Skoči na vsebino

MC INDIANS....motozbor


Manu

Priporočene objave

Ker na našem forumskem koledarju ni vpisan, sem si dovolila stvari vzeti v svoje roke( :rolleyes: ) in vas obvestiti, da smo povabljeni v Poreč k Indijancem..... ta vikend, ki sledi. :)

In še nekaj - šef Indiansov sporoča, da je letos prireditveni prostor drugje - če se pelješ proti Poreču čez Buje in naprej po notranjosti ( ne ob obali :( ),

(sicer je pa cesta itak čez Buje boljša :) , zaviješ potem pri tabli Poreč proti Poreču ( vem,da se sliši nenavadno :o :D ) in tam nekje ob cesti, kar nekaj km pred Porečem (al se reče Porečom :blink: :unsure: :huh: ) se bo to dogajalo....

No, sam tolk, da vam povem. (za spremembo enkrat tut kej koristnega in uporabnega :D )

p.s.

Ah ja, pa še to.... midva greva, ker imava prosti vikend :) in ker nama otroci dovolijo. :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj natančno VIŽINADA (je tudi tabla s tem napisom <_< )

P.S. Se vidimo!

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte kakega firestarterja najti in naj vam mene pokaze. pa bomo kako malo toplo pivo spili.

Velja samo veliko in hladno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte kakega firestarterja najti in naj vam mene pokaze. pa bomo kako malo toplo pivo spili.

Velja samo veliko in hladno :P

Veljajo samo trije (štiri, pet, šest) veliki in hladni.... :P

p.s.

TNX, Vale.... za tvoj trud z Vižinado (sem vedla, da je nekaj v zvezi z limonado, pa se nism mogla spomnt :P ) dobiš velikega in hladnega.....

... :o PIVO mislim!!!!

p.s.

Je pa res, da če bi že blo tisto, potem definitivno ne sme biti hladno, pa preveliko tut ne. :lol:

p.p.s.

Danesimammajhnegamačkapaminaseksvleče :blink: press.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res!!!!!!!

Kako se bomo pa najdl, ker bo verjetno nekaj več kot 17 ljudi tam???? :o

Manu, pa saj že veš, da smo se zmenli, da mamo vsi čopke :P (tistikijihnemorejometzgorajjihmajospodaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res!!!!!!!

Kako se bomo pa najdl, ker bo verjetno nekaj več kot 17 ljudi tam???? :o

Manu, pa saj že veš, da smo se zmenli, da mamo vsi čopke :P (tistikijihnemorejometzgorajjihmajospodaj)

Ne bo šlo, draga moja - prejšnji vikend pred odhodom na morje sem zadevo urejala tut spodaj :unsure: :huh: , tako da tudi tam čopki zaenkrat niso izvedljiv projekt. :(

:D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ostanejo ti še lasni vložki ... sicer pa tebe poznam ... ostale bomo pa že najdli ... :D A prideta že v petek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prideta že v petek?

JASNO!!! B)

Tudi če bo oblačno. :lol:

No, pol me pa le pocukaj za čopke :P , če te prej jaz ne požgečkam pod pazduho :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pol me pa le pocukaj za čopke  .......

A jih boš mela sam zgoraj??? :rolleyes: :) :D :P ;)

Spodaj pa ni variante, da jih nardim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi človek moral že samo zaradi čopkov prit ! Hm , če na žalost ne bi bili že vsi porezani !

KOJAK & Jull Briner BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj pa ni variante, da jih nardim :rolleyes:

A si sploh probala???? :o

Mogoče se pa da.... :rolleyes:

Bomo pogledali in pregledali, prediskutirali vse opcije in se potem odločili :lol: :lol: :lol: ;)

p.s.

A bomo skup šotorčke postavl, de se bomo lohk mim klinov za rokce držal??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem dol že v petek, imam dokaj slabe izkušnje z odhodi v soboto, saj je to zbor ko pride nekaj tisoč ljudi in je bil do sedaj v Tičanu vedno mal problema s dobrim placom za kamp. Nevem pa kako je v Vižinadi. Indiansi pravijo da je še boljše.

Bomo vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj pa ni variante, da jih nardim  :rolleyes:

A si sploh probala???? :o

Mogoče se pa da.... :rolleyes:

Bomo pogledali in pregledali, prediskutirali vse opcije in se potem odločili :lol: :lol: :lol: ;)

Takih dooooolgih sramnih ustnic pa še ne ! Niti na internetu ! :P

Pregled ?? Dr. Ska Bike - priporočam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu ljubica, povej kdaj odrineta. Jaz priletim z Alko in Volkom, če bomo pozni bosta s tvojim dragim plac za šotor rezervirala. In ne, ni variante za čopke tam spodaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manu ljubica, povej kdaj odrineta. Jaz priletim z Alko in Volkom, če bomo pozni bosta s tvojim dragim plac za šotor rezervirala. In ne, ni variante za čopke tam spodaj :P

Midva odrineva okrog dveh , ampak se bova na kratko ustavila še v Umagu, da mal prečekirava situacijo, ker je mladina na dopustu na najinem vikendu... (saj veš - če so kaj zažgali, pobruhali, skratka... te malenkosti :D ;) ), nato pa bova v Limonadi, ups, Vižinadi, med sedmo in osmo zvečer... Sicer pa - maš mobi, pa se slišmo - plac bova defenitivno rezervirala in se bom maksimalno potrudila, da bo NAJLEPŠI PLAC od vseh lepih placov na zboru - prav??? :) :rolleyes:

p.s.

Vbližinisekretovpress. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem bil lani v golden valey...letos tud gremo mogoče....lani je bil ful lep zbor tudi motoristov ogromno.... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem bil lani v golden valey...letos tud gremo mogoče....lani je bil ful lep zbor tudi motoristov ogromno.... :ph34r:

Full dober zbor, full veliko motoristov, full ogabna hrana :)

Prav nam je, zakaj pa nismo sli v mesto na kosilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, fantje brezveze se sekirat zarad hrane - bomo pa par loncev alg skuhal, pa mal okisal. :blink: :blink: :blink:

Važno, da bo pivo brez zlatih kroglic. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo na kratko kdo bo prisoten v Limonadi :P

Manuela & Fifty

Alka

Bobo

Einherjar

Divji

Vale

Thundercat?

Volk?

še kdo ....

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!