Skoči na vsebino

MC INDIANS....motozbor


Manu

Priporočene objave

VOLK je že v Poreču, najdite ga, ker drži plac za vse ... ni mogel zdržat, je šel že včeraj dol ...

Z Alko priletiva okoli 19.00!

Biba na žalost ne pride :( Je pa dovolila, da spijemo njen delež bovle :P

Midva drviva ob 12h iz službe in ob 14h od doma.... kratek postanek pri mladini v Umagu, nato pa direkt v Limonado. Računava okrog 18h.....najkasneje. :rolleyes:

A bo VOLK kej transparentov razobesu????!!!! :o

p.s.

Bibindeležbovlerezerviramvnaprejpress. :P

p.p.s.

DOC - pri tvojih lepih letih in nasploh vsem lepem ti ne bo težko dobiti gostiteljice za čez noč - pa čeprav bo to zvezdica Zaspanka. ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se tud mislm prikazat tam doli ;)

in če bo sreča pripeljem s sabo še pravo malo četico motoristov B)

pa me zanima, če bi bil kdo tolk prijazen, da bi mi poslal telefonsko na PM, da se mal dobimo

na kakem piru (morda dveh, peti, sedmih.... :blink: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naspali smo se. Razen tega da je blo ful folka in lepo vreme vam ne znam povedat več, ker sva z Mariči nažalost morala zapustiti prizorišče še preden se je kaj pomembnejšega začelo dogajati.Družbo sva zapustila v dobri volji okrog 9ih zvečer.

lp

uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo krasno. Bovla je bila menda dobra, prav tako družba, predvsem motosvetovcev. ;) Tudi tisto, ko je za več kot uro zmanjkalo toka in smo sami peli (pri tem ugotovili, da ne znamo niti ene pesmi cele) je bilo zelo zanimivo. Čeprav smo malo provocirali.

Manueli smo predstavili Z-ja. Prav zanjo se je celo počesal B).

Pot domov je malo dalj trajala ampak prišla sva pa le.

PS Hvala motoristu iz Ljubljane (rumeni Daelim), ki je edini ustavil in vprašal, če rabiva pomoč. Nisva je rabila ampak sva mu hvaležna. Do takrat je namreč mimo peljalo vsaj 40 motorjev in niti enemu ni na pamet padlo, da bi se ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ph34r: Izgubila glas :ph34r: Vse pristotne v Poreču prosim, če so ga kje videli, da mi to čimprej sporočijo ...

Blo je :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D :P :D

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je tak

indians045.jpg

tu se je dogajalo

indians016.jpg

Eni so bili v cvetju...

indians050.jpg

pa še par slikic na moji www.

LP, El b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo je kar dobro,

folka velik,

spoznal sem nekaj motosvetovcev, se oddolžil Vale z eno pijačo... B)

vreme super :rolleyes:

nekajkrat je zmanjkalo elektrike in čevapčičev... <_<

striptiz je bil, sam se mi ga ni dal gledat... :huh:

sej bi še kakšno slikco prilimal samo se mi ne da in grem kar spat -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do takrat je namreč mimo peljalo vsaj 40 motorjev in niti enemu ni na pamet padlo, da bi se ustavil.

Mogoče bi mogla mal pomahat. <_<

Glawn, da ste se mel fayn B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mogoče kaj veste o nesreči, motorista iz Kopra.

To je moj prijatelj in član kluba Red Eye. Leži v vojaški bolnišnici Pula in so mu odrezali nogo ... :( :( :( Danes ga bodo skušali zbuditi iz kome ... :( :( :( Njegova punca je izven življenske nevarnosti ima pa poškodovano nogo :( :( Zgodilo se je v soboto okoli 9.00 ure zvečer, ko je v ovinku trčil v nasproti vozeči avto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat sanda7, še veliko juter bo!!!

Men je blo super. V petek sem malo dlje zdržala, kar pa mi potem v soboto ni več ratalo. Moja roka pač še vedno zahteva svoje.

