Skoči na vsebino

DRAG RACE NA 402 m tudi za motorna kolesa


kovcek

Priporočene objave

Torej drag race bo tudi za motorna kolesa (upamo, da bo dovolj prijav), tekmovalo bi se naj po istem sistemu kot za avtomobile. Če bo prijav dovolj, bosta dva razreda, in sicer do 750 ccm in nad 750 ccm. Prosim, da se javite morebitni tekmovalci, da vsaj približno vidimo število možnih udeležencev.

Če bo udeležencev malo, bo samo en razred oz. ob premajhnem številu je možna tudi opoved dirke oz. draga za motorna kolesa.

Podrobnejše informacije bodo sledile!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bom malo raztrobil okoli. Bi nas znalo kar nekaj prit. ;)

Daj prosim javi mi kolko bi vas približno bilo in ccm motorjev.

Od kod pa si oz. ste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Ta 4. in zadnjic....ce bi rad kdo derku, posodim eno nafrizerano masino...z avatarja....drgac je to suzuki gs 1000(RAT BIKE) za drag race edin primern.... ;) Tistga k zanima, nej sporoci na PM, pa cimprej, k je treba se kej postimat, pa prikolco najt itd.

LP

GUGO B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Ta 4. in zadnjic....ce bi rad kdo derku, posodim eno nafrizerano masino...z avatarja....drgac je to suzuki gs 1000(RAT BIKE) za drag race edin primern.... ;) Tistga k zanima, nej sporoci na PM, pa cimprej, k je treba se kej postimat, pa prikolco najt itd.

LP

GUGO B)

gugo bom jest raj NOS na R1 namontiral, pol pa ti men govor o drag bike-u, o podaljšanju nihajke se še pogovarjamo,.. ;) :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste zdaj protagonisti lanske THE RACE? Tu mate priložnost sprobat navor vaših mašinc. Zdaj ste pa tih k :ph34r:

Hočmo akcijo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK Ta 4. in zadnjic....ce bi rad kdo derku, posodim eno nafrizerano masino...z avatarja....drgac je to suzuki gs 1000(RAT BIKE) za drag race edin primern.... ;) Tistga k zanima, nej sporoci na PM, pa cimprej, k je treba se kej postimat, pa prikolco najt itd.

LP

GUGO B)

če bom 6.7. doma (bom kmalu zvedel) bi me zanimala stvar. kolko pa ma KM zadevca, so kake predelave?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa to?? a mas elkota 38 not pa MF-a gor?? ;) :D

al mas 5 masin od ZX12R gor?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduro drag race klasa bi bila zaželjena pol pa loh še jest nastopam!!! :rolleyes: <_< ;)

Čene pridem pa sam firbc past!!! :rolleyes:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tekmovalo se bo v dveh klasah, in sicer do 750 ccm in nad 750 ccm.

Morebitni udeleženci draga, javite se - ali tu ali pod zasebno.

Navedite vaše podatke in podatke motorja s katerim boste tekmovali (vsaj znamka in ccm).

V primeru slabega vremena je drag prestavljen za en teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pripomba: klase so skrajno neprimerljive.

Sicer pa če se bom z mobisuxovci zmenu se mogoče vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti povem da se je Corsa borila za najboljši čas s calibro 4x4 turbo in ji je na koncu zmanjkalo vsega nekaj stotink potem ti je lahko marsikaj znano. Aplavze je požel tudi fičo ki je za šalo opravil z približno serijskimi corsami in yugoti itd. Bil tudi Venturi ki pa ni imel šans proti calibram :blink:

Motorji: po mojem mnenju jih je bilo premalo. Tekmovalo je samo 7 motorjev vsi SS. Ne vem kje je razlog tako majhne udeležbe. Samo tule na forumu je lani kakih 30 fanatikov iskalo mesto kjer bi lahko naredili The Race, v murski od njih pa včeraj ni bilo nobenega :unsure:

sicer pa je prireditev dvakrat prekinil dež (drugi malo močnejšji) ampak na koncu so prireditev pripeljali do konca, čeprav sem na koncu slišal pritožbe na pravila organizatorjev in to od več udeležencev tko da zna biti tule še vojna in občutek imam da so nekateri tekmovalci jezno zapustili prizorišče bodisi na koncu ali pa že kar sredi tekmovanja (Civic, Mx3, corrado pa še kdo najbrž)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tudi mene je"prizadela" neudeležba motoristov (samo 7), vendar smo vseeno izpeljali tekmovanje v dveh razredih do 750 ccm (jaz Yamana YZF750R, suzuki GSXR 600, yamaha R6 in kawasaki) ter nad 750 ccm (3 kom yamaha R1).

Hodil sem okrog in "moril" motoriste, da se naj prijavijo, ker jih je bilo med gledalci kar veliko število, vendar se jim je zdela prevelika štartnina (3500 SIT, zraven pa je bil še bon za hrano+pijačo).

Tak, da dvomim, da bom še kdaj koga v MS prepričal, da bo v sklopu draga naredil še kategorijo za motorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zastavil si pač svoje dobro ime pri organizatorjih in sedem si jih le pridobil. Za začetek po moje ni slabo. Pa še izkušnjo več imaš.

Kako pa so kaj potekale dirke motociklistov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to je bila PRVA uradna dirka za motocikle.....važno da se je začelo nekje...lani na rogozi sta bila prijavljena smo dva....letos 7...počasi počasi pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Sicer staro kakor zemlja ampak vseeno. A se to kaj dogaja pr nas? V MS bo 3.5. za avtomobile.

Kakšne ilegalne dirke se pa ziher kje dogajajo :whistle: al kako? A ma kdo kšn info glede tega?

Zasledil sem, da se pri scooteraših nekej dogaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!