Skoči na vsebino

razprodani motorji


enduraš

Priporočene objave

10 yamah TT600R pride sredi julija v Slovenijo.... vse so razprodane :blink: :( :ph34r:

V HMC so imeli zjutraj 2 Fazerki 600 , popoldne sta bili že prodani , ....

zakaj je tko???? zakaj se ne naroči več mototjev??? zakajjjj??? <_<

Mogoče je odgovor splošno znan ,ampak men ni. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je z novimi CBR-kami. 10 konc avgusta, vse razprodane, ni možnosti zbiranja barve.

Zakaj? Zato, ker se uvozniki bojijo, da jim kak motor ostane viška. Po moje.. :rolleyes:

Saj, ko bomo v EU bo boljše.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto sem jaz debelo pogledal ko sem spraševal za CBR f - kao najbolj pogost motor! V začetku junija samo še ena v celi Sloveniji!? Pa še ta menda nekje iz Češke..

Naši dilerji se res bojijo, da bi kak motor več prodali! Bom počakal do druge sezone in šel nabavit novi motor v Avstrijo ali Nemčijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so v Delta team Krško rekl ,da bi naročili 100 TTRrk pa jih sploh ne morejo zarad trga al kva jz vem česa <_< :blink: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a se bojo cene kej spustile ko bomo v EU?

bi blo lepo...

dream on....kvečjemu se bo kej podražlo..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Vsi mate po malem prav, trgovci grejo raje na ziher karto in naročijo pred sezono določeno količino motorjev katere bojo ziher prodali. Nekaj motorjev se še lahko naroči tudi med sezono ampak samo določeni modeli ki so "ostali" v centralnih skladiščih za EU. Za trgovce je obveza vzeti in plačati vse naročene motorje pa če prodaš ali ne, tako da ta politika ne preseneča.

Letos pa so vsi presenečeni, ko je povpraševanje preseglo ponudbo( predvsem zaradi ugodne cene, saj je japonski jen vezan na dolar ta pa je v P.M.), vreme je ta pravo, cene dostopne tako da grejo motorji za med.

Mislim pa da je letos pravi čas za nakup novega motorja saj so cene resnično ugodne(razen določenih Hond-ampak o tem smo že debatirali), nazadnje je bilo tako l.99 ko je bila zabeležena rekordna prodaja v SLO, naslednje leto pa katastrofa cca.13% podražitev zaradi tečaja jena. Tako da kdor misli naj kupi zdaj-če lahko. <_<

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako da kdor misli naj kupi zdaj-če lahko.

kako pa kaj italianske lire stojijo ?? :o :D :D :D B)

... jaz bi enga dragega italijana za malo denarja kupil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako pa kaj italianske lire stojijo ??  ...

Poglej na tecajno listo v casopis izpred uvedbe eura :) ;)

Mislim da je se vedno isti tecaj :unsure: :lol:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kurac jen gor dol pa ostali izgovori.

Briga mene. Dejstvo je, da so trgovci v Slo ene velike riti (predvsem Honda - As DOmžale in Yamaha - Delta Team ter mehanik Tomše na čelu).

LP, Slavc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se glede uvoznika za Hondo tice, je res jajc od jajca. Lani julija sel sprasevat za Hornetko 900,takoj bi jo dol placal, samo kaj, ko pa je ni blo, trgovec v DKS-u je nekaj klical okoli in po cca 15 min. povedal da je ni dobit nikjer v Slo, da je se samo ena CBR-ka 900 v Lj, pa se ta je rezervirana pa ce je oni nebo vzel, bi jo pol jaz lahko, kot da je to en in isti tip motorja. Pa sem rekel hvala lepa, pa sem sel na lov za mojo drugo opcijo, banditom. Pridem v Mb-ju (ne vem tocno kak se rece trgovini) v trgovino, bilo je okorog poldne, nikjer nobenega, skratka, pol trgovine bi jim lahko izpraznil. Cakam cca 10 min, nakar se prikaze cistilka, ki mi pove, da so na kosilu. Takrat se butelj spomnim da Suze prodaja tudi moj kolega v MS, poklicem, letim v MS, v 5 min. je bil moj banditek narocen direkt iz Salzburga. eni trgovci se bodo morali se prekleto veliko naucit, mogoce bo naslednje leto po 1.5. kaj boljse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze omenjat 1.5.2004, saj se tudi takrat trgovcem ne bo dalo delat, ker raje uživajo v brezdelju, kot pa da dobijo mastno provizijo od prodaje :blink: :blink: . Druga stvar, ki bode v oči pa je njihova nesposobnost "obrniti" se.,.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze omenjat 1.5.2004, saj se tudi takrat trgovcem ne bo dalo delat, ker raje uživajo v brezdelju, kot pa da dobijo mastno provizijo od prodaje :blink: :blink: . Druga stvar, ki bode v oči pa je njihova nesposobnost "obrniti" se.,.........

Če ne zaradi drugega, pa prav zaradi konkurence naših "dragih" trgovcev je datum čist O.K. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mora biti boljše saj smo v SLO podn dodobra spoznali. Tudi sam sem nekaj razmišljal o novi Hondi Varadero pa me je najprej presunila cena v SLO,ki je cca.1000 Eur dražja kot v Nemčiji, pol pa še pogoji, NE-izbira barve.....Odločitev je padla in gremo drugo leto kar trije v Nemčijo po motorje.

Pozabil pa sem omeniti da imajo "gori" "razprodaje" določenih letnikov 2002, o izbiri pa se tako nima smisla pogovarjati.

Dragi monopolisti(zastopniki v SLO-predvsem AS) me zanima če se boste lahko v prihodnosti igrali "boga" in zahtevali od kupcev da vam naročajo in mastno plačajo motorje več mesecev prej, pol pa milostno čakajo na vaš klic!

