Skoči na vsebino

SS brez smernikov in ogledal


gregas

Priporočene objave

Ojla, vceraj sem ponovno opazil enega ss motorista na cbr900rr brez smernikov in ogledal, pa me zanima ce kdo med vami snema ogledala in smernike zakaj to pocnete ...a zaradi izgleda, in ali je to dovoljeno -a vas je ze kak policaj ustavil in tezil da vam kaj manjka oz. a bi tko motocikl naredu tehnicnega?

Pa ne me narobe razumet mene to ne moti, ce se ti da z vratom telovadit in soko stegnt na mal vecjem kriziscu je to tvoja stvar.

lp :ph34r:

PS: danes bo lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zaradi izgleda, in ali je to dovoljeno -a vas je ze kak policaj ustavil in tezil da vam kaj manjka oz. a bi tko motocikl naredu tehnicnega?

To je za dirkališče... pa se mu očitno ni dal gor šraufat, al je pa šel glih na grobnik :)

motor brez špeglov in blinkerjev pa čez tehničnega ne ne ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so ljudje, ki imajo blinkerje in ogledala doma spravljena v PVC vrečki in jih montirajo 5 min pred tehničnim in odmontirajo takrat ko gor dajejo nalepko!! Nekaterim je tak motor bolj všeč. Meni osebno ne a kdo sem jaz da bi govoril,...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so ljudje, ki imajo blinkerje in ogledala doma spravljena v PVC vrečki in jih montirajo 5 min pred tehničnim in odmontirajo takrat ko gor dajejo nalepko!! Nekaterim je tak motor bolj všeč. Meni osebno ne a kdo sem jaz da bi govoril,...:P

svašta

:blink:

ali je mogoče???

pol lahko kamlu pričakujemo, da bo folk bremze odmontiral

pa kak bedak tudi prvo kolo, ker se bo le po zadnjem vozil

taplanetjecirkuspress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vas motijo taki motorji, če je komu fanj se s takim vozit nej se

prou nč ni narobe dokler ta motorist ve kaj se dogaja za njim in nekako nakaže smer v križišču <_< <_< za policaje pa ko jih jebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mel neki časa blinkerje v škatli :D

:rolleyes:

ke maš pa zdej blinkerje?

a si jih nazaj montiral

če - da

zakaj

in čemu gor-dol zez

daj razloži prosim

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vas motijo taki motorji, če je komu fanj se s takim vozit nej se

prou nč ni narobe dokler ta motorist ve kaj se dogaja za njim in nekako nakaže smer v križišču <_< <_< za policaje pa ko jih jebe :P

ti pa nauš dolg..

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

ke maš pa zdej blinkerje?

a si jih nazaj montiral

če - da

zakaj

in čemu gor-dol zez

daj razloži prosim

:)

Ja zdaj jih uporabljam pridno, čeprav levi utripa samo nad 7k obrati :blink:

Pač se ne počutim ravno dobro, če avto za mano ne ve, kaj nameravam. Preveč je takih, ki jim je odveč nakazati smer (pri avtih se že moj oče sprašuje, če je še obvezno :D )

Mogu sem jih odklopit, ker sem vse oklepe dal dol... pol sem jih pa pozabu priklopit, ko sem vse skup sestavlju. Pa sem se par dni brez vozu :)

Hehe, zdaj pa mal provokacije: "odkar nimam blinkerjev in špeglov, se mi je končna hitrost povečala za 7kmh" :P :D

hec, se ve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zaradi izgleda, in ali je to dovoljeno -a vas je ze kak policaj ustavil in tezil da vam kaj manjka oz. a bi tko motocikl naredu tehnicnega?

To je za dirkališče... pa se mu očitno ni dal gor šraufat, al je pa šel glih na grobnik :)

motor brez špeglov in blinkerjev pa čez tehničnega ne ne ne ...

A je to, da brez žmigavcev in ogledal ne bi šlo čez tehničnega preverjena informacija?

Zakaj pa na mopedih niso obvezni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa da ne bo kdo mislil, da jih mislim odšravfat!

Že tisti tamali žmigavčki, ki so malo bolj stilski, se mi ne zdijo preveč fajn, ker se s tem povečuje verjetnost, da bo kakšen avtomobilist spregledal, da nameravaš zavijati in posledice so znane :unsure: :ph34r: :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, kako razburjenje :) Ampak kaj takega ste hoteli slišat, ane? ;) Boljš da sem se zdele pohecu, kot pa da bi se čez par minut najdu kdo, ki bi resno mislu <_<

Mene bo prej kaka bjonda oduzad napičla, ker moped nikamor ne gre :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Mene bo prej kaka bjonda oduzad napičla...

a ti je ušeč

če te bjonde

"uduzad napičjo??"

:D :D :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D

pol se pa tistih 7km/h res pozna

s pol tolk hitr kt ys na biciklu

:D :D :D :D

ampak brez heca

tut na mofi je brez žmigaucev in špeglov nevarn

sej bjonda u federgajbci še čutla neb da se je kej

zgodl kp tvoja glava škrtala put neno haubo..

verjetn bi mislla da je čez neki praznga pelala

pa se verjetn neb dost zmutila

:D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, na srečo me še noben(a) ni napičla, ne od spredi, zadi, leve, desne :) Pa tudi jest še nisem nikol bjonde napiču. Še... :lol:

Sem samo sam sebe zapeljal po travi, pa parkrat je zadnja guma razglasila neodvisnost :P

Ne res, jest se ne bi ravno varno počutu brez žmigovcev, kaj šele špeglov... nikol ne veš, kak norc je za tabo.

