Skoči na vsebino

SPET ŽRTVE


klimbra

Priporočene objave

In ker je tako, nasprotnega pač ne more dokazati prav nihče, se morajo vsi prelestni Pametnjakoviči, ki človeka,

ki bi mu morebitno branje teh tem rešilo tudi življenje, tretirajo za mrhovinarja, močno zamisliti nad svojimi posti,

še bolje pa nad sabo, ker stvar nakazuje, da so na prej omenjeni stopnji razvoja.

Prelestni pametnjakovič? Tole me je zadelo v oni živec nad trtico...

Mogoče s5 malo provokativna primerjava ali pač... :

Mulci(Motoristi) kupujejo Avtomagazin(berejo Motosvet). Noptri preberejo kako se drifta z BMWjem(Berejo tudi RIP teme in se s tega kaj skušajo naučiti). To še zdaleč ne pomeni, da bodo kdajkoli znali driftat(To še zdaleč ne pomeni, da bo zaradi tega vozit po predpisih in varno)...

Mi kdo pojasni kaj v zgornji primerjavi nimam prav?? Platoon, Tomba, Irencko?

Ljudje se ne bojijo/mo več(če so se sploh kdaj) nesreč, ki jih vidijo/mo na TV... Ne oblije jih mrzel pot... Preveč nesreč je in mediji jih podajajo preveč na ''vsakdanji'' in atraktiven način, da bi se ob tem zgrozil kdorkoli drug razen tistih, ki so dotično osebo poznali osebno.

P.S.:Če se mi kdajkoli kaj zgodi mi prosim ne odpirajte RIP teme, ker nisem tako pomemben, da bi si to zaslužil!!

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprosti ampak se ne strinjam s tabo :unsure:

Sama sm u takm poklicu d vidim marsikaj... nevem če lh rečem do ki me je že srečala pamet, vsak včasih pretirava, precenjuje zmožnosti... na tu pač nimamo vpliva :headbang:

ampak vsak dan, al kokr kol... vidim karkol... me oblije pot, če vrjameš al pa ne, (zj se bote spt u tu zapičl) ampak kt posameznik na tu nimaš nobenga vpliva... niti policaji, niti noben drug smrtnik.

v primerjav k si jo dau, pa ja se strinjam s tabo, saj delno... toda tut to, ne velja za vse, ne meči vse u isti koš, ljudje smo si različni...

ps. brez zamere :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Četudi tega ne delam, pa nimam nič proti tistim, ki to počnejo. Gre za običaj in lepe manire in nenazadnje "za našega človeka"...

Grem kar izrekat sožalja vsem žrtvam prometnih nesreč z avtomobili, namreč, tudi jaz se včasih vozim z avtom, tako kot oni ... (toliko o "naš človek").

Običaj in lepe manire - japajade... nekdo umre v Tunguziji, jaz pa bom šel v svoji lokalni gostilni izrekat "sožalje" in podobne zadeve? ali pa umre znanc od znanca, jaz bo pa temu svojmu znancu izrekal sožalje? A smo na glave popadali - enkrat ali večkrat zapored?

Če res hočete kako sožalje izrečt in pokazati manire, sočutje, svoje upoštevanje običajev - pojdite na pogreb. Tam bodo točno tisti ljudje, ki bodo umrlega pogrešali in tam bo vaše "sožalje" točno in najbolj na pravem mestu in tudi res izraz "lepih manir".

No, toliko od mene.

Ker - kot obeta statistika, bo teh motorističnih nesreč vse več in počasi bo tudi teh mrtvaških morbidnosti na forumu vse več... ... ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps:če umre kak forumaš, je to verjetno drugače, ker je verjetno res poznal nekaj forumašev ali celo nekaj deset forumašev...

glede mrhovinarjenja se pa strinjam z nekaterimi pred menoj, recimo provokatorjem in lowrencom.

me asociirajo taka "sožalja" vsakega naključnega, ki pač vidi temo in se notri pofočka, podobna tistim tercialkam, ki grejo na vsaki pogreb, pa če so poznale umrlega ali pa ne ... in tam izvajajo svojo predstavo.

Howgh, tipkal sem.

Ps2: ne pravi, da tega "ne smete", pač izrekam svoje mnenje o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pomoje dovolj jasno povedal svoje stališče, zato me g.Lowrenc prosim ne sprašuj po razlagi TVOJIH smešnih primerjav. Hvala.

PS: Spet off topic :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiR, to ti pa dam prav. Sožalje se izreka svojcem, in to osebno. In ti povem, ni preveč prijetno opravilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če moderatorji ne bodo pobrisali zadnjih dveh strani tega topica, potem ga naj vsaj preimenujejo. Potem se lahko o tej temi še dolgo pogovarjamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze govort... mislte si kar si čte, vsak ma svoje mnenje... in če enim paše tko, jim to pustite, brez svojih neumesnih prpomb...