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Hornetko 900,takoj bi jo dol placal, samo kaj, ko pa je ni blo, trgovec v DKS-u je nekaj klical okoli in po cca 15 min. povedal da je ni dobit nikjer v Slo,........

khm, samo mali popravek, v DKS nisi mogel spraševat za hondo ker so oni uvoznik za kawasaki in bi doživel "aufbiks pa čreve na plot" če bi prišel za CBR tja spraševat :P :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi monopolisti(zastopniki v SLO-predvsem AS) me zanima če se boste lahko v prihodnosti igrali "boga" in zahtevali od kupcev da vam naročajo in mastno plačajo motorje več mesecev prej, pol pa milostno čakajo na vaš klic!

THE TIMES THEY ARE CHANGING!!! FINALY!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za Hornetko 900,takoj bi jo dol placal, samo kaj, ko pa je ni blo, trgovec v DKS-u je nekaj klical okoli in po cca 15 min. povedal da je ni dobit nikjer v Slo,........

khm, samo mali popravek, v DKS nisi mogel spraševat za hondo ker so oni uvoznik za kawasaki in bi doživel "aufbiks pa čreve na plot" če bi prišel za CBR tja spraševat :P :D ;)

Ups pardon, moja pomota, mislil sem Motorjet,shame on me!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi monopolisti(zastopniki v SLO-predvsem AS) me zanima če se boste lahko v prihodnosti igrali "boga" in zahtevali od kupcev da vam naročajo in mastno plačajo motorje več mesecev prej, pol pa milostno čakajo na vaš klic!

THE TIMES THEY ARE CHANGING!!! FINALY!

Uvozniki bodo lahko samo še solzico potočili...

Komaj čakam. Pa tudi če me pot v Nemčijo ali Avstrijo ali kamorkoli že, stane ravno toliko, da sem na istem, kot če kupim tukaj.

Prav organiziral bom izlet za vse tiste, ki bomo naslednje leto kupovali motorje zunaj naše drage Slovenije.

Najprej se pridemo pokazat pred As Domžale, gremo v Krško na kavo, vsi s polnimi tošelni... in hop po motorje v tujino. Mmmm. IN potem naredimo motozbor tistih, ki smo kupili motorje v tujini.

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN potem naredimo motozbor tistih, ki smo kupili motorje v tujini.

B)

... tale je pa malo za lase privlečena ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN potem naredimo motozbor tistih, ki smo kupili motorje v tujini.

B)

Na dvoriščih uvoznikov, da bodo videli, kaj so zamudili! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN potem naredimo motozbor tistih, ki smo kupili motorje v tujini.

B)

Na dvoriščih uvoznikov, da bodo videli, kaj so zamudili! :P

Tako je. :P Treba jim je pokazad,da lahko moped dobiš tudi kje drugje kot pri njih. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN potem naredimo motozbor tistih, ki smo kupili motorje v tujini.

B)

Na dvoriščih uvoznikov, da bodo videli, kaj so zamudili! :P

Tako je. :P Treba jim je pokazad,da lahko moped dobiš tudi kje drugje kot pri njih. :D

Bravo vsem.

Pol bomo pa vse od gat do margarine in motorje pr Avstrijcih pa Talijancih kupoval. Od A do Ž.

Pa plačo nam bojo tud sigurn pol oni dajal, ko bodo naše firme zarad tega propadle...

Sam ,da je tuje pa je boljše??

Pejte probat malo opreme kupit čez mejo. Če boš hotel zbirat barvo, kvaliteto, design, boš plačal, ko žuti.

Pakistanska jajca, ki jih majo za nas prpravljene, dobiš pa tud pr nas pocen.

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne Damijan. Ni boljše kar je tuje (čeprav Honda je tuja tako v Slo kot v Aut, ne?!)

Gre za to, da bomo malce podučili naše trgovce.

Pred celim motosvetom prisežem, da bom svoj naslednji motor, ki bo nov, kupil v tujini! Pa tudi če bo dražji.

Da bom pa iz usmiljenja, ker nek mehanik pri Tomšetu ne bo imel plače, kupoval motor tukaj in to ob njihovem odnosu pa hvala lepa.

Pa še to: saj to ni nič nelegalnega?!

Za socialo naj poskrbi država, za moje zadovoljstvo ob nakupu pa bom sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Nima se smisla prerekat, vem pa samo to da si nekateri naši zastopniki ne zaslužijo biti predstavniki motociklističnih hiš z monopolom v SLO. Če je zgubil Tehnounion BMW-je, kaj naj potem rečemo za AS :( !!!!!!!!!!

Ne spadam v skupino ljudi katerim motocikel oz. nakup le tega predstavlja zanemarljiv strošek oz. še eno stvar v garaži za sosede in kolege "rajcat" . Zame je nakup novega motorja dogodek-ritual ki ga nosim s sabo vse življenje, četudi je samo "kup pleha in plastike". Zato zahtevam od prodajalcev-uvoznikov malo več spoštovanja in prilagajanja v času ko kupujem nov motor, ne pa da se moram jaz prilagajat njim in njihovim poslovnim planom oz.naročilom. Če tega ne bo pri nas bom pač drugje kupil in to brez vsake

sentimentalnosti :rolleyes: !

Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se teme tiče, se mi zdi, da je bilo toliko in toliko motorjev narejenih, toliko za sem in za tam! dobro leto za fabrike, dobro leto za ljudi, ki so kupili nove pravočasno! Če jih ni jih ni, in niso krivi uvozniki, predstavniki etc...!Smo tudi nepomemben, neprioriteten trg...Debata o boljših in slabših predstavnikih pri nas je druga zgodba.

Popravljeno . Popravil J
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!