Vale - še tukaj hvala za lep vikend! In seveda pozdrav vsem, s katerimi sem spodaj uživala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ena, ki jo bodo razumeli samo tisti, ki so bli dol...

por10.jpg

Prva z leve: eWe (igralka v prvih filmih Quentina Tarantina)

Ob njeni levi: Quentin Tarantino (išče igralke za svoj najnovejši film)

Skrajno desno: Juhca (scenarist filmov Quentina Tarantina v katerih je igrala še eWe)

__________________________________________________________________

For more information contact hotschko.

Vendar vas opozarjam, da je to zgodba za ob pivu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabila sem povedat, da je tokrat Ervina absolutna zmagovalka sobotnega večera ... šla je spat zadnja (če ne štejemo Volka) ...

Alkica moja še enkrat sorry za vse preživete travme z mano :P ... ter svaka čast Manueli in Fifty-ju, ki sta me uspela prenašati vse tri dni, brez da bi pokazala kanček slabe volje :unsure: :blink: ;) :P :D

Aja pa hvala Smeškotu za vodko :D

In Volk - kljub tvojim ... izpadom ... si še vedno moja najboljša prijateljica ;) :P :D

Elbarto hvala za neobjavljeno fotko :rolleyes:

P.S. Še vedno nisem našla glasu :ph34r:

PP.SS. Tolk ste luštni :D

PPP.SSS. Pozdravljajo vas Elvira in Franko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabila sem povedat, da je tokrat Ervina absolutna zmagovalka sobotnega večera ... šla je spat zadnja (če ne štejemo Volka) ...

To pa ni res:

1. Če gledamo na stvar tako, da sva istočasno odšli iz prizorišča in je bil tvoj šotor še 5 metrov stran od najinega, si šla ti spat kasneje. :P

2. Šli sva spat v zgodnjih nedeljskih urah. B)

Ampak vstala sem pa res prva - ob 7h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Končo - še od mene par besed (sem komaj prišla k sebi... ni čudno, po vseh preživetih travmah z dušico Vale (res je bila nemogoč otrok :P ) ...

Kje naj sploh začnem? Kaj naj sploh povem? Bilo je, bilo je.... ma nič, VSE moram povedat :)

-Altermann, dragi prjatu, zgornjo fotko prekleto dobro razumem in praznina poleg tvoje filmske zvezde je v nebo vpijoča (ko si ugotovil, da je dobila dva mlajša, si enostavno z litrom in pol refoška pridivjal v moj objem - saj je blo to takrat, ane? :) :rolleyes: )

-Vale (saj če bi šla po vrsti, bi te napisala na prvo mesto, pa zanalašč nočem delati seznamov-.... bom kar mešano :D ) bila si najboljša, kljub temu, da si bila grozna :D :rolleyes: - mogoče ravno zato :wub: ..najbolj se mi je stopilo srce, ko smo se v soboto peljali na plažo in sem te na nekem razgretem križišču, vidoč te v silnih peklenskih mukah mačka prejšnjega večera stisnila za roko in se mi je potem zdelo, da kar nekako bolje pelješ naprej :blink: :unsure:

Rada te imam, prjatlca.

-Alka, bila si prava prijateljica- nikoli ne bom pozabila nedeljskega dopoldneva, ko si bila EDINA, ki mi je pobirala s tal vse stvari, ki so mi padale (ne vem zakaj :blink: ) in mi ponudila oporo svojega ramena do šanka(za kavo, ki potem to ni bila).....zdelo se ti je, da je moj zvit gleženj vendarle bolj boleč kot tvoja roka v gipsu in si se žrtvovala zame.... :)

- Ervina - najlepše je bilo, ko smo peli - prav imaš, res nismo znali nobene do konca, ampak, kaj ne veš, da je bil to VENČEK partizanskih???? :rolleyes: :) :P ...pa hvala, da si izpolnila željo Z-ju in njegovemu višnjevemu posladku :P