Sreča rjavolaska blondinko pa ji reče: "A ti si Petra?"

Blondinka: "Ne, on je mene!"

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne res, jest se ne bi ravno varno počutu brez žmigovcev, kaj šele špeglov...

no tko zdej

sme pomiru

bom laži spau

in

se nam bau

dauš mrtu

ubležau

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vas motijo taki motorji, če je komu fanj se s takim vozit nej se

prou nč ni narobe dokler ta motorist ve kaj se dogaja za njim in nekako nakaže smer v križišču <_<  <_<  za policaje pa ko jih jebe :P

ti pa nauš dolg..

:(

:angry: kaj misliš s tem :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vas motijo taki motorji, če je komu fanj se s takim vozit nej se

prou nč ni narobe dokler ta motorist ve kaj se dogaja za njim in nekako nakaže smer v križišču <_<  <_<  za policaje pa ko jih jebe :P

ti pa nauš dolg..

:(

:angry: kaj misliš s tem :angry:

Hja, yst sm skor prepričan, da misli tole:

ti pa nauš dolg...

:(

Al sm kje key spregledow? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to, da brez žmigavcev in ogledal ne bi šlo čez tehničnega preverjena informacija?

Zakaj pa na mopedih niso obvezni?

Popolnoma nepreverjeno. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa nauš dolg..

:(

:angry: kaj misliš s tem :angry:

verjetno nič tako zelo pomembnega...

ti se samo vozi brez žmigavcev, če ti je fajn... imaš podporo celega Motosveta :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa nauš dolg..

:(

:angry: kaj misliš s tem :angry:

verjetno nič tako zelo pomembnega...

ti se samo vozi brez žmigavcev, če ti je fajn... imaš podporo celega Motosveta :lol:

ti ki si taka bistra buča, kje pa si prebral, da se js vozim brez žmigavcev???????? :angry: :angry: :angry: :angry: če nisi prou razumu ti še enkrat napišem, da se mi jebe kako se drugi vozijo!!!!! in mogoče se folk s takimi oguljenimi motorji bolj varno pelje kot pa ti z vsemi lučmi in špegli :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa nauš dolg..

:(

:angry: kaj misliš s tem :angry:

verjetno nič tako zelo pomembnega...

ti se samo vozi brez žmigavcev, če ti je fajn... imaš podporo celega Motosveta :lol:

ti ki si taka bistra buča, kje pa si prebral, da se js vozim brez žmigavcev???????? :angry: :angry: :angry: :angry: če nisi prou razumu ti še enkrat napišem, da se mi jebe kako se drugi vozijo!!!!! in mogoče se folk s takimi oguljenimi motorji bolj varno pelje kot pa ti z vsemi lučmi in špegli :angry:

a te mal živčki mečejo..

enpersendelačudežepress

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou nč ni narobe dokler ta motorist ve kaj se dogaja za njim in nekako nakaže smer v križišču <_< <_< za policaje pa ko jih jebe :P

Dobro bi blo, če bi tud ostali udeleženci vedeli, kaj se dogaja z motoristom in kaj namerava. Zdej boš pa reku, da tist, ki je žmigovce snel, z roko nakazuje????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mogoče se folk s takimi oguljenimi motorji bolj varno pelje kot pa ti z vsemi lučmi in špegli :angry:

Težko verjetno, dragi rebel. Če se mu sladko fučka za osnovno varnost in zaradi frajarjenja odmontira špegle in lučke, vsaj jaz osebno težko verjamem, da je v vseh drugih pogledih prototip varnega voznika.

Mimogrede, ko že ravno klobuštrava, proti katerim svetovnim krivicam se pa tako puntaš, da si si nadel tak udaren nick??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... proti katerim svetovnim krivicam se pa tako puntaš, da si si nadel tak udaren nick??

Flower Power Revolution

is ower

RebelOfTurnIndicator&MirrorRevolutionPress

:D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in mogoče se folk s takimi oguljenimi motorji bolj varno pelje kot pa ti z vsemi lučmi in špegli :angry:

Težko verjetno, dragi rebel. Če se mu sladko fučka za osnovno varnost in zaradi frajarjenja odmontira špegle in lučke, vsaj jaz osebno težko verjamem, da je v vseh drugih pogledih prototip varnega voznika.

Mimogrede, ko že ravno klobuštrava, proti katerim svetovnim krivicam se pa tako puntaš, da si si nadel tak udaren nick??

če je človeku lepši tak motor, (tako kot nekdo odreže blatnik) lahko odmontira žmigavce in špegle

-kaj boste rekli na tista mala karbonska ogledalca, ki so namenjena predelavam, mislite da služijo svojemu namenu??-ravno tako žmigavci, (razen ponoči)???

-moj nick udaren? kaj vas moti, ne mi reč da so na svetu krivice, in js da se puntam? :blink: :blink: :blink: <_<

zakaj si ti PEPE, tisti drugi pa (1) in...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!