na predelavo kroske,šparat in če ni sile počakat da se stopimo z Evropo.Pridno šparaj FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje dobit elektriko sploh ni problem ker je cez cesto Motor Jet glavni zastopnik za ktm v SLO...hvala za ponudbo roman ampak enostavno rabim totalno hard enduro....ker ze 6 let drkam kroske...te pa si nimam kaj pocet z soft enduro...pa se od kar je slovensko enduro prvensto B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..aja..a lahko registriras prešvercan motor al mors met potrdilo da si placal carino???...mislim da...ampak upanje ostaja...ker do EU ne bom vzdrzal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exc in Wr, težko dobiš z dokumenti in registracijo, pa blokado morš uštimat, da je sam 11kw, dat gor street legal gume, pr kroski pa kupit lighting coil (statorsko navitje), ki ma dodatn izhod za luč, kupit še stabilizator el. toka, luč in kable. Za račun smi zdi da lahko pelješ na posredniško prodajo, kjer poberejo tistih par % vrednosti motorja, in ti napišejo račun. Vem pa kako je z endurcami (ne prenesejo skokov :D ) pa še sorazmeroma grde so in manj tehnično razvite ku mx bajki...

O tem smo tud že govorili u temi 'enduro, motorji, slike,...'

Če pa se boš že spuščal u to, piši sproti, ker sm tud jst resn kandidat za enga mx-endurota :)

drugač pa prečekiri lihgts

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kontaktiri gidla, on je največji car za take predelave.

Pa še en primerček kawasakikx250enduro.jpg, naki takega bom tudi jst probu spacat skup B) (če ne najdem kej bol pametnega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem opazo da en prodaja v Grzu ktm sx 125 let. 2000 za 2400eur..sicer ni zraven slike..KAJ NAJ VSE ZAHTEVAM PRI NAKUPU????račun...bukvo..za šraufanje...pa ženo tud lahko ne B) ..ce je gori kuplen ni kakih vecjih problemov pri papirjih za predelavo kot pa ce bi tu kupil????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Da malo načnem tole staro temo ... Kupujem kros motor, Husqvarna TC 570 ki pa že ima vgrajen štrom in tudi namontirane luči spredaj in zadaj. Zanima me kakšni so sploh predpisi o minimalni svetlobni in ostali opremi, ki jo mora imeti motorno kolo, ki ga je možno registrirati (štop lampe, hupa, dolge/kratke luči, kakšne gume ... ???), . Se mi zadevo sploh splača doterati do te mere da jo lahko registriram in homologiram? Kakšen sploh je postopek, ki privede do registracije za kros motor, ki razen kakih navodil za uporabo nima nobenih papirjev ? :? Hvala za vaše odgovore in namige :D !

LP, Enduro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ti takega motorja ne bo uspelo najti, še najbližje temu sta ena TC570 z enduro masko in pa ena TE570-enduro

več na enduro-si.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ti takega motorja ne bo uspelo najti, še najbližje temu sta ena TC570 z enduro masko in pa ena TE570-enduro

več na enduro-si.com

Jes D.J. saj to sta točno ta dva motorja ki sem si ih ogledoval ... moj post se pa nanaša na tisto TC 570 ...

Še neki ... na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u sem zasledil tudi eno yamo wr450, l. 2004, samo je tista verzija ki nima homologacije. A je sploh kakšna varianta ta tak bike registriraš ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!