Skoči na vsebino

Tehnika voznje - teorija in prakticni nasveti


Pervy

Priporočene objave

quote:

Daj Gregs, počisti sebe pa še kakšnega, topic proč zavija, kmalu bo malo mešano, zdaj boš še obvladal potem bo prepozno.

Hahaha, Ran, pa ti moraš da se šališ!!!

A hočeš, da me iz službe vržejo, ko bom cel delovni čas porabil za čiščenje?! Saj sem napisal, da bi bilo lepo, če bi forumovci skrbeli za samočistočo, ker pa se to ne upošteva... potem čistim bolj tako-tako, po občutku, ne pa dosledno. Preveč je tega, resnično...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hahaha, Ran, pa ti moraš da se šališ!!!

A hočeš, da me iz službe vržejo, ko bom cel delovni čas porabil za čiščenje?! Saj sem napisal, da bi bilo lepo, če bi forumovci skrbeli za samočistočo, ker pa se to ne upošteva... potem čistim bolj tako-tako, po občutku, ne pa dosledno. Preveč je tega, resnično...

Bo pa mal usran. Ni za obupat.

Mal samodiscipline pa res ne bi škodilo.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

PERLA!!!!!!!

A nisi ti enkrat neki obljubljala priročnik za motoriste...kao mini povzetek na motosvetu???????????

Klimbra....samozavest serijsko

nene, nekdo je nekaj narobe razumel ... teh osnov ne mores se bolj povzeti ...

obljubila sem:

1. prodajo prirocnika pa motosvetovski ceni (reklama bo objavljena naslednji teden),

2. motosvetovska pravila za skupno voznjo, ki bazirajo na osnovah iz prirocnika, zdruzeno z nasimi pravili, recenzirano pri strokovnjaku ... vse skupaj prilagojeno za voznjo nase skupine (kmalu)

prirocnik sem vam pa pokazala, a ne?!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

prirocnik sem vam pa pokazala, a ne?!

nope...you didn´t.bad girl.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe... a smo že dobili nazaj cekinčke, da bi si plačal vsaj vožnjo z avtobusom, ko motorin sedaj počiva?

Ma, sonca je bilo ravno prav... zamalo barvice in prijetno gretje kosti... ja, križi se že malo poznajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!