Skoči na vsebino

MK Road Racing Club


Black Knight

Priporočene objave

Matr de nisem prej mislu. Zdej ga mam pa že kr neki v rit pa ne vem če bi šou še na muttor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda Hanzi....si mal prezgodaj zapustil prireditveni prostor.....smo e pol še natepl!

Letos?

Men se zdi DRAGO!!!!!!!!

Halooooooo.............PIVO 350sit??????????Al sem pa že škrt ratu!!!!!

Če je bla to cena za laško , ni drago,če pa za union pol pa je blo to res dost preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil včeraj od petih do ~9 in ker ni bilo prav veliko MS sem se odločil da grem. pridem danes proti večeru. srečal pa včeraj Big yelow, mare1, Lojzi family, volka potem pa se mislim da že konča.

Če bi imel takole kapco na glav (avatar) bi te jest tud kje sreču.

Sm bil tud z family.

Blade sorry: Kapce res nisem imel pa tudi če bi j oimel bi se me predvidevam še bolj izogibal. Na srečo pa ne mroem trenutno imeti take srajce kot jo imam v avatarju tako da me že zaradi srajce ne bi mogel spoznati. Sem pa imel tako v petek in včeraj motosvet majčko in bergle kar pa mislim da so dovolj velik zaščitni znak :rolleyes: da bi lahko stopil do mene in me pocukal za rokav. Če bi imel ti motosvet majčko ali kaj podobnega vedi da se nebi zgrešila. Tako sem v petek pocukal za rokav big yellowa in včeraj pegasota. ti pa bi nažalost moral mene če si me slučajno kje opazil. vsaj v petek bi me lahko saj ni bilo tako veliko folka kot včeraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn slike kje si jh pa dobu? a si mrbit tm bil? :unsure:

obvezno ;)

Hvala za slikce :) da vidim kako ste se imeli na furi ker tam pa nisem mogel biti prisoten :(

Sem pa prišel bolj na večer ko predvidevam da tebe ni bilo več tam saj si že nekaj po deveti slikce nametal :o Vsi ostali pa ki ste bili prisotni in niste prišli nič okoli motosvet mize pa... :rolleyes: no res da nismo bili kaj preveč označeni motosvet- smo bili bolj soloriders ampak kljub temu bi lahko tisti neznanci stopili zraven razen če se bojite da bomo koga v pasulj dali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory sam na berglah sem videl samo kolega ki je bil tud v KC in enega sem videl z vozičkom.

Motosvet majice pa nisem videl nobene.

Več sreče prihodnjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem se kar primajal dol, sam sem ostal le tja do pol polnoči, ker sem bil že od prej mal "zmatran". Srečal Hanzija na berglih in Hočkota (brez).

Kar v redu zbor, tudi udelažba precejšnja. Če bi vedel da dobiš novo gumo če jo počiš bi jo še jst (al pa tut ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedel da dobiš novo gumo če jo počiš bi jo še jst (al pa tut ne).

Ha ha jo je en kolega z GSXR pobasov pol pa ni prevoza za motor dobil.

Pa baje da je tisti virago 250 ( ena črna punca ) po dolgotrajnem navijanju in pokanju izpustil dušo ( samo izpuh ) :D :D :D

Popravljeno . Popravil Blade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa baje da je tisti virago 250 ( ena črna punca ) po dolgotrajnem navijanju in pokanju izpustil dušo ( samo izpuh ) :D :D :D

Nič čudnega, kaj je pa tamala delala z njim :blink: Jest sem slišal, da je bil samo 125, preglasil je pa tud ta največjega frajerja s svojo cruzer predelavo. Jo je kar mal postran gledal. :)