SIR-nwm če sm že v kateri temi zasledila d bi resno pisu neki pametnga... večino sam neke pripombe skos... pa kaj ne vidiš d nimajo haska? :headbang:

izrekaš svoje mnenje... povej ga, ne se pa spravlat na tiste, k mislejo drugač kt ti :trance_33_sleep:

zdj pa dost o tem, če niste opazl smo u napačni temi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiR, to ti pa dam prav. Sožalje se izreka svojcem, in to osebno. In ti povem, ni preveč prijetno opravilo...

tudi sprejemati ga ni preveč prijetno ... sploh od trume neznancev, ki se jim zdi nujno, da ti ga izrečejo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SiR je čisto prav povedal. Na forumu in na netu ni napačne teme (z izjemo podžiganja nestrpnosti). Motoristi umirajo/mo skoraj vsak dan. Če bi za vse tukaj odpirali teme izključno in samo zato, da lahko vsakdo prpopa svoje sožalje bi verjetno v kratkem imeli celo kategorijo namenjeno temu (glede na lansko sezono).

Poba je nesrečno in nepotrebno mlad umrl. Life sucks. Sometimes it sucks big time.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez veze govort... mislte si kar si čte, vsak ma svoje mnenje... in če enim paše tko, jim to pustite, brez svojih neumesnih prpomb...

SIR-nwm če sm že v kateri temi zasledila d bi resno pisu neki pametnga...

če enim paše nabijat v tri krasne, naj pol drugi to vedno kar gledajo in tolerirajo? japajade...

če te moti, da je tvoje pisakanje na forumu deležno kakega nasprotnega ali celo kritičnega odziva (smo pač tolk različni, da se temu nikakor ne morš izognit, tut, če jst pri tej priči neham karkol pisat), pol ti pač ne morm pomagat - trpi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če enim paše nabijat v tri krasne, naj pol drugi to vedno kar gledajo in tolerirajo? japajade...

če te moti, da je tvoje pisakanje na forumu deležno kakega nasprotnega ali celo kritičnega odziva (smo pač tolk različni, da se temu nikakor ne morš izognit, tut, če jst pri tej priči neham karkol pisat), pol ti pač ne morm pomagat - trpi.

ubistvu me ti in teb podobni sploh ne motjo, mislm... piš kar češ, sam ni treba skos eno in isto tupit... štekamo enkat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vsak dan, al kokr kol... vidim karkol... me oblije pot, če vrjameš al pa ne, (zj se bote spt u tu zapičl) ampak kt posameznik na tu nimaš nobenga vpliva... niti policaji, niti noben drug smrtnik.

Vsak se sčasoma navadi svojega poklica(pa tudi ti se ga boš) in ga opravlja rutinsko(pa če govorimo o mesarju, medicinski sestri ali pa modelu, ki dela v krematoriju... ) Če se vedno sekiraš potem ponavadi taki čez nekaj časa gredo v Begunje na gorensko ali pa Na Grič v Idrijo...

In prav zaradi tega(kot si napisala), ker kot posameznik na take stvari nimaš vpliva-prav zaradi tega nima pomena odpirati RIP tem...

Tomba-živimo v času, kjer načeloma lahko vsak reče kar mu na misel pade-vendar le pod pogojem, da ima argumente.;)

In ni me potrebno nazivati z gospodom, ker mi do tega naziva manjka še dober avto(ali pa dva), hiša, vikend, 2 otroka in 25 let!

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu me ti in teb podobni sploh ne motjo, mislm... piš kar češ, sam ni treba skos eno in isto tupit... štekamo enkat :worship:

ne wem, če čist štekaš, kaj si napisallla

n če enim paše tko, jim to pustite, brez svojih neumesnih prpomb...

kva pol - lahk pišem, al ne? a vaše nabijanje pa ni nevmesno?

ajt, sajonara - fajn se imete, tudi 29. maja na motosvetu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem kar izrekat sožalja vsem žrtvam prometnih nesreč z avtomobili, namreč, tudi jaz se včasih vozim z avtom, tako kot oni ... (toliko o "naš človek").

Običaj in lepe manire - japajade... nekdo umre v Tunguziji, jaz pa bom šel v svoji lokalni gostilni izrekat "sožalje" in podobne zadeve? ali pa umre znanc od znanca, jaz bo pa temu svojmu znancu izrekal sožalje? A smo na glave popadali - enkrat ali večkrat zapored?

