Skoči na vsebino

Pravna pomoč?


SiR

Priporočene objave

3) Ali ni tej situaciji - Vozniško dovoljenje še ni izpisano, obstajajo pa vsi pogoji, da se ga izda - enakovredna zgolj situacija "ups, vozniško pa sem doma pozabil", ne pa "sranje, jaz sploh še nimam tega izpita..."?

4) razno :)

Ad3) Če nimaš vpisanega izpita v vozniško dovoljenje pomeni, da nisi v evidenci MNZ, torej policaj ne more preveriti ali izpit res imaš; uradno ga torej nimaš.

Ad4) Ali te je kdo prisilil, da si se vozil "brez izpita"? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seen dodatek k symovi eskapadi:

- zagrozeno je bilo da bo vozilo zaplenjeno čeprav lastnik vozila ni bil niti v postopku, kaj šele v prekršku

-gospod policaj je preveril iv centrali n rečeno mu je bilo da je vozniško dovoljenje VELJAVNO tudi za A kategorijo neomejeno....

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo hotela za mnenje vprašat kaj bi storili oz. delate vi, če vam pridejo policaji domov.. Ni to nobena hvala, sicer si mi pa ti nekaj časa nazaj govoru, ne se ustavljat. ;) Pa to ni bil pobeg pač pa nadaljevanje vožnje. Pač sem presodila, da se nebi mogla varno zaustavit. :P :)

Če pridjeo domov, saj tebe ni blo tam... Je mogoče fotografiral? NI... Tudi če bi - kaj pa veš, kdaj in kje te je fotografiral... in na sliki se sploh ne vidi, da je kaj narobe s tvojo vožnjo... UPS - tisto sploh nisi bla ti, ampak si posodla motor enmu frendu...

:)

Sicer pa - kolk maš še do neomejenga izpita?

Mam občutek da imaš svojih "problemov" dovolj ! Pa da jih ostalim ne rabiš "reševat" !! ;) B)

Grenka, a do Beata skočiš kaj ?!

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Da ne odpiram nove teme:

Zanima me, če je med nami motoristi tudi kak pravnik? Da recimo ve pogledat v zakone, če koga kaj zanima :hmm:

Recimo: v temi o čeladah sm prebral, da so zatemneni vizirji "KAO" prepovedani za na naše ceste.... a to drži? Anybody???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme:

Zanima me, če je med nami motoristi tudi kak pravnik? Da recimo ve pogledat v zakone, če koga kaj zanima :hmm:

Recimo: v temi o čeladah sm prebral, da so zatemneni vizirji "KAO" prepovedani za na naše ceste.... a to drži? Anybody???

Če je vizir homologiran, ga lahko uporabljaš, drugače pa ne. Se pa spomnim, da je na moji prejšnji ćeladi dodaten vizir imel na foliji čez steklo napisano mislim da FOR RACING USE ONLY, medtem ko ima enak vizir kupljen letos za novo čelado homologacijsko oznako in tekst na tej foliji piše FOR DAYTIME USE ONLY al neki takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!