-Volk - vem, da si od Vale najboljša prijateljica ampak v nedeljo zjutraj (sajveškdajinzakaj) sem te hotela objeti in ti pritisniti polubčka na tvoj nos :)

-Obeliks - največji kavalir na svetu si - od raznih substanc in rdeče istrske zemlje zapackan levi gleženj si mi junaško položil na svoja mogočna moška kolena in mi ga trdno povil z rdečim plastičnim trakom od šotora( :blink: ), nato pa čezenj poveznil nekaj, kar je bilo nekoč nogavica - svaka ti čast in še enkrat hvala :)

Hotchko - spet si mi zelo lepo zapel tisto, ampak moraš priznati, da sem iz tvojih las v zameno za glasbeno željo spletla pravo mojstrovino.... zdelo se mi je, da klekljam in bila si najlepši fantek s kitami na vsem zboru B)

Milenca - ko pomislim na najin odhod na wc ( v obdobju popolnega električnega mrka) , predvsem pa najin prihod nazaj na prizorišče, me smeh kar lomi...... Milenca pravi : "Glej, zložili so mize in vse pospravili. Kje so naši? " Seveda sva ugotovili, da se nahajava že skoraj v Puli in da so mize vseeno tam, kjer so bile..... po dolgi in mučni poti (z z vitim gležnjem ) nazaj, sva se orientirali po šanku, na katerem je gorela drobna lučka (hvala bogu) :rolleyes:

-Nearrain - držal si besedo in si pravi moški :rolleyes: , prav tako tvoja K (mislim - ne pravi moški, ampak ok punca - upam, da ni bila huda, ker sva te z Vale imeli tako zelo radi...sicer je pa že vajena in res veliko prenese...svaka čast tudi njej )

Elbarto - presenetil si me s tvojim smislom za humor ampak kašno fotko vseeno odstani od tam :rolleyes: ... in hvala za vse tiste, ki jih nisi objavil :lol: .... In ker vem, da tvoja Duška ne jadra po teh straneh, ji sporoči, da jo pozdravljam in da še vedno velja tisto, kar sem ji rekla v nedeljo dopoldne na Pelegrinu (imanajlepšejoškenaplažahseverneistrepress) ;)

- Sanda 7 - hvala za oro in kokto B)

Verjetno sem še koga pozabila...... :(

:) Ah ja, pa res - Smeško - za tvoja leta izgledaš salamensko dobro ohranjen :rolleyes: B) In tvoji prijatelji tudi... :)

Kdo še? :unsure: B)

Ja, seveda..... fifty - moj, moj zlati moški.... preneseš več, kot sem si upala pomisliti. :blink: S tabo mi je vedno lepo B) Tudi v soboto popoldne na Pelegrinu ;) Ljubim te. :wub: :wub: :wub: Ampak mislim, da je en tak motozbor (mislim, tako obsežen, kot je bil ta) kar dovolj na eno sezono.... :) Al pa, no ja... lih še kakšen..... :ph34r:

V silni ognjeviti sli po pisanju - (ker že od petka abstiniram forum) sem verjetno še koga nehote pozabila omeniti, pa je bil prav tako zraven in je pristavil svoj kamenček (beri krigelček) v naše druženje ...

Bili smo najboljši. Vem. B)

Popravljeno . Popravil Manuela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj Manu, tole si pa tako lepo napisala ... da ti morm kr lupčka stisnit ... :wub:

Aja pa še vsem vabilo - kadarkoli boste se nahajali na O-bali ali v bližini, oglasite se na kavici, pirčku, refošku, ... pri naju z Mariotom ... vesela vas bova ... RES, RES, RES ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končo - še od mene par besed  ...

Ja, seveda..... fifty - moj, moj zlati moški.... preneseš več, kot sem si upala pomisliti.  :blink:

B)

Tokrat sem ga RES KAR DOBRO NOSIL (vprimerjavizJančamipress).

:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!