Skoči na vsebino

MC INDIANS....motozbor


Manu

Priporočene objave

Sicer res nisem ostal nevem kok cajta, ampak omenili bi me pa lahko. Družba dobra, pijača v redu organizacija pa za en ku... Upam, da bo prihodnje leto kaj bolje ker je bilo lani super. Predvsem mislim tu na bende, moto igre in ostale traparije ki popestrijo dogajanje. Lep pozdravček vsem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja, pozabla, pa Tratnjak Damjan je bil tut :lol: , sam se mi zdi, da je mal premal cajta ostal in zamudi striptis s pando :blink:

Ampak je bil fajn. Damjan namreč. :rolleyes: Striptis niti ne tolk. Je itak Smeško že povedal, da se mu ga ni dalo gledat. :huh: :o

PA KDO JE REKU, DA JE BIL BEND ZANIČ?????!!!!! :angry: :angry: :angry:

Ko sva s F-jem plesala pod odrom, si je pevec sleku majco in iz zadnjega žepa na kavbojkah potegnu flaško - Jamnica je pisalo gor. Vrgu se je na kolena, ker je vidu, da sem žejna in sem nagnila.... tole Jamnico... ampak.... not ni bla Jamnica :blink: :blink: :blink:

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja, pozabla, pa Tratnjak Damjan je bil tut :lol: , sam se mi zdi, da je mal premal cajta ostal in zamudi striptis s pando :blink:

Ampak je bil fajn. Damjan namreč. :rolleyes: Striptis niti ne tolk. Je itak Smeško že povedal, da se mu ga ni dalo gledat. :huh: :o

PA KDO JE REKU, DA JE BIL BEND ZANIČ?????!!!!! :angry: :angry: :angry:

Ko sva s F-jem plesala pod odrom, si je pevec sleku majco in iz zadnjega žepa na kavbojkah potegnu flaško - Jamnica je pisalo gor. Vrgu se je na kolena, ker je vidu, da sem žejna in sem nagnila.... tole Jamnico... ampak.... not ni bla Jamnica :blink: :blink: :blink:

:ph34r:

Aja, jaz sem pa vosek al kaj... Vseh si se spomnila - skoraj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ja, pozabla, pa Tratnjak Damjan je bil tut :lol: , sam se mi zdi, da je mal premal cajta ostal in zamudi striptis s pando :blink:

Ampak je bil fajn. Damjan namreč. :rolleyes:  Striptis niti ne tolk. Je itak Smeško že povedal, da se mu ga ni dalo gledat. :huh:  :o

PA KDO JE REKU, DA JE BIL BEND ZANIČ?????!!!!! :angry:  :angry:  :angry:

Ko sva s F-jem plesala pod odrom, si je pevec sleku majco in iz zadnjega žepa na kavbojkah potegnu flaško - Jamnica je pisalo gor. Vrgu se je na kolena, ker je vidu, da sem žejna in sem nagnila.... tole Jamnico... ampak.... not ni bla Jamnica :blink:  :blink:  :blink:

:ph34r:

Aja, jaz sem pa vosek al kaj... Vseh si se spomnila - skoraj....

PA RES!!!!! :rolleyes:

Einherjar je bil tut

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, jaz sem pa vosek al kaj... Vseh si se spomnila - skoraj....

PA RES!!!!! :rolleyes:

Einherjar je bil tut

B)

Hvala, hvala, saj ne bi bilo treba :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak žur je bil, da mene še zdaj vse boli ;)

Jutri odhajamo proti Balkanu

Ko pridem, ponavljamo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elbarto - presenetil si me s tvojim smislom za humor

Nisem vedu, da ga imam...vse kar sem rekel, sem tudi mislil...

Da sem pa weirdo pa itak vem...

