Skoči na vsebino

Pocestno stanje


Brrrm

Priporočene objave

Radio Val 202 objavil, da je že velik pritisk na ceste v morski smeri in

da bo danes popoldne prvič o stanju na cestah poročal tudi član motorističnega društva MAKSI, ki se bo z motociklom odpeljal proti morju in poročal o stanju na cestah.

:)

Bravo. Dobra ideja. Čestitke pristojnemu v Maksiju. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, danes starta poskusno nas Bladzo v kontrolo gužve na slovenskih cestah. Prva poskusna trasa bo cesta na primorsko. Menda bo opremljen s fluorescentno (mobitelovo) jakno zato pozor. O akciji bo pa Maksi povedal več, ko bo zadeva tudi redno stekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročal bo tudi o kakšnih specifikah za motoriste, kar bo Val202 objavil. Recimo hud pesek na ovinku nemške ceste (čista resnica včeraj popoldan :angry: :angry: )

Informacije bodo dostopne tudi preko Mobitelovega portala Planet.

Toliko da malce več veste kaj se gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu ful dobra ideja ... bravo MakSi ...

... priporočam pa, da naj bo na radiu jasno povedano ... član Moto aktivistov Slovenije poroča o stanju na cestah proti morju ... pa na tisti jakni naj bo tudi znak od MakSi-ja itd ... da se ve da migate :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@YZF... ko si že imel na jeziku, da boš eno pripomnil, bi rad samo dodal malenkost, da se ne bo začelo preveč nakladati. Če bo, v kar trdno verjamemo, poročanje steklo, bodo to delo opravljali izključno člani društva MAKSI na prostovoljni ravni. Ne gre pa tu za brezplačni aktivizem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, jaz sem slišal okoli pol petih poročilo motorista člana ..... In bilo je tudi opozorilo, da je na cestah veliko motoristov, ki prehitevajo, zato naj bodo vozniki osebnih vozil še bolj previdni :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pošteno.Fajn bi bilo če bi lahko opozorili avtomobiliste v strjeni koloni da dajo plac motoristom oz da se umikajo do roba vozišča,kot jih počne nekaj uvidevnih avtomobilistov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moje vsakodnevno presenečenje je vedno več takih. Se nas mar slovenski avtomobilisti končno zavedajo?

po glih sem se navadu da me v avtih kurcajo...zdej se bodo pa začeli lepše obnašat... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročal bo tudi o kakšnih specifikah za motoriste, kar bo Val202 objavil. Recimo hud pesek na ovinku nemške ceste (čista resnica včeraj popoldan :angry: :angry: )

Informacije bodo dostopne tudi preko Mobitelovega portala Planet.

Toliko da malce več veste kaj se gremo...

Naj poroča kar direkt cestarjem, da pesek pometejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobra ideja, samo škoda, ker motoristi med vožnjo ne poslušajo radia, da bi lahko spremljali vsa ta poročila. :(

Bi bilo pa dobro, da bi se vsako uro sporočalo avtomobilistom, naj bodo pozorni na motoriste, naj se jim umikajo na desno, kakor tudi naj jih ne odrivajo, če se skušajo koloni izmuzniti po levi, saj jim je pod vso opremo neznosno vroče ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne narobe razumet tegale poročanja. To je bolj delo motorista za avtomobiliste, nekako tako kot reševalec na motorju. RTV je želel ponuditi ažurne informacije, ki jih je zmožen ponuditi samo motorist zaradi svoje povečane mobilnosti. Dogovorili smo se toliko, da bodo na radiu povedali tudi, da informacije posreduje motorist in pa da bodo opozarjali na kakšne stvari, ki so nevarne predvsemza motoriste. Res je, da na motorju ne moreš poslušati radia, mu pa gotovo prisluhneš pred vožnjo, še posebej če pričakuješ gnečo na cesti. Javljanje bo urejeno samo ob petkih popoldan, sobotah opoldne in nedeljah zvečer. Mislim, da bi bilo pretirano naprošanje avtomobilistov, naj se umikajo, naj pazijo, preveč posiljeno in bi lahko naletelo na povsem nasproten učinek, kot ga pričakujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moje vsakodnevno presenečenje je vedno več takih. Se nas mar slovenski avtomobilisti končno zavedajo?

Tudi jaz opazam da se vedno vec osebkov v osebnih avtomobilih umakne desno ko te vidi za sabo, samo qrc, jaz se vedno prehitevam takrat ko sam ocenim da je primerno stanje, ni sans da rinem naprej, kaj pa ce si osebek premisli in mi "potegne" levo v mene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!