Če res hočete kako sožalje izrečt in pokazati manire, sočutje, svoje upoštevanje običajev - pojdite na pogreb. Tam bodo točno tisti ljudje, ki bodo umrlega pogrešali in tam bo vaše "sožalje" točno in najbolj na pravem mestu in tudi res izraz "lepih manir".

No, toliko od mene.

Ker - kot obeta statistika, bo teh motorističnih nesreč vse več in počasi bo tudi teh mrtvaških morbidnosti na forumu vse več... ... ...

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne wem, če čist štekaš, kaj si napisallla

kva pol - lahk pišem, al ne? a vaše nabijanje pa ni nevmesno?

ajt, sajonara - fajn se imete, tudi 29. maja na motosvetu :)

drgač ja, štekam kaj sm napisala, če ti ne, pač... se zgodi...

ma govor kar češ, oz. piš... sam dj kdaj kej tut povej, ne se vedno sam zatikat u besede drugih... :rolleyes:

aja... hvala, se bomo mel :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ma svoja stališča in svoj pogled na svet in vse zadeve, ki se dogajajo na njem, tako, da brezveze naprej razpravljat, ker ne bomo/boste nikol skup pršli

on topic:

motoristov je vse več in mi je vse bolj trapasto, ko motoristične nesreče obešajo na tako velik zvon. kolko se jih pa z avtom razbije, pa kolko jih peš nagazi kaj. kot povedano, motoristov je čedalje več in s tem je čedalje več možnosti za nesrečo in čedalje več nesreč bo.

tukaj se strinjam s SiR-om

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če res hočete kako sožalje izrečt in pokazati manire, sočutje, svoje upoštevanje običajev - pojdite na pogreb. Tam bodo točno tisti ljudje, ki bodo umrlega pogrešali in tam bo vaše "sožalje" točno in najbolj na pravem mestu in tudi res izraz "lepih manir".

SiR :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Spet žrtve, pa skoraj pred mojo hišo :cry: , Cesta v Laško, ko se pelješ iz Celja. Ravnina, nobenih nevarnih uvozov ničesar, in ravno zato se ponavadi motoristi malo obesijo na desno roko...

Voznik osebnega vozila, po pripovedi pod vplivom alkohola, se je priperjal po sredini ceste, nato p še menda zavil na nasprotni pas, tako da sta se zaletela brez zaviranja, nobenih špur, direktno!

Vozniku osebnega vozila mislim da ni nič, iz avta je prišel z nekaj težav...

Od motorista pa menda ni ostalo kaj veliko, motor pa so po eni uri našli v reki ob cesti.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet žrtve, pa skoraj pred mojo hišo :cry: , Cesta v Laško, ko se pelješ iz Celja. Ravnina, nobenih nevarnih uvozov ničesar, in ravno zato se ponavadi motoristi malo obesijo na desno roko...

Voznik osebnega vozila, po pripovedi pod vplivom alkohola, se je priperjal po sredini ceste, nato p še menda zavil na nasprotni pas, tako da sta se zaletela brez zaviranja, nobenih špur, direktno!

Vozniku osebnega vozila mislim da ni nič, iz avta je prišel z nekaj težav...

Od motorista pa menda ni ostalo kaj veliko, motor pa so po eni uri našli v reki ob cesti.

:cry:

A kej ves kdo bi bil,al pa kak motor je bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...itak je pol na koncu vedno tak da tist k je kriv pa povrh vsega še pijan, jo najbolje odnese... :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-4329-1182007975.jpg

...itak je pol na koncu vedno tak da tist k je kriv pa povrh vsega še pijan, jo najbolje odnese... :( :cry:

Pa vsi motoristi smo reveži(ker nas nihče ne mara), vsi policaji so nepravični, vsi čefurji se pretepajo in vsi šefi so zajebani... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kej ves kdo bi bil,al pa kak motor je bil.

Vem sam da je bla modra ninja.

Od motorista pa menda ni ostalo kaj veliko,

To pa sem potem ugotovil da je bilo pretiravanje sosedov. Motorist je res da daleč letel po zraku, in pristal ob cesti v travi. Je pa še dvignil glavo, ko je prišel prvi sosed mu na pomoč.

So pa to vse nepreverjeni podatki, tako sem pač slišal od tistih ki so bili zraven.

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem že napisala v črni forum:

16.06 - V nesreči na Polulah umrl motorist

V Polulah pri Celju se je danes ob 13.37 zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom. Umrl je voznik motornega kolesa, ki je pripeljal iz smeri Laškega. Vanj je trčil voznik osebnega avtomobila. To je letos že 19 smrtna žrtev na naših cestah. (HK)

Vir: Radio Fantasy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!