Skoči na vsebino

Harley Davidson VRSCA V-ROD


eminem

Priporočene objave

Ta motor ima en srečnež v Mariboru. A mogoče ve kdo kolk je cena te zverine?...tolk da vidim kolk časa še bo treba šparat, ker to je kar se mene tiče trenutno najlepši motor na zemeljski obli trenutno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je v tujini okol 500 cankarjev... (podatek za Švico - 32500 švajcarskih frankov) ... :rolleyes: B) sitnica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...najlepši motor na zemeljski obli trenutno.

a YZF R1 '03 se nisi vidu?? B) ;) :P :D :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič....bo očitno treba še malo šparat....sicer pa sem pričakoval še višjo ceno, šploh če primerjam to mašinco z sosedovim potovalnim BMW-jem, ki ga je košta 18.000 evrov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vat a Pis ov Šit! Pri mojemu serviserju ga gledam vsake tolko (oziroma od kar poznam mojega serviserja!) - je en tam ze ene par mesecev, ma nima veze! Ma jaz ne vem, če je vam jasno, da pri nas nimaš kaj počet z polnimi koles (ala no ene 14 dni na leto!)! Če ze harley, vsaj en harlej, ne pa ta pis ov garbeđ pupu! edin kar mi je všeč so ročke od bremze in sklopke-no, pa saj imajo drugi harleyi enake! 14litrov u tank :rolleyes: uni aluminij je neki šit mazal gor za pucat in je zdaj mešano mat :rolleyes: :rolleyes: Fvck this, še malo, pa bo: Pokazi sliko otroku in mu reci "Te bo bau bau če ne boš priden!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga enkrat vidu v žilo...glede na firmo mi je edini všeč iz njihove produkcije...nekaj posebnega...ne vem pa kako se kaj obnaša na cesti....drag je pa preveč za tak motor...tud če je HD... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojda mašina k japonc, bremza k japonc, zavija tut skoraj sprejemljivo... tko da to so spedenal... sam ergonomija.... kak. Mimogrede se spečeš na avspuhu. Kratke hlače odpadejo... Sej če bi bil japonc (sej v bistvu je, sam da gor ne piše yamahonkawazuki) bi rekl... vot a pis of garbiđ... tko k je pa hardley... pa vseeno dost velik korak naprej. Ampak kurc k so zgubl agregat k je znal dat lep glas... qrc... ni več hardley... samo še ne preveč dober japonc k ga je ziher italjan dizajniru. Važn da dobr zgleda, koko se bo pa pelal nas pa ne zanima press. Škoda, sej zgleda res še kar OK.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedi se dobro, mi ga je prizgal in ima kar HD zvok, injection, menda 110 konj, menda razvit v sodelovanju s Porsche-jem, zraven mi je pa pokazal katalog z dodatno opremo - debel kot telefonski imenik! No ala, ni spet tak pis of šit :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedi se dobro, mi ga je prizgal in ima kar HD zvok, injection, menda 110 konj, menda razvit v sodelovanju s Porsche-jem, zraven mi je pa pokazal katalog z dodatno opremo - debel kot telefonski imenik! No ala, ni spet tak pis of šit :P :D

Kar HD zvok? Zalaufej dragstarja 650, viagro, kerokol V2 drekpumpo japonca, pa bo isti zvok...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja ta motor je HD res razvil z sodelovanjem z Porshejem...baje jim je celo mašino skup sklanfal....svašta....

J....kolk je te bla kaj cena tega motorja tam ko si si ga ogledoval???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez relikvije se ne seka.

Motor ima po Evropi ceno okoli 24.000 €, za HD je neverjetno vozen. Agregat do 4.000 o/min dela približno tako kot stari agregati, potem se mu pa utrga (Porsche design). Kup lepih in ogabnih detajlov (npr. najcenejši češki šraufi, ki držijo izpuhe). Ekvivalent miu je Honda VTX 1800.

Ami scena motor. Izvolite ali pustite na miru motor.

HD je moral pogruntati nekaj novega, ker po Fat Boyu ni bilo nič vsebinsko in designersko novega. Projekt 4 valjnega Harleya iz 80 -ih so opustili, ker so se preveč bali reakcije trga.

Tole so pa dokazi o japonizaciji HD-jev: http://www.valkyrieriders.com/images/japcrap.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedi se dobro, mi ga je prizgal in ima kar HD zvok, injection, menda 110 konj, menda razvit v sodelovanju s Porsche-jem, zraven mi je pa pokazal katalog z dodatno opremo - debel kot telefonski imenik! No ala, ni spet tak pis of šit :P  :D

Kar HD zvok? Zalaufej dragstarja 650, viagro, kerokol V2 drekpumpo japonca, pa bo isti zvok...

LP

Ne vem če bi držalo. Zvok od HD je pač Od HD , kar se tiče pa kvalitete pa se ve.

PS sicer so pa pogruntali da ne obstaja samo zračno hlajenje. Morda ta se ne bo tako kvaru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammmm kokr jst vem ma V-Rod 4 ventile na valj, ostali harleyi pa ne...!?? zvok ziher ni enak! ze pr mojem se cist spremeni ko mi odpre RAVE ventil (kao vecji izpusni kanal, isto pa je, ce primerjas en ali dva izpusna kanala)... :blink: :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klasicni HD ima kot cilindrov 45° in oba sornika (? je prav; tista stangica od ojnice do bata) ista montirana v eni tocki.mislim,da sem nekje prebral,da je pri v-rod masini razlika.cisto tako "na uho" bi rekel,da je glas v-roda drugacen od klasicnega HD-katunk katunk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

001-zoom1.jpg

Lep,

ampak bi mu takoj zadnji blatnik odbil, da bi malo manj češko zgledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je ta, ki ga vidim, slišal, sedel etc...tudi naredil, uno črno plastiko je odmontiral, če to misliš! Mene pa v bistvu iz praktičnega vidika moti majhen rezervoar goriva-samo 14litrov menda?, in pa polna kolesa-niso lih za burjo ane?-windsurfing pa to! Drugače pa sem se zajebaval z "pis ov šit", ker mi je všeč! No, pa pet milijonov in kusur tudi ni kr'neki! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js mam 12 l tank, pa mam cvajtaktarja... :rolleyes: pa 8 litrov+ porabe, ce se hocem kukrtuk clovesko pelat... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Prihaja nova različica z oznako VRSCB...

PS: slikce je za vas posebej našla Tejka (sumim, da mal gleda, kater motor bi mi kupla za rojst dan) :D

Poglejte si sami:

post-4-1062590903.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!