Skoči na vsebino

MC INDIANS....motozbor


Manu

Priporočene objave

Zbor zaključen. Vtisi lepi. Sonce je bilo voroče.

Meli smo se super.

Pratnekarju in njegovi nečakinji pa hitro okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je ludo noro i nezaboravno :D ......

Družba bla fajn, žur odličen.

@Volk .... spet hvala za nekaj novih nasvetov o dvonožnih problemih :lol1:

Evo par fotk ....

(bajesejesexalovsepovprek.....izšotorovsoritekemolile) .)

post-20-1089018945.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOOOOBR je blo.

Lokacija, pivo, žur :OK:

Mislim, da je bilo nekaj v zraku al pa lokacija, ker si moral prav pazit kam si šel odtočit, da koga (dveh) ne po ...

......tistoogoliritiresje......

:D O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOOOOBR je blo.

Lokacija, pivo, žur :OK:

Mislim, da je bilo nekaj v zraku al pa lokacija, ker si moral prav pazit kam si šel odtočit, da koga (dveh) ne po ...

......tistoogoliritiresje......

:D O:-)

... in ti naju s prjatlco menda nisi hotel v šotor vzet... pa sva potem - zaradi tebe :( - šli raje v Maribor na Lent!!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOOOOBR je blo.

Lokacija, pivo, žur :OK:

Mislim, da je bilo nekaj v zraku al pa lokacija, ker si moral prav pazit kam si šel odtočit, da koga (dveh) ne po ...

......tistoogoliritiresje......

:D O:-)

A je vileda tudi preživela ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Aja ..... baje ima volkov šotor omejeno število "postelj"  :lol1:

A res... :hmm: ... ne bi vedela, ker ga nisem nikoli sprobala... samo - kolikor različnih ženskih (in tudi moških) fac sem videla ven pa not hodit - sem čisto logično sklepala, da ima ziher enih par štukov, ta njegova kuča putujuča! :xx: :P :D :D

Popravljeno . Popravil aja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res... :hmm: ... ne bi vedela, ker ga nisem nikoli sprobala... samo - kolikor različnih žensk (in tudi moških) fac sem videla ven pa not hodit - sem čisto logično sklepala, da ima ziher enih par štukov, ta njegova kuča putujuča! :xx: :P :D :D

Ampak enkrat sva pa testirale vzdržljivost sten Volkovega šotora pri stopnji po Rihtarju 7 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak enkrat sva pa testirale vzdržljivost sten Volkovega šotora pri stopnji po Rihtarju 7 :lol1:

:lol1: :lol1:

Ja.... ti si potres samo slišala, jaz sem ga pa še čutila... in to ornk!!! Sem bila 15 cm od epicentra.... ma, kako me je bilo strah!!!!!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vale ... vileda baje preživela .... sicer je zjutraj zlo zmedeno gor pa dol hodu v roza doooolgih boxarcah (verjetnodaseviledonividloviset) :lol1:

@Aja ..... hehe pomoje ima celo lift da lahko premaguje take višine :P

@Vale ..... hehe a se mi sam zdi da je bil epicenter v prestolnici Istre ??? (reklisodajeornktreslo)

...... cel smeh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak lastnik vilede je kr preko dveh porušenih motorjev naskakaval svojo sošolkico ........ :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.MAXXI, kolkr sem jaz seznanjen, nekdo še danes študira kaj hudiča majo štirje prsti veze z dolžino malega organčka. :hmm:

Naslednjič boš moral dobro razložit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jezdec .... to je razložu moj kolega .... bo drugič še enkrat :P ... ja mal smeha je blo :D

Hvala za uno kar si dal! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene bi ....??!!!

Po vrsti:

1. Sem rekel Maši, da za eno je plac v štotru, za drugo pa se bo že našlo in da uletite.(Pa da ne boš rekla, da nisi bila v mojem šotoru. V Žireh sem zjutraj v nedeljo še vedno imel tvoje usnjene hlače. Je res? Je res ? (al so bile od Vale in si ti svoje že pobrala?) Kakorkoli že, ziher je cool)

2. Včasih mam pač dan odprtih vrat in se že od daleč vid, da mam dobro(razširjeno) srce.

3. nisem naskokoval motorjem, moj se je zvrno in je še sošilkinega podrl

4. zdaj se spomnim tistih štirih prstov in še zdaj(zdaj še manj) ne vem v čem je štos

5. VILEDA živi. Ponosno

O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz in Bobo sva bla v soboto tam, pa razen solorajderja nisem srečal nobenga motosvetovca al pa mogoče pa sem bil preveč omamljen da bi registriru. Se mi zdi da zbori na hrvaškem postajajo iz leta v leto boljši. Se vidimo, ko se zagledamo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mene bi ....??!!!

jep tebe bi ..... čak te bomo za zize primli da boš kej od tega mel ..... !!?? :lol1:

@TratjakD.... verjetno si mene vidu kot SR .... .)

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!