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj... <_< <_<

Če kdo (katera) misli, da bi bilo prav, da mi da jurja ali dva, kar tak pač, ker sem tak fajn, ker <_< ...hmmm.... <_< nisem nekaj, . :ph34r: .... vam sporočam, da je v prašičku še kar nekaj prostora. :rolleyes:

Če so donacije večjega zneska, sprejemam tudi vse trdne tuje valute, ki bi volumensko zmanjšale obseg donacije, vrednost bi se pa dalj časa obdržala. :D

Vljudno vabljeni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zdej je pa že čas, da tud jest nekaj napišem. Kdor je bil v Poreču me je spoznal kot Vodko ali pa kot Quentina Tarantina :D . Moram priznat, da ste kar zanimiva druščina B) . Skrbi me le, če vas bom naslednjič prepoznal, saj vas je bilo preveč za en večer, sploh pa sem bil pod vplivom alkohola :blink:. Upam, da se kmalu spet srečamo na kakšnem zboru.

see'ya!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj... <_<  <_<

Če kdo (katera) misli, da bi bilo prav, da mi da jurja ali dva, kar tak pač, ker sem tak fajn, ker  <_< ...hmmm....  <_<  nisem nekaj, . :ph34r: .... vam sporočam, da je v prašičku še kar nekaj prostora.  :rolleyes:

Če so donacije večjega zneska, sprejemam tudi vse trdne tuje valute, ki bi volumensko zmanjšale obseg donacije, vrednost bi se pa dalj časa obdržala.  :D

Vljudno vabljeni!!!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Kaj ma to kake veze z mano ... :blink: :unsure: :o :blink:

... pa menda menda ja ne zahtevaš podkupnine ... :blink: :blink: :blink:

... če jo ... a je lahko v piru ... :ph34r: :blink: ... naslednjič ko se vidimo ... :blink: :unsure: <_< :)

... presneta rit ... :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ste se tolk razpisali, da vsaj vem prbližno kako je blo. Je tudi pr meni zmankalo štroma za par uric, ne sam agregatu. Vale, ko najdeš tvoj glas poglej, če je kje v bližini tud moj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj... <_<  <_<

Če kdo (katera) misli, da bi bilo prav, da mi da jurja ali dva, kar tak pač, ker sem tak fajn, ker  <_< ...hmmm....  <_<   nisem nekaj, . :ph34r: .... vam sporočam, da je v prašičku še kar nekaj prostora.  :rolleyes:

Če so donacije večjega zneska, sprejemam tudi vse trdne tuje valute, ki bi volumensko zmanjšale obseg donacije, vrednost bi se pa dalj časa obdržala.  :D

Vljudno vabljeni!!!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Kaj ma to kake veze z mano ... :blink: :unsure: :o :blink:

... pa menda menda ja ne zahtevaš podkupnine ... :blink: :blink: :blink:

... če jo ... a je lahko v piru ... :ph34r: :blink: ... naslednjič ko se vidimo ... :blink: :unsure: <_< :)

... presneta rit ... :P

Kaka podkupnina....nikjer nisem kaj takega napisal...

Pa da si ti v igri tudi ne...

Tak da....kdo je bil blizu mene, je potencialni kandidat...

:ph34r: :ph34r: mmph, mmph..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da ste se tolk razpisali, da vsaj vem prbližno kako je blo. Je tudi pr meni zmankalo štroma za par uric, ne sam agregatu. Vale, ko najdeš tvoj glas poglej, če je kje v bližini tud moj.

... še vedno nič našla ... :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še vedno nič našla ...  :ph34r:

Niti Volka ??? :o :o :o

... spizdu v Makedonijo ... :D ... na dopust ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ih, kaj lhku se jest neki dodam???

Ja dobr no, sej vem, da je mal pozn, pa sej sm zadnje case znan po tem... :P :P :P

Skratka kokr berem vas motosvetovcev je bilo kr neki... A žal sm vidu sam ene 3!!! Sorry Vinetu sm pač slep .. in nisem jst kriu če Inijanci niso eletrike plačal in ni blo lučke in ni blo muske pol smo si pač svoj šou nardil kar pr šanku... :rolleyes:

no bom drugič ooptičarki reku za bolšo močnejšo dioptrijo špeglov .. mogoče vas bom več vidu (dvojno, če ne drugeg. :D :P :D )

LP & VV!

Krokar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, pa res - Smeško - za tvoja leta izgledaš salamensko dobro ohranjen  In tvoji prijatelji tudi... 

madonca to si pa tko napisala, da bodo ostali imeli občutek, da sem star vsaj 40 let :P :P

drugače pa vseeno hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

madonca to si pa tko napisala, da bodo ostali imeli občutek, da sem star vsaj 40 let :P :P

Smeško, mam občutek, da so naj zamenal. :rolleyes: :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!