Sicer je bil pa zbor v soboto kar dobro obiskan. Sem se pojavil tam že okoli pol petih, sem prišel na kosilo takoj po službi. Dobri čevapi, postano pivo. Union pač- <_< Ko sem že nameraval oditi, ker ni bilo nobenega znanega, sta se prikotalila Vragica in Desmo, pa smo šli nazaj pod tendo na enega. No, pol se je primajala še Mačica, pa Hotschko, pa Leon pa Babi, pa Hanzi in Monika, pa Pepe, Klimbra, KekecIII, Ajgor, pa Pupa je nekje lutala naokoli. Zadnji je prišel pa še Bmw. Najbrž sem še koga pozabu, ampak glede na to, da sem tam oddelal cel šiht, nisem mogel spremljati, kdo vse je prišel mimo. The Stroj so bili pa tako tečni, da sem si dal kar čepke v ušesa in še enega srknil. Te so že malo preveč zapadli v svoj umetniški egotrip in hočjo iz svojih inštrumentalij izvabit zvoke in čustva, ki jih ta niso sposobna. tričetrturni uvodi pa take zadeve. bljak... :angry:

Od dogajanja sem se poslovil okoli pol enih, ker striptiza še vedno ni bilo. Sta pa bili na odru luštni animatorki, sam sta premalo pokazali.

Skratka bilo je kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi vedel da dobiš novo gumo če jo počiš bi jo še jst (al pa tut ne).

Pa baje da je tisti virago 250 ( ena črna punca ) po dolgotrajnem navijanju in pokanju izpustil dušo ( samo izpuh ) :D :D :D

Tisto je bil VIRAGO 125 :blink: saj je imel nalepko na rezervoarju(250 ima plastični emblem)

Moram pa rečt kar je tisti virago počel ajajaja virago. (15 minut tiščanja gasa do konca neprekinjeno in to seveda brez kakršnegakoli hlajenja pa to ne samo enkrat kar nonstop samo preselila se je kakih 20 metrov drugam pa je tam nadaljevala. Kar sem videl me čedalje bolj mika da bi svojega viragota naredil samo za take stvari saj bom imel s tem največ veselja. :D je.beš tistih nekaj 10 ksit ki jih bom dobil za razbitega :blink: gremo delat žurko na motozbore :P če pa bo kaj narobe pa dinos vabi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Hanzi, pa obvezno piksno z nafto zraven, da se bo kadilo. :D

Mimogrede, ni nujno, da je samo zaradi nalepke bil 125. Moj viragec je imel tud nalepko, pač starejši letnik, pa je bil 250. Pa pokal je k sam satan. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel ... popil ... omagal ob cca. 02h ... odspal do 7h ... domov ... odspal do 14h :) ... luštno :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ko ste že ravno govoril od tiste virago 125,v nedelo dopoldan(ob 10h) me je iz postle vrgla ko je šla čez kranj pol pa še njeni kolegi,sam od te skupine sem pogrešal črnega Ducati Monstra,ki je na zboru skupaj z njimi "dimno zaveso" ustvarjal,mogoče je pa motor reku da ma dost tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori sam men je ona baba z pokajočo virago ful blesav izpadla.

TO JE MOŠKI ŠPORT :D, babe naj raj po kuhinji in postli pokajo (uf upam da se moja ne spravi kdaj tole brat :o )

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE MOŠKI ŠPORT :D, babe naj raj po kuhinji in postli pokajo (uf upam da se moja ne spravi kdaj tole brat :o )

Eh FANTEK... saj ne rabi tvoja brat... je zadost, da že javno pred MOTORISTKAMI kaj takega izjaviš (pa ne me napak razumet ... mene prav boli k........ kaj ti misliš o tem) ;) :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE MOŠKI ŠPORT  :D, babe naj raj po kuhinji in postli pokajo (uf upam da se moja ne spravi kdaj tole brat  :o )

Eh FANTEK... saj ne rabi tvoja brat... je zadost, da že javno pred MOTORISTKAMI kaj takega izjaviš (pa ne me napak razumet ... mene prav boli k........ kaj ti misliš o tem) ;) :P :P

Eh PUNČKA mene pa boli k.... za druge kot za mojo :P ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tisti s sidrom mogoče od enega iz Kevdra (PIP)

Ga je lan na Freising Riders tud za sidrov.

Saj ga bo letos tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kr tko nprej medvodčani,jest mam tm viknd in morm rect de sm bil ker vesel k ste vsi skor pršli pred Oktan bar v Zavrh de sm vidu tok strojčkov,zdela sm izpit naredu kv dnar pa kupm eno žvau pa se vm prdružm(no sej nm hrčka kupu-žvau=motor=KTM) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!